Loki
89/100 - 94×

Loki

Když se Avengers vydali do minulosti, aby získali Kameny Nekonečna, tak se jim jedna věc nepodařila – Loki dokázal uprchnout a vznikla tak nová, alternativní linie. A my nyní budeme sledovat příběhy právě tohoto Lokiho, který se vydá na zcela šílenou výpravu.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Disney+ | 45 minut
žánr
Akční, Komiksový, Nadpřirozený
hrají
Tom Hiddleston (Loki Laufeyson), Owen Wilson (Mobius M. Mobius), Sophia Di Martino (Sylvie Laufeydottir), Gugu Mbatha-Raw (Ravonna Renslayer), Wunmi Mosaku (Hunter B-15), Richard E. Grant (Klasický Loki), Tara Strong (Miss Minutes), Jonathan Majors (Ten, který zbývá)

Ten, který zbývá

Ten, který zbývá

Muž, který chtěl ochránit svou časovou linii od těch ostatních, a tak založil TVA, která měla předejít válce multivesmírů.

Sezóny 1
2021 - 2021

Pravým jménem Nathaniel Richards přišel na to, že existuje mnoho dalších vesmírů, kde se pochopitelně nachází jiné verze jeho samotného. Právě s několika svými verzemi se setkal a sdílel s nimi své zkušenosti a poznatky. I když všichni měli něco společného, v mnohém se také lišili. Někteří toužili po moci (jako například Kang) a začala válka multivesmírů.

Nathaniel Richards tomu chtěl předejít, a tak oddělil svou časovou linii od těch ostatních. Následně založil organizaci TVA, která by se starala o možné odchylky, a o zcela separování posvátné časové linie od těch ostatních. Nathaniel Richards nebo-li Ten, který zbývá žije na samotném konci času, takže moc dobře ví, co se stalo předtím. Má nastudovanou každou sekundu všech životů ve vesmíru.


Samozřejmě vše má svůj konec a Nathaniel byl schopný předvídat kroky ostatních, dokud se před jeho dveřmi neobjevil Loki Laufeyson a Sylvie Laufeydottir. Tam jim Nathaniel dal na výběr – buď mohou vládnout jako noví vládci času, nebo ho zabít a risknout, že opět začne válka multivesmírů. I když měl pár na celou situaci odlišný názor, Sylvii se podařilo Nathaniela zabít, čímž dostala celou posvátnou časovou linii do ohrožení.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
akashko12

Neviem čo si o ňom mám myslieť.

redaktor
31.8.2021 | 15:04:01
ori

Dúfam že jeho ďalšie verzie budú iné, lebo táto bola katastrofálne trápna. Chápem že je to človek ktorý videl všetko a vie čo sa stane takže ho nemá čo prekvapiť a nejako ho to muselo poznamenať, ale vôbec ma nebavil.

webmaster
25.7.2021 | 16:21:13
sirjohn

Z daného prostoru více než 60% nevydolám…omlouvám se, ale nemohu napsat „těžko hodnotit po první epizodě“ a napálit 100% :-D Budu se těšit na další varianty, věřím, že zde budou i pod novým profilem, tedy je budu hodnotit tam ;-)

25.7.2021 | 6:14:44
mar.st

Ostatní jeho varianty budou pravděpodobně dost odlišné, ale vybrali dobrého herce, tak uvidíme co předvede jako další hlavní záporák MCU

23.7.2021 | 15:09:25
Kothy

uvidime…

22.7.2021 | 11:04:00
tom99

Těžko hodnotit po jedné epizodě, nicméně herec dobrý, záporák nevšední, ztvárnění originální. Proto teď dávám plný počet :-)

webmaster, grafik
21.7.2021 | 16:57:17

Stav titulků

Epizoda S01E06: For All Time. Always.

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Překlad: @Kratos91

Novinky

V seriálu jsme se dočkali (ne)očekávaného camea jedné důležité postavy

V seriálu jsme se dočkali (ne)očekávaného camea jedné důležité postavy

Jak jinak si zajistit propojenost se zbylým MCU než skrze nějaké pěkné cameo. Ve čtvrté epizodě jsme se jednoho takového dočkali. Článek pochopitelně obsahuje spoilery z nejnovější epizody. Anotační obrázek je pouze orientační, takže nemusíte mít strach, že bychom něco prozradili již z obrázku.

Reklama

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Tvůrci seriálu promlouvají o nečekané romanci ve čtvrté epizodě

Tvůrci seriálu promlouvají o nečekané romanci ve čtvrté epizodě

Čtvrtá epizoda s názvem The Nexus Event byla plná překvapení, zvratů, ale sem tam jsme se dočkali i nějakých romantických náznaků, o kterých se taktéž musíme zmínit. Režisérka Kate Herron a hlavní scenárista Michael Waldron nyní promluvili o možném vztahu, který se rýsuje.

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama