Avengers 5: Místo skromné týmovky místo až pro šedesát hlavních postav

Avengers 5: Místo skromné týmovky místo až pro šedesát hlavních postav

První dva filmy s Avengers se soustředily na zlaté jádro týmu a vyprávěly příběh šesti postav. S třetím a čtvrtým filmem se postav značně navýšil, když se ale na filmy podíváte pozorně, tak třeba čtvrtý je zase o malé skupině postav. To chce pětka změnit a přinést něco unikátního.

7 14
8.6.2024

Server Deadline přišel se zajímavou zpovědí svých vlastních insiderů, kteří vyštrachali údajné informace ze scénáře Michaela Waldrona k pátým Avengers. Film se má soustředit až na neuvěřitelných šedesát (!) postav. Oproti předchozím týmovkám má dojít tak k razantnímu posunu, kdy již nebudeme sledovat osudy např. slavné šestice členů původního týmu, ale každá z mnoha postav dostane svůj díl z filmu.

Těžko si to dokážeme představit, ale dokud neuvidíme na plátně, nemá smysl nic soudit. Asi nejpodobnějším filmem je Avengers: Infinity War, což je jeden ze čtyř filmů, který dokázal skvěle zapracovat hned několik postav naráz do daného filmu, aniž by snímek působil přeplácaně. Je možné, že se Waldron inspiroval právě tady a rád by tento zázrak zopakoval.

(Avengers 5: Místo skromné týmovky místo až pro šedesát hlavních postav. Foto: Disney)

Deadline taktéž uvedl, s jakými herci Marvel počítá. Své role by si měl stoprocentně zopakovat Chris Hemsworth (Thor) a Mark Ruffalo (Hulk) jakožto zástupci původního týmu Avengers. Asi nikoho nepřekvapí, že velkou roli by měl dostat i Benedict Cumberbatch (Doctor Strange). Z nových postav by se měl vrátit nejvýraznější a možná nejpovedenější nová postava čtvrtá fáze Shang-Chi (Simu Liu).

Překvapivě se má vrátit i hvězda Strážců Galaxie Karen Gillan (Nebula). A dokonce tu máme jméno i ze seriálů. Neměli bychom přijít ani o oblíbeného miláčka fanoušků Toma Hiddlestona, který si zopakuje roli Lokiho. Waldron tak chce využít postavy, které dobře zná ze své předchozí štace u MCU. Jen se podívejte na tento výčet postav a porovnejte ho s informacemi od předchozího scenáristy Jeffa Lovenesse. Ten chtěl do filmu zahrnout hlavně Daredevila, Moon Knighta apod. Připomínáme, že nejžhavějším kandidátem na režii je údajně Shawn Levy.

Jak se vám zatím líbí výčet postav a plán Michaela Waldrona?

Diskuze /1

Venous4

Na papire to vypada zajimave, ale pamatujte ze Avengers 4: Endgame se budoval temer deset let. Neprijde mi ze faze 4 az 6 jakkoliv buduji nejake velke finale, tudiz je to predem urcene k neuspechu jako mely faze 1 az 3 s epickym finale, Ale treba s pletu no uvidime za par let.

10.6.2024 | 10:39:29
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nejlepší postavy: Marvels

Reklama

Zajímavosti

Colman Domingo přiznal kontakt s Marvelem, ale o Kangovi neřekl ani slovo

Colman Domingo přiznal kontakt s Marvelem, ale o Kangovi neřekl ani slovo

Nejenže čekáme na nového Kanga, ale taktéž očekáváme odhalení jeho úlohy v širším MCU. Kang má projít určitou změnou a zřejmě se to neobejde bez osekání jeho příběhu. Alespoň takto se o tom v zákulisí hovoří. Budou mít tedy hvězdy stále o tuto roli zájem? Domingo se konečně vyjádřil.

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

 

ČTVRTÁ FÁZE

 

PÁTÁ FÁZE

Galerie

Galerie

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama