Kang

Kang

Jedna z nejmocnějších bytostí v celém mnohovesmíru, která rozpoutala v něm válku. Jedná se o ničitele světů.

Sezóny 1
2023 - 2023

Jedna z nejmocnějších bytostí v celém mnohovesmíru, která ovládá telekinezi a dokáže cestovat časem. Kang žije mimo čas a uvědomil si tedy hrozbu, kterou představují ostatní vesmíry. Začal proti nim tedy válčit, postupně je dobývat a nekompromisně ničit. V mnohovesmíru ale žijí i ostatní verze Kangů, kteří si uvědomili hrozbu právě v tomto Kangovi, který ničí ostatní světy.

Svými společnými silami ho porazili a vyhnali ho do Kvantové říše, tedy do perfektního vězení, ze kterého by neměl Kang nikdy utéci. Jeho mocný stroj na cestování mnohovesmírem se rozbil, nicméně ve Kvantové říši Kang narazí na jistou Janet van Dyne. Po několika letech uvězněných v této říši se oběma podaří jádro lodi opravit a opět se dostat do bodu, že mohou odcestovat pryč. Jenže Janet v tu chvíli zjistí, co je Kang zač. Ihned si uvědomí, že takováto stvůra nemůže opustit tento svět.

Janet tak zničí loď a postará se o jádro tak, aby ho Kang už nikdy nemohl moci použít. Kang to ovšem nevzdává a vytvoří si v Kvantové říši své vlastní Impérium, kterým bude terorizovat místní obyvatele. Když se v Kvantové říši objeví Ant-Man, Kang se ho pokouší využít, aby se zpět dostal k jádru. To se mu nakonec povede, nicméně Scott Lang si brzy uvědomí, co je Kang zač. Společnými silami s Wasp ho zastaví.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

Dobry zaporak.

27.2.2023 | 15:39:41
xflori01

Herec mi je děsně nesympatický, ale herecké výkony má obstojné.

webmaster
24.2.2023 | 10:35:38
tom99

Jako záporák a herec v jednom super. Teď už mu musí dát jen dobrý příběh.

webmaster, grafik
22.2.2023 | 8:43:22

Nejlepší postavy: Marvels

Reklama

Zajímavosti

Colman Domingo přiznal kontakt s Marvelem, ale o Kangovi neřekl ani slovo

Colman Domingo přiznal kontakt s Marvelem, ale o Kangovi neřekl ani slovo

Nejenže čekáme na nového Kanga, ale taktéž očekáváme odhalení jeho úlohy v širším MCU. Kang má projít určitou změnou a zřejmě se to neobejde bez osekání jeho příběhu. Alespoň takto se o tom v zákulisí hovoří. Budou mít tedy hvězdy stále o tuto roli zájem? Domingo se konečně vyjádřil.

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

 

ČTVRTÁ FÁZE

 

PÁTÁ FÁZE

Galerie

Galerie

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama