Loki
88/100 - 114×

Loki

Když se Avengers vydali do minulosti, aby získali Kameny Nekonečna, tak se jim jedna věc nepodařila – Loki dokázal uprchnout a vznikla tak nová, alternativní linie. A my nyní budeme sledovat příběhy právě tohoto Lokiho, který se vydá na zcela šílenou výpravu.

USA | 2021 | Rozhoduje se
vysílání
2 sezóny | Disney+ | 45 minut
žánr
Akční, Komiksový, Nadpřirozený
hrají
Tom Hiddleston (Loki Laufeyson), Owen Wilson (Mobius M. Mobius), Sophia Di Martino (Sylvie Laufeydottir), Gugu Mbatha-Raw (Ravonna Renslayer), Wunmi Mosaku (Hunter B-15), Richard E. Grant (Klasický Loki), Tara Strong (Miss Minutes), Jonathan Majors (Ten, který zbývá), Ke Huy Quan (Ouroboros), Eugene Cordero (Casey), Rafael Casal (Brad Wolfe)

Loki Laufeyson

Loki Laufeyson

Bratr Thora, který vedl invazi na Zemi, kde byl poražen Avengers. A posléze získal Tesseract, čímž narušil časovou linii.

Sezóny 2
2021 - 2023

Bůh klamu, který vyrostl na Asgardu po boku svého bratra Thora. Lokiho minulost je ovšem trochu komplikovanější, protože je synem Laufeye z Jotunheimu. Když Odin planetu obsadil, našel malého Lokiho, kterého si vzal do své péče. Loki byl pak celé roky vychováván jako asgardský princ, který ale nikdy neměl být králem. Vždy se počítalo s Thorem.

Když se Loki dozvěděl pravdu, svým způsobem celou svou novou rodinu skrytě nenáviděl. Byla to ale pouze přetvářka. Loki určitý čas vládl i Asgardu jako falešný král, neustále shazoval svého bratra a také vedl invazi na Zemi. Tam ale tvrdě narazil, když se utkal s nejmocnějšími hrdiny světa – týmem Avengers. Následně měl být Loki deportován na Asgard, ale stalo se něco nečekaného.

Tým Avengers cestoval v čase, aby získal Tesseract. To se jim na první dobrou nepovedlo a k Tesseractu se dostal Loki, který využil příležitosti a přemístil se s ním do Mongolska. Tam ale na něj už čekala organizace TVA, která Lokiho obvinila z narušení posvátné časové linie. Loki následně nahlédne do své budoucnosti a rozhodne se TVA pomoci chytnout své budoucí / minulé / alternativní já.

Foto: Disney+

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

V prvej sérii ma moc nebavil, ale v druhej už bol skvelý.

webmaster
10.1.2024 | 23:19:45
SunshineL2107

Loki je prostě Loki :)

5.8.2023 | 17:29:12
akashko12

Tom Hiddleston hrá Lokiho neuveriteľne dobre. Jedna z najlepších postáv v MCU.

redaktor
31.8.2021 | 14:57:30
-Skinner-

Tom Hiddleston je vynikajúci herec a Lokiho hrá skvelo. Ide o jednu z najprepraco­vanejších postáv v MCU.

1.8.2021 | 17:31:40
B.Wilde

Lokiho jsem v prvních filmech jako záporáka moc nemusela… až když později ukázali, že je v něm i něco víc, začala mě jeho postava zajímat… když to pak v IW vypadalo na konec jeho cesty, bylo mi to docela líto… no ale pak se vše změnilo, přišel zvrat v EG a teď seriál… a tady se to definitivně zlomilo a dost jsem si ho oblíbila. Bude to znít asi divně, ale strašně mi jeho vývoj připomíná ten u Dextera… :D Jeho city k Sylvii z něj udělaly úplně jiného člověka a i když je to mezi nimi docela kontroverzní… sakra, líbí se mi to. :D

25.7.2021 | 19:17:03
sirjohn

Dostal nový prostor projevit se a využil jej skvěle! ;)

25.7.2021 | 5:59:50
tynka.jouklova

Je fakt, že pokud se na seriál jdete koukat s tím, že uvidíte toho záporáka z prvních Avengers, tak se nedočkáte. Pokud čekáte Toma v jeho nejlepší roli, tak toho rozhodně dostanete.

redaktor
21.7.2021 | 20:13:33
Milano33

Tom Hiddleston zase dokazuje, že je najšarmantnejší a najcharizmatickejší herec celého MCU a tieto isté atribúty prenáša i do stvárnenia postavy Lokiho. Loki je spolu s Wandou mojou najobľúbenejšou postavou Marvelu a vlastný seriál si bez najmenších pochýb zaslúžil. Jeho postava v tomto seriály dostala nový rozmer, psychickú hĺbku a emocionálne podfarbenie. I keď už predtým pri scénach s Thorom prejavoval emócie i empatiu, tak až v tomto seriály sa naplno prejavil z citového hľadiska. Samozrejme, Loki je stále tým narcistom, pokrytcom, notoricky známym klamárom, podvodníkom, bohom ľstí, klamstiev, podvodov a úskokov. Ale už sa mu ako tak dá dôverovať a hlavne jeho vzťah so Sylvie ho zmenil na nepoznanie a poprvýkrát v živote pocítil, ako chutí láska.

15.7.2021 | 12:13:48
Dominik.acham

Postavu Lokiho miluju, ale zde se častokrát chová divně a ne vůbec jako on. Udělali z něj jen jeho karikaturu a to mě celkem mrzí vzhledem k tomu, že je to jedna z mých nejoblíbenějších Marvel postav…

15.7.2021 | 9:09:40
Filip Ondrej

Vzhledem k tomu, že ho všichni zbožňují si vysloužil vlastní seriál a nelze hodnotit jinak než 100%. Má neskutečný charisma

11.7.2021 | 12:09:30
1

Aktualizace postav - 2. řada

V průběhu druhé řady seriálu Loki pro vás budeme aktualizovat sekci postav:

Novinky

Jak je to s případnou třetí řadou seriálu Loki?

Jak je to s případnou třetí řadou seriálu Loki?

Pokud tu existuje nějaký MCU seriál, který má potenciál na třetí řadu, tak je to rozhodně Loki. Dá se říci, že většina seriálů nedoběhla ani k řadě druhé, neboť se jednalo o jednorázové projekty. Loki ale může být slušnou trvalkou, tak povede se to a vyčaruje si bůh klamu i třetí sezónu?

Reklama

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Stane se Loki novým Nickem Furym a sjednotí on Avengers v boji proti Kangovi?

Stane se Loki novým Nickem Furym a sjednotí on Avengers v boji proti Kangovi?

Loki je stále jednou z nejpopulárnějších postav v celém MCU, která je stále živá. Teda alespoň nějaká jeho verze je živá. Bude chtít studio tento mečbol využít a postaví Lokiho do první linie v boji proti Kangovi? Může se z Lokiho stát nový Nick Fury, který dá dohromady Avengers?

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama