Loki
88/100 - 114×

Loki

Když se Avengers vydali do minulosti, aby získali Kameny Nekonečna, tak se jim jedna věc nepodařila – Loki dokázal uprchnout a vznikla tak nová, alternativní linie. A my nyní budeme sledovat příběhy právě tohoto Lokiho, který se vydá na zcela šílenou výpravu.

USA | 2021 | Rozhoduje se
vysílání
2 sezóny | Disney+ | 45 minut
žánr
Akční, Komiksový, Nadpřirozený
hrají
Tom Hiddleston (Loki Laufeyson), Owen Wilson (Mobius M. Mobius), Sophia Di Martino (Sylvie Laufeydottir), Gugu Mbatha-Raw (Ravonna Renslayer), Wunmi Mosaku (Hunter B-15), Richard E. Grant (Klasický Loki), Tara Strong (Miss Minutes), Jonathan Majors (Ten, který zbývá), Ke Huy Quan (Ouroboros), Eugene Cordero (Casey), Rafael Casal (Brad Wolfe)

Klasický Loki

Klasický Loki

Starší verze Lokiho, která přežila setkání s Thanosem. I tak ale neskončil lépe a tráví své poslední dny v Prázdnotě.

Sezóny 1
2021 - 2021

Jedná se o další variantu Lokiho, tentokrát o jeho starší verzi. Tato verze Lokiho přežila smrtící setkání s Thanosem ve snímku Infinity War. Loki se následně schovával na odlehlé planetě několik let, kde mohl dostatečně dlouho přemýšlet o svých činech. Následně se chtěl setkat a také udobřit se svým bratrem Thorem. Jakmile ale vylezl z úkrytu, dostala ho TVA.

Ta ho samozřejmě vymazala z existence tím, že ho poslala do Prázdnoty. Tam Klasický Loki přežíval několik dalších let společně s dalšími verzemi Lokiho, které tu buď byli před ním, nebo tam byli náslendě poslány organizací TVA. Největší rozruch ovšem způsobí, když se do Prázdnoty dostane i náš Loki Laufeyson společně s Sylvií Laufeydottir. Pro Klasického Lokiho je to poprvé, co vidí ženskou verzi sebe samotného.

Uvědomí si, že Loki je napravitelný, a tak Lokimu a Sylvii pomůže v boji proti Aliothovi. Společnými silami se pokusí Aliotha očarovat. Klasický Loki mezitím odpoutá pozornost Aliotha tím, že vytvoří iluzi Asgardu. Lokimu a Sylvii se následně podaří Aliotha porazit, ale pouze za cenu, že Klasický Loki zemře. Klasický Loki nosí poměrně staromódní kostým, který nosil Loki v komiksech v minulém století.

Foto: Disney+

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
fanta2pomeranc

Nejlepší verze! (sry, Tome)… Richard E. Grant je prostě excelentní.

4.10.2023 | 18:55:16
akashko12

Hneď som si ho zamiloval. Skvelo zahraná postava.

redaktor
31.8.2021 | 15:02:28
ori

Dobrá postava, páčil sa mi príbeh ktorý vyrozprával aj to čo urobil na konci.

webmaster
25.7.2021 | 16:19:34
tom99

Jo, tahle verze byla fajn. A nemohli vybrat lepšího herce. Richard E. Grant si roli neskutečně užíval a jako starší verze Hiddlestona mi tam sedne parádně.

webmaster, grafik
17.7.2021 | 16:03:18

Aktualizace postav - 2. řada

V průběhu druhé řady seriálu Loki pro vás budeme aktualizovat sekci postav:

Novinky

Jak je to s případnou třetí řadou seriálu Loki?

Jak je to s případnou třetí řadou seriálu Loki?

Pokud tu existuje nějaký MCU seriál, který má potenciál na třetí řadu, tak je to rozhodně Loki. Dá se říci, že většina seriálů nedoběhla ani k řadě druhé, neboť se jednalo o jednorázové projekty. Loki ale může být slušnou trvalkou, tak povede se to a vyčaruje si bůh klamu i třetí sezónu?

Reklama

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Stane se Loki novým Nickem Furym a sjednotí on Avengers v boji proti Kangovi?

Stane se Loki novým Nickem Furym a sjednotí on Avengers v boji proti Kangovi?

Loki je stále jednou z nejpopulárnějších postav v celém MCU, která je stále živá. Teda alespoň nějaká jeho verze je živá. Bude chtít studio tento mečbol využít a postaví Lokiho do první linie v boji proti Kangovi? Může se z Lokiho stát nový Nick Fury, který dá dohromady Avengers?

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama