Loki Popis

Loki

Loki

Když se Avengers vydali do minulosti, aby získali Kameny Nekonečna, tak se jim jedna věc nepodařila – Loki dokázal uprchnout a vznikla tak nová, alternativní linie. A my nyní budeme sledovat příběhy právě tohoto Lokiho, který se vydá na zcela šílenou výpravu.

Po třetí filmové fázi MCU bylo rozhodnuto, že na nové streamovací stanici Disney+ budou vznikat seriály, které budou úzce propojené se světem Marvelu. Sice jsme se v minulosti již něčeho podobného dočkali například v podobě Agents of S.H.I.E.L.D. a třeba Agent Carter, nikdy se ale téměř žádné hlavní postavy z filmů neobjevily v seriálu.

To Kevin Feige chtěl změnit. Chtěl, aby jeho nové seriály měly velký vliv a dopad na celé dění v MCU. Stejně tak chtěl, aby seriály byly vysokorozpočtové, a aby se filmové hvězdy ve velkém objevovaly i v seriálu. A tak byl odsouhlasen projekt The Falcon and The Winter Soldier, který, jak už název ostatně napovídá, se bude především točit okolo Falcona a Winter Soldiera. Jako druhý projekt byla odsouhlasená show WandaVision.


(Seriál o Lokim slibuje nefalšovanou komiksovou zábavu. Foto: Disney+)

Následně tedy bylo rozhodnuto, že tomu jinak nebude ani u Visiona a Wandy Maximoff. O své slovo se také přihlásí v minisérii Hawkeye, Loki, She-Hulk, Ms. Marvel a další, jejichž seriály se postupně připravují. A právě zde se dostáváme k seriálu o Lokim. Kevin Feige prozradil, že jelikož je Loki oficiálně po Infinity War mrtvý, musíme se logicky setkávat s jeho jinou verzí.

A právě jednu takovou jsme potkali v Endgame, když Avengers cestovali napříč časem. Tam totiž Loki přišel opět k Tesseractu, pomocí kterého se přemístil pryč. A právě tímto vznikla jiná, alternativní linie, ve které Loki žije. A náš seriál bude přímo pojednávat o jeho dobrodružství, kdy se setká s organizací, která sleduje tok času. A podle níže přiloženého traileru se opravdu máme na co těšit.

První řada byla odvysílána v květnu 2021 a čítala celkem šest epizod. Už s jistotou víme, že se v budoucnu dočkáme druhé řady, na které se již nyní pracuje. Obecně se počítá, že právě tento seriál odehrávající se v jiné alternativní linii, skrývá spoustu skrytých možností, kam se tvůrci mohou vydat. Těžko říci, zda nějak bude propojený s multivesmírem, který určitě svět Marvelu ve čtvrté fázi prozkoumá.

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
wildrenka

dobrý i blbý → to se jen tak někomu nepodaří

11.6.2021 | 18:36:46
Kothy

Zajimava podivnost.

10.6.2021 | 16:02:51

Stav titulků

Epizoda S01E01: Glorious Purpose

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Kratos91

Novinky

Tom Hiddleston fanouškům připomíná, že v seriálu neuvidíme Lokiho známého z posledních pár filmů

Tom Hiddleston fanouškům připomíná, že v seriálu neuvidíme Lokiho známého z posledních pár filmů

Odpovídat novinářům na neustále stejné otázky může být někdy otravné. Tom Hiddleston nyní všem připomíná, jakého Lokiho v seriálu vlastně uvidíme a proč tomu tak bude. Někteří fanoušci si zkrátka neuvědomují, že vše, co se odehrálo v posledních filmech, je irelevantní pro tento seriál.

Reklama

Nejlepší epizody

Galerie

Galerie

Reklama

Zajímavosti

Tvůrci promlouvají o seriálu, inspiraci a také multivesmíru

Tvůrci promlouvají o seriálu, inspiraci a také multivesmíru

Všichni určitě máme v kalendářích zakroužkováno 9. června, kdy Loki na stanici Disney+ vlítne se svým novým seriálem. Tvůrci se nyní snaží propagovat seriál, kde to jen jde. Proto jsme sesbírali pro vás ty nejdůležitější informace. Čím byl seriál inspirován a jakých skrytých odkazů se dočkáme?