Blade přichází o dalšího režiséra, je tento film prokletý?

Blade přichází o dalšího režiséra, je tento film prokletý?

Jak je těžké napsat scénář o nejznámějším lovci upírů od Marvelu? Zdá se, že to dá fušku a máme tu již druhého režiséra, který se rozhodl projekt opustit. Filmové značce to moc nepřidá a Kevin Feige tak na svém vrásčitém čele musí řešit velice nepříjemný problém.

1 13
13.6.2024

Vlastně včera jsme vás informovali o tom, jak je herec Mahershala Ali oddaný filmu Blade a projekt stále neopustil, i když se upsal studiu Universal a novému Jurskému světu. A hned den na to tu máme zprávu, že končí režisér Bladea. Yann Demange je převážně seriálový režisér, který mohl s filmem Bladem pořádně zazářit. Nyní ale končí, o zprávě informovalo hned několik hollywoodských zpravodajů.

(Blade přichází o dalšího režiséra, je tento film prokletý? Foto: Disney)

Bassam Tariq opustil projekt těsně před natáčením, které nakonec ani nezačalo. Posléze se přepisoval celý scénář, neboť v tom prvním nefungovaly akční scény a film vůbec nebyl o lovci upírů. Novou verzi scénáře má na starosti Eric Pearson, který pracoval již na celé řadě MCU filmů. Většinou se ale nejedná o hlavního scenáristu, ale spíše o někoho, kdo ladí detaily.

Dá se tedy očekávat, že i tady pouze přepisuje a upravuje, což už bylo napsáno někým jiným. Tento nešťastný odchod nevěstí nic dobrého a nevrhá to na film dobré světlo. Navíc natáčení musí začít někdy v nejbližších měsících, pokud se má stihnout listopadová premiéra v příštím roce. Fanoušci se ale obávají již nejhoršího – dalšího posunu.

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /4

Khardoom

Woke fekál

13.6.2024 | 13:12:05
Aphxm

Nj DEI musí najít nějakého správného transgender asiatku (lesbu/poly), nejlépe s nějakým postižením a poslat to do hlavní role jako new & PC & cool Blade, aby to mohlo pořádně flopnout, jak je u myšáků poslední léta zvykem. Marvel je mrtvá značka stejně jako SW a DW.

13.6.2024 | 15:04:10
Rolb

Jak je psáno výše. Dokud to nebude 72 pohlaví ,nejlépe 3 odstíny tmavé. S uřízlou rukou,tak tam nemůže. Díky tomuto jde spousty filmu i seriálů do …

18.6.2024 | 10:41:35
Vencais

A musí se za každou cenu ke všemu co se kdy ukázalo jako dobré, dobastlit nějaký druhořadý odpad, který se s tím vůbec nemůže měřit?

19.6.2024 | 17:02:42
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nejlepší postavy: Marvels

Reklama

Zajímavosti

Colman Domingo přiznal kontakt s Marvelem, ale o Kangovi neřekl ani slovo

Colman Domingo přiznal kontakt s Marvelem, ale o Kangovi neřekl ani slovo

Nejenže čekáme na nového Kanga, ale taktéž očekáváme odhalení jeho úlohy v širším MCU. Kang má projít určitou změnou a zřejmě se to neobejde bez osekání jeho příběhu. Alespoň takto se o tom v zákulisí hovoří. Budou mít tedy hvězdy stále o tuto roli zájem? Domingo se konečně vyjádřil.

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

 

ČTVRTÁ FÁZE

 

PÁTÁ FÁZE

Galerie

Galerie

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama