Loki
88/100 - 114×

Loki

Když se Avengers vydali do minulosti, aby získali Kameny Nekonečna, tak se jim jedna věc nepodařila – Loki dokázal uprchnout a vznikla tak nová, alternativní linie. A my nyní budeme sledovat příběhy právě tohoto Lokiho, který se vydá na zcela šílenou výpravu.

USA | 2021 | Rozhoduje se
vysílání
2 sezóny | Disney+ | 45 minut
žánr
Akční, Komiksový, Nadpřirozený
hrají
Tom Hiddleston (Loki Laufeyson), Owen Wilson (Mobius M. Mobius), Sophia Di Martino (Sylvie Laufeydottir), Gugu Mbatha-Raw (Ravonna Renslayer), Wunmi Mosaku (Hunter B-15), Richard E. Grant (Klasický Loki), Tara Strong (Miss Minutes), Jonathan Majors (Ten, který zbývá), Ke Huy Quan (Ouroboros), Eugene Cordero (Casey), Rafael Casal (Brad Wolfe)

Casey

Casey

Zaměstnanec TVA, kterého vídáme pravidelně. Je velkým fanouškem příručky TVA, kterou se vždy řídí.

Sezóny 2
2021 - 2023

Casey je jednou z dalších postav, kterou poznáváme v seriálu Loki. Je jedním z agentů společnosti TVA, který se zabývá sběrem důkazů. Do terénů prakticky nechodí, je spíše kancelářským typem. Casey je podpůrnou postavou, kterou sice v seriálu vídáme pravidelně napříč sezónami, ale většinou má pramalý vliv na děj, který se v daný epizodě řeší.

Casey je velikým fanouškem příručky pro TVA. Když poprvé pozná jejího autora, Ourobora, je úplně u vytržení. Oba najdou společnou řeč a jeden ke druhému vzhlíží. Každý samozřejmě z jiného důvodu. Casey jako ke svému celoživotnímu idolu, Ouroboros jako k někomu, kdo si celou příručku alespoň jednou přečetl a dokonce se ji i řídí.

Casey je jako drtivá většina zaměstnanců TVA další variantou, která byla vytržena z času, a zaměstnána ve společnosti. Casey si nepamatuje na svůj předešlý život který někde vedl. Do kontaktu s Lokim Laufeysonem přijde hned několikrát. Když Loki přeskakuje v čase, sám se podivuje, že ho Casey poznává. To zrovna totiž narazí na jeho verzi ze současnosti.

Foto: Disney+

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

Celkom nevýrazná postava.

webmaster
10.1.2024 | 23:23:35
tom99

Klasická zaměnitelná postava. Kdyby v seriálu nebyla, ani si toho nevšimnete.

webmaster, grafik
26.10.2023 | 16:47:53

Aktualizace postav - 2. řada

V průběhu druhé řady seriálu Loki pro vás budeme aktualizovat sekci postav:

Novinky

Jak je to s případnou třetí řadou seriálu Loki?

Jak je to s případnou třetí řadou seriálu Loki?

Pokud tu existuje nějaký MCU seriál, který má potenciál na třetí řadu, tak je to rozhodně Loki. Dá se říci, že většina seriálů nedoběhla ani k řadě druhé, neboť se jednalo o jednorázové projekty. Loki ale může být slušnou trvalkou, tak povede se to a vyčaruje si bůh klamu i třetí sezónu?

Reklama

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Stane se Loki novým Nickem Furym a sjednotí on Avengers v boji proti Kangovi?

Stane se Loki novým Nickem Furym a sjednotí on Avengers v boji proti Kangovi?

Loki je stále jednou z nejpopulárnějších postav v celém MCU, která je stále živá. Teda alespoň nějaká jeho verze je živá. Bude chtít studio tento mečbol využít a postaví Lokiho do první linie v boji proti Kangovi? Může se z Lokiho stát nový Nick Fury, který dá dohromady Avengers?

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama