Loki
88/100 - 114×

Loki

Když se Avengers vydali do minulosti, aby získali Kameny Nekonečna, tak se jim jedna věc nepodařila – Loki dokázal uprchnout a vznikla tak nová, alternativní linie. A my nyní budeme sledovat příběhy právě tohoto Lokiho, který se vydá na zcela šílenou výpravu.

USA | 2021 | Rozhoduje se
vysílání
2 sezóny | Disney+ | 45 minut
žánr
Akční, Komiksový, Nadpřirozený
hrají
Tom Hiddleston (Loki Laufeyson), Owen Wilson (Mobius M. Mobius), Sophia Di Martino (Sylvie Laufeydottir), Gugu Mbatha-Raw (Ravonna Renslayer), Wunmi Mosaku (Hunter B-15), Richard E. Grant (Klasický Loki), Tara Strong (Miss Minutes), Jonathan Majors (Ten, který zbývá), Ke Huy Quan (Ouroboros), Eugene Cordero (Casey), Rafael Casal (Brad Wolfe)

Hunter B-15

Hunter B-15

Agentka organizace TVA, která svůj život zasvětila jen Strážcům času. Až do doby, kdy si uvědomí, že je něco špatně.

Sezóny 2
2021 - 2023

Jedná se o vysoce postavenou agentku, která vystupuje pod kódovým označením Hunter B-15. Myslí si, že ji vytvořili Strážci času, aby se stala jednou z agentek TVA, která bude chránit posvátnou časovou linii. Jak už to ovšem bývá, Hunter B-15 lhali, protože i ona měla předtím svůj krásný život na Zemi, jen se postupem času sama stala odchylkou.

Během soudu bylo rozhodnuto, že Hunter B-15 nebude vymazána z existence, ale pouze se jí upraví vzpomínky. Následně se z ní stala elitní agentka organizace TVA, která za své dobré výkony rostla společně s organizací. Jednalo se o poslušnou agentku, která splnila bez váhání každý rozkaz, zlom přišel, když TVA začala řešit odchylky spojené s dvěma verzemi Lokiho.

Když její kamarádka a také kolegyně C-20 zmizí, Hunter B-15 si uvědomí, že Sylvie Laufeydottir udělala nejenom něco jí, ale také Hunter B-15. Najednou si vzpomíná na útržky ze života, na který již dávno zapomněla. To Hunter B-15 utvrdí, že TVA a Strážci času jsou prolhaní manipulátoři. Následně se tak přidá na stranu Sylvie a Lokiho, kteří rozpoutají v celé organizaci jedno velké peklo, na čemž se Hunter B-15 nejen podílí, ale také dost přiživí.

Foto: Disney+

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

Zbytočná vedľajšia postava.

webmaster
10.1.2024 | 23:21:19
akashko12

Zo začiatku dosť o ničom.

redaktor
31.8.2021 | 15:08:52
sirjohn

Vedlejší postava. Nucená vyváženost je trochu protivná (na jednu stranu nutná), ovšem zde není cítit, herci jsou zvoleni kvalitně. Zde se role herečka zhostila úctyhodně, v posledních epizodách je vidět i trochu jiný um, než který měla zadaný předvést.

25.7.2021 | 6:08:15
atlas

Vlastně jediná podstatnější vada seriálu, nadbytečná postava duplikující huntera C-20, téměř stejná zápletka a téměř stejný vývoj. Vše mělo být zkoncentrováno do jednoho charakteru. Jednoznačně scenáristická chy­ba.

18.7.2021 | 11:06:55
Filip Ondrej

Co takhle překlad Lovčí B-15 (mrk mrk) :-)

12.7.2021 | 20:27:35
Blackhand47XD

Celkem navíc.

webmaster, grafik
4.7.2021 | 18:56:49
tom99

Zpočátku naprosto bezvýznamná postava, která tam byla do počtu. Ve čtvrtém díle dostala konečně nějakou úlohu. Uvidíme, zda to bude stačit.

webmaster, grafik
3.7.2021 | 16:10:24

Aktualizace postav - 2. řada

V průběhu druhé řady seriálu Loki pro vás budeme aktualizovat sekci postav:

Novinky

Jak je to s případnou třetí řadou seriálu Loki?

Jak je to s případnou třetí řadou seriálu Loki?

Pokud tu existuje nějaký MCU seriál, který má potenciál na třetí řadu, tak je to rozhodně Loki. Dá se říci, že většina seriálů nedoběhla ani k řadě druhé, neboť se jednalo o jednorázové projekty. Loki ale může být slušnou trvalkou, tak povede se to a vyčaruje si bůh klamu i třetí sezónu?

Reklama

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Stane se Loki novým Nickem Furym a sjednotí on Avengers v boji proti Kangovi?

Stane se Loki novým Nickem Furym a sjednotí on Avengers v boji proti Kangovi?

Loki je stále jednou z nejpopulárnějších postav v celém MCU, která je stále živá. Teda alespoň nějaká jeho verze je živá. Bude chtít studio tento mečbol využít a postaví Lokiho do první linie v boji proti Kangovi? Může se z Lokiho stát nový Nick Fury, který dá dohromady Avengers?

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama