Loki
89/100 - 94×

Loki

Když se Avengers vydali do minulosti, aby získali Kameny Nekonečna, tak se jim jedna věc nepodařila – Loki dokázal uprchnout a vznikla tak nová, alternativní linie. A my nyní budeme sledovat příběhy právě tohoto Lokiho, který se vydá na zcela šílenou výpravu.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Disney+ | 45 minut
žánr
Akční, Komiksový, Nadpřirozený
hrají
Tom Hiddleston (Loki Laufeyson), Owen Wilson (Mobius M. Mobius), Sophia Di Martino (Sylvie Laufeydottir), Gugu Mbatha-Raw (Ravonna Renslayer), Wunmi Mosaku (Hunter B-15), Richard E. Grant (Klasický Loki), Tara Strong (Miss Minutes), Jonathan Majors (Ten, který zbývá)

Loki Laufeyson

Loki Laufeyson

Bratr Thora, který vedl invazi na Zemi, kde byl poražen Avengers. A posléze získal Tesseract, čímž narušil časovou linii.

Sezóny 1
2021 - 2021

Bůh klamu, který vyrostl na Asgardu po boku svého bratra Thora. Lokiho minulost je ovšem trochu komplikovanější, protože je synem Laufeye z Jotunheimu. Když Odin planetu obsadil, našel malého Lokiho, kterého si vzal do své péče. Loki byl pak celé roky vychováván jako asgardský princ, který ale nikdy neměl být králem. Vždy se počítalo s Thorem.

Když se Loki dozvěděl pravdu, svým způsobem celou svou novou rodinu skrytě nenáviděl. Byla to ale pouze přetvářka. Loki určitý čas vládl i Asgardu jako falešný král, neustále shazoval svého bratra a také vedl invazi na Zemi. Tam ale tvrdě narazil, když se utkal s nejmocnějšími hrdiny světa – týmem Avengers. Následně měl být Loki deportován na Asgard, ale stalo se něco nečekaného.


Tým Avengers cestoval v čase, aby získal Tesseract. To se jim na první dobrou nepovedlo a k Tesseractu se dostal Loki, který využil příležitosti a přemístil se s ním do Mongolska. Tam ale na něj už čekala organizace TVA, která Lokiho obvinila z narušení posvátné časové linie. Loki následně nahlédne do své budoucnosti a rozhodne se TVA pomoci chytnout své budoucí / minulé / alternativní já.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
akashko12

Tom Hiddleston hrá Lokiho neuveriteľne dobre. Jedna z najlepších postáv v MCU.

redaktor
31.8.2021 | 14:57:30
-Skinner-

Tom Hiddleston je vynikajúci herec a Lokiho hrá skvelo. Ide o jednu z najprepraco­vanejších postáv v MCU.

1.8.2021 | 17:31:40
Pandora Rosalez

Lokiho jsem v prvních filmech jako záporáka moc nemusela… až když později ukázali, že je v něm i něco víc, začala mě jeho postava zajímat… když to pak v IW vypadalo na konec jeho cesty, bylo mi to docela líto… no ale pak se vše změnilo, přišel zvrat v EG a teď seriál… a tady se to definitivně zlomilo a dost jsem si ho oblíbila. Bude to znít asi divně, ale strašně mi jeho vývoj připomíná ten u Dextera… :D Jeho city k Sylvii z něj udělaly úplně jiného člověka a i když je to mezi nimi docela kontroverzní… sakra, líbí se mi to. :D

25.7.2021 | 19:17:03
sirjohn

Dostal nový prostor projevit se a využil jej skvěle! ;)

25.7.2021 | 5:59:50
tynka.jouklova

Je fakt, že pokud se na seriál jdete koukat s tím, že uvidíte toho záporáka z prvních Avengers, tak se nedočkáte. Pokud čekáte Toma v jeho nejlepší roli, tak toho rozhodně dostanete.

redaktor
21.7.2021 | 20:13:33
ori

Lokiho z filmov zbožňujem, ale tento seriálový ma až tak neočaril.

webmaster
17.7.2021 | 9:13:06
Milano33

Tom Hiddleston zase dokazuje, že je najšarmantnejší a najcharizmatickejší herec celého MCU a tieto isté atribúty prenáša i do stvárnenia postavy Lokiho. Loki je spolu s Wandou mojou najobľúbenejšou postavou Marvelu a vlastný seriál si bez najmenších pochýb zaslúžil. Jeho postava v tomto seriály dostala nový rozmer, psychickú hĺbku a emocionálne podfarbenie. I keď už predtým pri scénach s Thorom prejavoval emócie i empatiu, tak až v tomto seriály sa naplno prejavil z citového hľadiska. Samozrejme, Loki je stále tým narcistom, pokrytcom, notoricky známym klamárom, podvodníkom, bohom ľstí, klamstiev, podvodov a úskokov. Ale už sa mu ako tak dá dôverovať a hlavne jeho vzťah so Sylvie ho zmenil na nepoznanie a poprvýkrát v živote pocítil, ako chutí láska.

15.7.2021 | 12:13:48
Dominik.acham

Postavu Lokiho miluju, ale zde se častokrát chová divně a ne vůbec jako on. Udělali z něj jen jeho karikaturu a to mě celkem mrzí vzhledem k tomu, že je to jedna z mých nejoblíbenějších Marvel postav…

15.7.2021 | 9:09:40
Filip Ondrej

Vzhledem k tomu, že ho všichni zbožňují si vysloužil vlastní seriál a nelze hodnotit jinak než 100%. Má neskutečný charisma

11.7.2021 | 12:09:30
SaSy

Skvelá postava a ešte lepší herec :D práve kvôli postave Lokiho som začala pozerať marvel filmy

5.7.2021 | 21:50:36
1

Stav titulků

Epizoda S01E06: For All Time. Always.

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Překlad: @Kratos91

Novinky

V seriálu jsme se dočkali (ne)očekávaného camea jedné důležité postavy

V seriálu jsme se dočkali (ne)očekávaného camea jedné důležité postavy

Jak jinak si zajistit propojenost se zbylým MCU než skrze nějaké pěkné cameo. Ve čtvrté epizodě jsme se jednoho takového dočkali. Článek pochopitelně obsahuje spoilery z nejnovější epizody. Anotační obrázek je pouze orientační, takže nemusíte mít strach, že bychom něco prozradili již z obrázku.

Reklama

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Tvůrci seriálu promlouvají o nečekané romanci ve čtvrté epizodě

Tvůrci seriálu promlouvají o nečekané romanci ve čtvrté epizodě

Čtvrtá epizoda s názvem The Nexus Event byla plná překvapení, zvratů, ale sem tam jsme se dočkali i nějakých romantických náznaků, o kterých se taktéž musíme zmínit. Režisérka Kate Herron a hlavní scenárista Michael Waldron nyní promluvili o možném vztahu, který se rýsuje.

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama