Loki
89/100 - 94×

Loki

Když se Avengers vydali do minulosti, aby získali Kameny Nekonečna, tak se jim jedna věc nepodařila – Loki dokázal uprchnout a vznikla tak nová, alternativní linie. A my nyní budeme sledovat příběhy právě tohoto Lokiho, který se vydá na zcela šílenou výpravu.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Disney+ | 45 minut
žánr
Akční, Komiksový, Nadpřirozený
hrají
Tom Hiddleston (Loki Laufeyson), Owen Wilson (Mobius M. Mobius), Sophia Di Martino (Sylvie Laufeydottir), Gugu Mbatha-Raw (Ravonna Renslayer), Wunmi Mosaku (Hunter B-15), Richard E. Grant (Klasický Loki), Tara Strong (Miss Minutes), Jonathan Majors (Ten, který zbývá)

Klasický Loki

Klasický Loki

Starší verze Lokiho, která přežila setkání s Thanosem. I tak ale neskončil lépe a tráví své poslední dny v Prázdnotě.

Sezóny 1
2021 - 2021

Jedná se o další variantu Lokiho, tentokrát o jeho starší verzi. Tato verze Lokiho přežila smrtící setkání s Thanosem ve snímku Infinity War. Loki se následně schovával na odlehlé planetě několik let, kde mohl dostatečně dlouho přemýšlet o svých činech. Následně se chtěl setkat a také udobřit se svým bratrem Thorem. Jakmile ale vylezl z úkrytu, dostala ho TVA.

Ta ho samozřejmě vymazala z existence tím, že ho poslala do Prázdnoty. Tam Klasický Loki přežíval několik dalších let společně s dalšími verzemi Lokiho, které tu buď byli před ním, nebo tam byli náslendě poslány organizací TVA. Největší rozruch ovšem způsobí, když se do Prázdnoty dostane i náš Loki Laufeyson společně s Sylvií Laufeydottir. Pro Klasického Lokiho je to poprvé, co vidí ženskou verzi sebe samotného.


Uvědomí si, že Loki je napravitelný, a tak Lokimu a Sylvii pomůže v boji proti Aliothovi. Společnými silami se pokusí Aliotha očarovat. Klasický Loki mezitím odpoutá pozornost Aliotha tím, že vytvoří iluzi Asgardu. Lokimu a Sylvii se následně podaří Aliotha porazit, ale pouze za cenu, že Klasický Loki zemře. Klasický Loki nosí poměrně staromódní kostým, který nosil Loki v komiksech v minulém století.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
akashko12

Hneď som si ho zamiloval. Skvelo zahraná postava.

redaktor
31.8.2021 | 15:02:28
ori

Dobrá postava, páčil sa mi príbeh ktorý vyrozprával aj to čo urobil na konci.

webmaster
25.7.2021 | 16:19:34
tom99

Jo, tahle verze byla fajn. A nemohli vybrat lepšího herce. Richard E. Grant si roli neskutečně užíval a jako starší verze Hiddlestona mi tam sedne parádně.

webmaster, grafik
17.7.2021 | 16:03:18

Stav titulků

Epizoda S01E06: For All Time. Always.

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Překlad: @Kratos91

Novinky

V seriálu jsme se dočkali (ne)očekávaného camea jedné důležité postavy

V seriálu jsme se dočkali (ne)očekávaného camea jedné důležité postavy

Jak jinak si zajistit propojenost se zbylým MCU než skrze nějaké pěkné cameo. Ve čtvrté epizodě jsme se jednoho takového dočkali. Článek pochopitelně obsahuje spoilery z nejnovější epizody. Anotační obrázek je pouze orientační, takže nemusíte mít strach, že bychom něco prozradili již z obrázku.

Reklama

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Tvůrci seriálu promlouvají o nečekané romanci ve čtvrté epizodě

Tvůrci seriálu promlouvají o nečekané romanci ve čtvrté epizodě

Čtvrtá epizoda s názvem The Nexus Event byla plná překvapení, zvratů, ale sem tam jsme se dočkali i nějakých romantických náznaků, o kterých se taktéž musíme zmínit. Režisérka Kate Herron a hlavní scenárista Michael Waldron nyní promluvili o možném vztahu, který se rýsuje.

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama