Marvel Studios věří Shawnu Levymu, ten by mohl natočit nové Avengers

Marvel Studios věří Shawnu Levymu, ten by mohl natočit nové Avengers

Studio chce někoho zkušeného, kdo už má s MCU filmy zkušenosti a blýskl se v nedávné době nějakým velkým úspěchem, který otřásl čtvrtou či pátou fází. Když se ovšem podíváte na výčet režisérů, moc (dobrých) možností vlastně není. Studio tedy věří Shawnu Levymu.

9 2
6.6.2024

Pátý film s Avengers ztratil název, záporáka a taktéž režiséra. Marvel Studios tak postupně vše napravuje. Michael Waldron připravil novou verzi scénáře, kde se sice má Kang stále vyskytovat, ale podle posledních zvěstí má být jeho role řádně upozaděna a čas si má pro sebe ukradnout nový záporák – nejspíše Beyonder.

Ohledně názvu filmu se již delší dobu nemluví a radši zapomeňme na podtitul Kang's Dynasty. Režisér Daniel Destin Cretton si v našlapaném kalendáři již neudělá čas a svou energii vloží do příprav dvojky Shang-Chiho, tudíž na palubu musí doplout nový režisér. Z již předchozích vyjádření studia víme, že nejznámější tým hrdinů chtělo studio svěřit někomu ostřílenému, kdo nejvíce zazářil ve čtvrté a páté fázi MCU.

(Marvel Studios věří Shawnu Levymu, ten by mohl natočit nové Avengers. Foto: Disney)

A jelikož je Cretton mimo hru, moc zajímavých jmen nezbývá. Není tedy divu, že se studio upoutalo na režiséra, který jako jediný doručí film do kin v tomto roce. Ano, řeč je o Shawnu Levym. Ten v létě představí snímek Deadpool & Wolverine, se kterým je údajně studio maximálně spokojeno. V průběhu produkce si navíc velice pochvalovalo práci právě s Levym, tudíž volba na režiséra dalších Avengers byla jasná.

Podle serveru Deadline nabídka byla na stole již před třemi měsíci a Levy si měl údajně přečíst Waldronův scénář a případně se k němu vyjádřit. Zda na nabídku kývne, se ještě neví. Když už ale přišel Deadline s takovouto bombou, dá se očekávat, že by to mohlo s největší pravděpodobností vyjít. Rozhodnutí ale musí padnout v nejbližších měsících, neboť produkce nových Avengers by měla začít zkraje roku 2025.

Jste spokojeni s případnou volbou?

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nejlepší postavy: Marvels

Reklama

Zajímavosti

Colman Domingo přiznal kontakt s Marvelem, ale o Kangovi neřekl ani slovo

Colman Domingo přiznal kontakt s Marvelem, ale o Kangovi neřekl ani slovo

Nejenže čekáme na nového Kanga, ale taktéž očekáváme odhalení jeho úlohy v širším MCU. Kang má projít určitou změnou a zřejmě se to neobejde bez osekání jeho příběhu. Alespoň takto se o tom v zákulisí hovoří. Budou mít tedy hvězdy stále o tuto roli zájem? Domingo se konečně vyjádřil.

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

 

ČTVRTÁ FÁZE

 

PÁTÁ FÁZE

Galerie

Galerie

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama