Jonathan Majors

Jonathan Majors

Celé jméno: Jonathan Majors
Místo narození: Lompoc, California, USA
Známé projekty: Loki, Nepřátelé, Lovecraft Country

Datum narození: 7.9.1989 (34 let)

Jonathan Majors je americký herec, který začínal s herectvím poměrně pozdě a prosadil se až ve svých jednadvaceti letech. Nejprve začínal klasicky modelingem, účinkováním v reklamách, následně přičuchl k televizním filmům. Jeho první velká role byla v seriálu When We Rise, kde ztvárnil mladého Kena Jonese.

Pokud bychom měli mluvit ještě o nějakých seriálech, tak je potřeba určitě zmínit Lovecraft Country, kde Majors získal roli Atticuse Freemana. V neposlední řadě se objevil i v seriálu Loki a to až ve finálové epizodě. Nicméně jeho role byla jedna z nejdůležitějších v celém seriálu. Navíc je jisté, že se bude objevovat i v dalších filmech ze světa Marvel Cinematic Universe a účast má přislíbenou minimálně u filmu Ant-Man and the Wasp: Quantumania.

Když už jsme u té filmové kariéry, tak Jonathana Majorse si lze dále pamatovat z filmu Nepřátelé v hlavní roli s Christianem Balem. Následně se Majors poflakoval trochu v béčkových filmech jako jsou Mladý gangster, V džungli, Bratrstvo pěti a další. V budoucnu by ho ale měla čekat velice slunná kariéra, měl by se minimálně mihnout v úspěšné sérii Creed.

Foto: Disney


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Avengers Kang 2023 2023 1
Loki Ten, který zbývá 2021 2021 1

Filtr seriálů