Loki
88/100 - 114×

Loki

Když se Avengers vydali do minulosti, aby získali Kameny Nekonečna, tak se jim jedna věc nepodařila – Loki dokázal uprchnout a vznikla tak nová, alternativní linie. A my nyní budeme sledovat příběhy právě tohoto Lokiho, který se vydá na zcela šílenou výpravu.

USA | 2021 | Rozhoduje se
vysílání
2 sezóny | Disney+ | 45 minut
žánr
Akční, Komiksový, Nadpřirozený
hrají
Tom Hiddleston (Loki Laufeyson), Owen Wilson (Mobius M. Mobius), Sophia Di Martino (Sylvie Laufeydottir), Gugu Mbatha-Raw (Ravonna Renslayer), Wunmi Mosaku (Hunter B-15), Richard E. Grant (Klasický Loki), Tara Strong (Miss Minutes), Jonathan Majors (Ten, který zbývá), Ke Huy Quan (Ouroboros), Eugene Cordero (Casey), Rafael Casal (Brad Wolfe)

Ten, který zbývá

Ten, který zbývá

Muž, který chtěl ochránit svou časovou linii od těch ostatních, a tak založil TVA, která měla předejít válce multivesmírů.

Sezóny 1
2021 - 2021

Pravým jménem Nathaniel Richards přišel na to, že existuje mnoho dalších vesmírů, kde se pochopitelně nachází jiné verze jeho samotného. Právě s několika svými verzemi se setkal a sdílel s nimi své zkušenosti a poznatky. I když všichni měli něco společného, v mnohém se také lišili. Někteří toužili po moci (jako například Kang) a začala válka multivesmírů.

Nathaniel Richards tomu chtěl předejít, a tak oddělil svou časovou linii od těch ostatních. Následně založil organizaci TVA, která by se starala o možné odchylky, a o zcela separování posvátné časové linie od těch ostatních. Nathaniel Richards nebo-li Ten, který zbývá žije na samotném konci času, takže moc dobře ví, co se stalo předtím. Má nastudovanou každou sekundu všech životů ve vesmíru.

Samozřejmě vše má svůj konec a Nathaniel byl schopný předvídat kroky ostatních, dokud se před jeho dveřmi neobjevil Loki Laufeyson a Sylvie Laufeydottir. Tam jim Nathaniel dal na výběr – buď mohou vládnout jako noví vládci času, nebo ho zabít a risknout, že opět začne válka multivesmírů. I když měl pár na celou situaci odlišný názor, Sylvii se podařilo Nathaniela zabít, čímž dostala celou posvátnou časovou linii do ohrožení.

Foto: Disney+

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

Celkom trápna postava, Victor Timely bol oveľa lepší.

webmaster
10.1.2024 | 23:22:42
CaptainDeadpool

Loki byl super záporák Avengers, Ultron byl fajn, Thanos byl nejlepší… Kang je jen trapák

20.10.2023 | 20:26:30
akashko12

Neviem čo si o ňom mám myslieť.

redaktor
31.8.2021 | 15:04:01
sirjohn

Z daného prostoru více než 60% nevydolám…omlouvám se, ale nemohu napsat „těžko hodnotit po první epizodě“ a napálit 100% :-D Budu se těšit na další varianty, věřím, že zde budou i pod novým profilem, tedy je budu hodnotit tam ;-)

25.7.2021 | 6:14:44
mar.st

Ostatní jeho varianty budou pravděpodobně dost odlišné, ale vybrali dobrého herce, tak uvidíme co předvede jako další hlavní záporák MCU

23.7.2021 | 15:09:25
Kothy

uvidime…

22.7.2021 | 11:04:00
tom99

Těžko hodnotit po jedné epizodě, nicméně herec dobrý, záporák nevšední, ztvárnění originální. Proto teď dávám plný počet :-)

webmaster, grafik
21.7.2021 | 16:57:17

Aktualizace postav - 2. řada

V průběhu druhé řady seriálu Loki pro vás budeme aktualizovat sekci postav:

Novinky

Jak je to s případnou třetí řadou seriálu Loki?

Jak je to s případnou třetí řadou seriálu Loki?

Pokud tu existuje nějaký MCU seriál, který má potenciál na třetí řadu, tak je to rozhodně Loki. Dá se říci, že většina seriálů nedoběhla ani k řadě druhé, neboť se jednalo o jednorázové projekty. Loki ale může být slušnou trvalkou, tak povede se to a vyčaruje si bůh klamu i třetí sezónu?

Reklama

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Stane se Loki novým Nickem Furym a sjednotí on Avengers v boji proti Kangovi?

Stane se Loki novým Nickem Furym a sjednotí on Avengers v boji proti Kangovi?

Loki je stále jednou z nejpopulárnějších postav v celém MCU, která je stále živá. Teda alespoň nějaká jeho verze je živá. Bude chtít studio tento mečbol využít a postaví Lokiho do první linie v boji proti Kangovi? Může se z Lokiho stát nový Nick Fury, který dá dohromady Avengers?

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama