Loki
88/100 - 114×

Loki

Když se Avengers vydali do minulosti, aby získali Kameny Nekonečna, tak se jim jedna věc nepodařila – Loki dokázal uprchnout a vznikla tak nová, alternativní linie. A my nyní budeme sledovat příběhy právě tohoto Lokiho, který se vydá na zcela šílenou výpravu.

USA | 2021 | Rozhoduje se
vysílání
2 sezóny | Disney+ | 45 minut
žánr
Akční, Komiksový, Nadpřirozený
hrají
Tom Hiddleston (Loki Laufeyson), Owen Wilson (Mobius M. Mobius), Sophia Di Martino (Sylvie Laufeydottir), Gugu Mbatha-Raw (Ravonna Renslayer), Wunmi Mosaku (Hunter B-15), Richard E. Grant (Klasický Loki), Tara Strong (Miss Minutes), Jonathan Majors (Ten, který zbývá), Ke Huy Quan (Ouroboros), Eugene Cordero (Casey), Rafael Casal (Brad Wolfe)

Ouroboros

Ouroboros

Technik ze servisního oddělení, který se stará o provozuschopnost celé organizace TVA. A jde mu to báječně.

Sezóny 1
2023 - 2023

Ouroboros, přezdívaný taktéž jednoduše OB, je dalším agentem ve společnosti TVA. Pracuje na servisním oddělení a málokdy přijde do kontaktu s jiným zaměstnancem společnosti. Ouroboros je taktéž autorem příručky TVA. OB se stará o chod celé společnosti a udržuje ji provozuschopnou. S OB se setkáváme až v rámci druhé sezóny, kdy se za ním vydá Mobius M. Mobius.

Loki Laufeyson totiž přeskakuje v čase, což by v TVA nemělo být možné. Ale děje se to. Ouroboros tedy vymyslí plán, jak Lokiho opět ukotvit ve své době. Nebude ale vědět jak na to, tudíž ho navede právě Loki, který shodou okolností cestuje do minulosti, kde OB přesvědčí k výrobě daného zařízení. Vše se nakonec vyvede a Loki je opět v bezpečí.

Posléze se s OB ještě několikrát setkáme. Je to právě Ouroboros, který Lokimu a Mobiovi pomůže s bývalým lovcem Bradem. Ourooros se snaží udržet celou TVA pohromadě. Jenže společnost má celou řadu svých problémů. V tuto chvíli nevíme, jak dlouho Ouroboros žije ve společnosti. Dá se ale očekávat, že i on měl předtím svůj vlastní život, na který si bohužel nepamatuje.

Foto: Disney+

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

Vtipná a sympatická postava.

webmaster
10.1.2024 | 23:23:07
CaptainDeadpool

Nejotravnejší postava 2. Řady

6.1.2024 | 16:55:02
Edvin69

Asi ta nejlepší postava v seriálu.

9.11.2023 | 12:25:13
Kothy

sympos

27.10.2023 | 12:16:29
tom99

Zábavná postava a jedna z těch vedlejších, co za něco stojí.

webmaster, grafik
23.10.2023 | 10:15:40

Aktualizace postav - 2. řada

V průběhu druhé řady seriálu Loki pro vás budeme aktualizovat sekci postav:

Novinky

Jak je to s případnou třetí řadou seriálu Loki?

Jak je to s případnou třetí řadou seriálu Loki?

Pokud tu existuje nějaký MCU seriál, který má potenciál na třetí řadu, tak je to rozhodně Loki. Dá se říci, že většina seriálů nedoběhla ani k řadě druhé, neboť se jednalo o jednorázové projekty. Loki ale může být slušnou trvalkou, tak povede se to a vyčaruje si bůh klamu i třetí sezónu?

Reklama

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Stane se Loki novým Nickem Furym a sjednotí on Avengers v boji proti Kangovi?

Stane se Loki novým Nickem Furym a sjednotí on Avengers v boji proti Kangovi?

Loki je stále jednou z nejpopulárnějších postav v celém MCU, která je stále živá. Teda alespoň nějaká jeho verze je živá. Bude chtít studio tento mečbol využít a postaví Lokiho do první linie v boji proti Kangovi? Může se z Lokiho stát nový Nick Fury, který dá dohromady Avengers?

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama