Loki
89/100 - 95×

Loki

Když se Avengers vydali do minulosti, aby získali Kameny Nekonečna, tak se jim jedna věc nepodařila – Loki dokázal uprchnout a vznikla tak nová, alternativní linie. A my nyní budeme sledovat příběhy právě tohoto Lokiho, který se vydá na zcela šílenou výpravu.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Disney+ | 45 minut
žánr
Akční, Komiksový, Nadpřirozený
hrají
Tom Hiddleston (Loki Laufeyson), Owen Wilson (Mobius M. Mobius), Sophia Di Martino (Sylvie Laufeydottir), Gugu Mbatha-Raw (Ravonna Renslayer), Wunmi Mosaku (Hunter B-15), Richard E. Grant (Klasický Loki), Tara Strong (Miss Minutes), Jonathan Majors (Ten, který zbývá)

Hunter B-15

Hunter B-15

Agentka organizace TVA, která svůj život zasvětila jen Strážcům času. Až do doby, kdy si uvědomí, že je něco špatně.

Sezóny 1
2021 - 2021

Jedná se o vysoce postavenou agentku, která vystupuje pod kódovým označením Hunter B-15. Myslí si, že ji vytvořili Strážci času, aby se stala jednou z agentek TVA, která bude chránit posvátnou časovou linii. Jak už to ovšem bývá, Hunter B-15 lhali, protože i ona měla předtím svůj krásný život na Zemi, jen se postupem času sama stala odchylkou.

Během soudu bylo rozhodnuto, že Hunter B-15 nebude vymazána z existence, ale pouze se jí upraví vzpomínky. Následně se z ní stala elitní agentka organizace TVA, která za své dobré výkony rostla společně s organizací. Jednalo se o poslušnou agentku, která splnila bez váhání každý rozkaz, zlom přišel, když TVA začala řešit odchylky spojené s dvěma verzemi Lokiho.


Když její kamarádka a také kolegyně C-20 zmizí, Hunter B-15 si uvědomí, že Sylvie Laufeydottir udělala nejenom něco jí, ale také Hunter B-15. Najednou si vzpomíná na útržky ze života, na který již dávno zapomněla. To Hunter B-15 utvrdí, že TVA a Strážci času jsou prolhaní manipulátoři. Následně se tak přidá na stranu Sylvie a Lokiho, kteří rozpoutají v celé organizaci jedno velké peklo, na čemž se Hunter B-15 nejen podílí, ale také dost přiživí.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
akashko12

Zo začiatku dosť o ničom.

redaktor
31.8.2021 | 15:08:52
sirjohn

Vedlejší postava. Nucená vyváženost je trochu protivná (na jednu stranu nutná), ovšem zde není cítit, herci jsou zvoleni kvalitně. Zde se role herečka zhostila úctyhodně, v posledních epizodách je vidět i trochu jiný um, než který měla zadaný předvést.

25.7.2021 | 6:08:15
atlas

Vlastně jediná podstatnější vada seriálu, nadbytečná postava duplikující huntera C-20, téměř stejná zápletka a téměř stejný vývoj. Vše mělo být zkoncentrováno do jednoho charakteru. Jednoznačně scenáristická chy­ba.

18.7.2021 | 11:06:55
ori

Hrozne protivná postava.

webmaster
17.7.2021 | 9:10:59
Filip Ondrej

Co takhle překlad Lovčí B-15 (mrk mrk) :-)

12.7.2021 | 20:27:35
Blackhand47XD

Celkem navíc.

webmaster, grafik
4.7.2021 | 18:56:49
tom99

Zpočátku naprosto bezvýznamná postava, která tam byla do počtu. Ve čtvrtém díle dostala konečně nějakou úlohu. Uvidíme, zda to bude stačit.

webmaster, grafik
3.7.2021 | 16:10:24

Stav titulků

Epizoda S01E06: For All Time. Always.

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Překlad: @Kratos91

Novinky

V seriálu jsme se dočkali (ne)očekávaného camea jedné důležité postavy

V seriálu jsme se dočkali (ne)očekávaného camea jedné důležité postavy

Jak jinak si zajistit propojenost se zbylým MCU než skrze nějaké pěkné cameo. Ve čtvrté epizodě jsme se jednoho takového dočkali. Článek pochopitelně obsahuje spoilery z nejnovější epizody. Anotační obrázek je pouze orientační, takže nemusíte mít strach, že bychom něco prozradili již z obrázku.

Reklama

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Tvůrci seriálu promlouvají o nečekané romanci ve čtvrté epizodě

Tvůrci seriálu promlouvají o nečekané romanci ve čtvrté epizodě

Čtvrtá epizoda s názvem The Nexus Event byla plná překvapení, zvratů, ale sem tam jsme se dočkali i nějakých romantických náznaků, o kterých se taktéž musíme zmínit. Režisérka Kate Herron a hlavní scenárista Michael Waldron nyní promluvili o možném vztahu, který se rýsuje.

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama