Studio hledá herce, který by mohl ztvárnit Milese Moralese

Studio hledá herce, který by mohl ztvárnit Milese Moralese

Jeden Spider-Man nestačí. To už ostatně potvrdila i animovaná série ze Spider-Verse, která dokáže skvěle kombinovat Spider-Many z různých vesmírů. Tom Holland je rozhodně jako pavoučí muž fajn, ale v dohledné době by po svém boku mohl mít cenného parťáka.

11 0
23.6.2024

Je to pouze otázka času, než se v celovečerním filmu objeví i Miles Morales, asi nejznámější Spider-Man hned po Peteru Parkerovi. Prvního velkého náznaku jsme se dočkali hned ve filmu Spider-Man: Homecoming z roku 2017, kde jsme potkali strejdu Milese Moralese. Jenže to už je sedm let a čekání na hranou verzi je opravdu dlouhé.

(Studio hledá herce, který by mohl ztvárnit Milese Moralese. Foto: Insomniac Games)

Od té doby dostal Miles Morales slušný prostor v komiksech, ale především ve hrách Spider-Man od Insomniac Games a taktéž v animovaných filmech, které nás vzaly do Spider-Verse. Podle hollywoodského insidera Jeffa Sneidera ale studio Sony hledá adekvátního kandidáta na roli Milese Moralese, který by se této úlohy mohl zhostit v nějakém z připravovaných fil­mů.

O jaký projekt by mohlo jít? Stále může jít o závěr trilogie Spider-Man: Beyond the Spider-Verse, kde se může objevit hraná verze Moralese. Daleko zábavnější by byl ale výskyt ve čtvrtém Spider-Manovi či v pátých Avengers. Právě propojení s Marvel Cinematic Universe by tak jistě dávalo smysl. Je také klidně možné, že se herec hledá tak dlouho dopředu, aby se třeba jen stihlo cameo do třetího Venoma.

Jsou diváci připravení na Milese Moralese v hrané podobě?

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /8

Kubey

Ja by som uvítal Milesa.. Kľudne tak, že by mu Spider-Man Toma Hollanda odovzdal štafetu. Mohol by tak byť v rovnakom universe ako MCU. Pamätám si, že sa kedysi na internete riešilo to, že by ho mohol hrať Jaden Smith. Za mňa by to nebola až tak zlá voľba, ale asi by sa našli aj lepší kandidáti, napríklad aj kvôli jeho veku.

#4 LAZARUS111
redaktor
23.6.2024 | 18:02:13
rhobos

Myslím že by ho měl hrát běloch.

23.6.2024 | 18:46:58
AuroN

Nikdy. Další černej nebo hispánskej teenager. Soudě podle toho, jak oni píšou, bude ten kluk na přes držku. A ještě homosexuál.

24.6.2024 | 17:46:59
LAZARUS111

#1 Kubey: Nechápem prečo by mu mal Peter Parker predávať štafetu keď on sám je ešte mladý a jeho príbeh ešte zďaleka neskončil. On sám sa ešte má čo učiť ako superhrdina.

#6 Kubey
24.6.2024 | 20:42:05
LAZARUS111

Toto nebude dobrý nápad, dvaja spidermani.

24.6.2024 | 20:42:57
Kubey

#4 LAZARUS111: A píšem, že by ju mal odovzdávať v najbližšom filme? :D Tom Holland si asi ešte stihne natočiť ďalšiu trilógiu, potom to môže nechať Milesovi. Plus Holland sa sám vyjadril, že nechce donekonečna stvárňovať iba Spidermana. Ďalší dôvod, prečo by mu to mohol časom odovzdať.

redaktor
24.6.2024 | 20:50:34
LAZARUS111

Tak pochybujem že ten Miles bude v MCU za 10 rokov. Myslím že to plánujú skôr.

24.6.2024 | 22:40:36
kunko

Myslím že typický Miles do nastoleného konceptu nových popredných MCU postáv typu Echo, Ms. Marvel, Monica Rambeau, She Hulk, Kate Bishop, Agatha, Shuri, Riri Williams, Cassie Lang momentálne asi nezapadne :)

25.6.2024 | 15:19:18
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nejlepší postavy: Marvels

Reklama

Zajímavosti

Colman Domingo přiznal kontakt s Marvelem, ale o Kangovi neřekl ani slovo

Colman Domingo přiznal kontakt s Marvelem, ale o Kangovi neřekl ani slovo

Nejenže čekáme na nového Kanga, ale taktéž očekáváme odhalení jeho úlohy v širším MCU. Kang má projít určitou změnou a zřejmě se to neobejde bez osekání jeho příběhu. Alespoň takto se o tom v zákulisí hovoří. Budou mít tedy hvězdy stále o tuto roli zájem? Domingo se konečně vyjádřil.

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

 

ČTVRTÁ FÁZE

 

PÁTÁ FÁZE

Galerie

Galerie

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama