Loki
88/100 - 114×

Loki

Když se Avengers vydali do minulosti, aby získali Kameny Nekonečna, tak se jim jedna věc nepodařila – Loki dokázal uprchnout a vznikla tak nová, alternativní linie. A my nyní budeme sledovat příběhy právě tohoto Lokiho, který se vydá na zcela šílenou výpravu.

USA | 2021 | Rozhoduje se
vysílání
2 sezóny | Disney+ | 45 minut
žánr
Akční, Komiksový, Nadpřirozený
hrají
Tom Hiddleston (Loki Laufeyson), Owen Wilson (Mobius M. Mobius), Sophia Di Martino (Sylvie Laufeydottir), Gugu Mbatha-Raw (Ravonna Renslayer), Wunmi Mosaku (Hunter B-15), Richard E. Grant (Klasický Loki), Tara Strong (Miss Minutes), Jonathan Majors (Ten, který zbývá), Ke Huy Quan (Ouroboros), Eugene Cordero (Casey), Rafael Casal (Brad Wolfe)

S02E06: Glorious Purpose

S02E06: Glorious Purpose

Loki se naučil kontrolovat časové skluzy. A nyní se pokusí předejít katastrofě a zničení TVA. Je ochotný se v čase vrátit tolikrát, kolikrát jen bude třeba. Loki se tak vydává na spletitou jízdu časem, kdy hraje o každou sekundu. Co když je ale osud nevyhnutelný a on nemá TVA zachránit?

sk
9.11.2023
59 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
crazytunny

Pokud nekdo nevidel 2 serii tak se vlastne nic nestalo pro jakykoliv dalsi vyvoj – jako by posledni dil 1 serie mel o 10minut navic kde defacto Loki prijme nabidku......

13.11.2023 | 23:40:33
ellivanilly

Díky tomuhle dílu budu z Lokiho chvíli zas úplně hotová :D rozhodně nejlepší díl série, líbilo se mi vracení se v čase až do první série, Loki přišel na svůj “Glorious purpose”. Teď ještě do toho novinky od Marvelu, že se Iron Man vrací, tak mi bylo trochu jasný, že to nějak tak dopadne. Teď přijde Kang a celý to zas domrdá :D těšim se, s čím Marvel zas přijde. Teď měl slabší období, tak se zase má od čeho odrazit.

13.11.2023 | 14:27:31
Ne-On

Kang je nejotravnější a nejhorší záporák za hodně dlouhou dobu. Pořád.

13.11.2023 | 10:41:34
SUFORAYSIS

Celkem jako povedený FINÁLE ale druhá série mě jednak tolik nebavila třeba z důvodu menšího prostoru na HERNÍM POLI..........a také protože nemám rád když se některé scény tak často OPAKUJÍ i když je to třeba pro PŘÍBĚH důležitý.......... :-( Přesto se mi závěr 2 série líbil i když sem u toho často lámal hůl..........­.............­....a LOKI si konečně našel MÍSTO........které tolik chtěl a MILOVAL......­.............. 85% :-)

12.11.2023 | 23:10:08
akashko12

Silné finále!

redaktor
12.11.2023 | 22:35:45
CZEMarkus

Vlastně se nic nestalo. Jako by ta 2. série nebyla.

12.11.2023 | 17:05:29
Zargos

Bravo!

12.11.2023 | 11:13:57
RobertMr

Musím uznat, že když jsem Lokiho začal sledovat v obou sériích, mě to moc nezaujalo, ale dal jsem tomu šanci. A jsem za to rád, protože se to časem neustále vyvíjelo až k vynikajícímu konci. ????

12.11.2023 | 11:09:04
witcherrr

Jako bylo to ok, ale zkrátka ten koncept cestování v čase mi přijde moc okoukaný. Silvie mě bavila o dost více v první sérii, to že Loki má moc jen když se to hodí scénaři, jo Marvel..

Finále nevím, vypadá to tak že Kang a Loki jsou na stejné úrovni, každý vlastní jednu polovinu. :D

11.11.2023 | 23:42:24
RagnarokCzD

Tak v podstatě jsme oběhli kruh a poplácali sami sebe po zádech …

Nemůžu říct že by se mi to provedení nelíbilo, ale překvapující to fakt nebylo, tvůrci se zapsali do kouta a jinou cestu ven prostě neměli … bohužel, to kompletně maže všechno co se v týhle sérii dělo a činí jí tak zcela zbytečnou, za což seriál prostě chválit nemůžu, protože je to jen modernější častoprostoro­multivesmíroid­ní varianta na „a pak se probudil a zjistil že se mu to všechno jen zdálo“ … což byl možná cool twist před půl tisíciletím, když ho použili poprvé, ale od tý doby už ne. -_-

  • Vizuál přesně tak parádní jak by se u takhle drahý tvorby dalo čekat …
  • Herecký výkony přesně tak parádní jak by se u takhle skvělýho obsazení dalo čekat …
  • Ale ten scénář … -_-

Jsem i nejsem zklamanej … současně.

11.11.2023 | 20:20:13
1

Aktualizace postav - 2. řada

V průběhu druhé řady seriálu Loki pro vás budeme aktualizovat sekci postav:

Novinky

Jak je to s případnou třetí řadou seriálu Loki?

Jak je to s případnou třetí řadou seriálu Loki?

Pokud tu existuje nějaký MCU seriál, který má potenciál na třetí řadu, tak je to rozhodně Loki. Dá se říci, že většina seriálů nedoběhla ani k řadě druhé, neboť se jednalo o jednorázové projekty. Loki ale může být slušnou trvalkou, tak povede se to a vyčaruje si bůh klamu i třetí sezónu?

Reklama

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Stane se Loki novým Nickem Furym a sjednotí on Avengers v boji proti Kangovi?

Stane se Loki novým Nickem Furym a sjednotí on Avengers v boji proti Kangovi?

Loki je stále jednou z nejpopulárnějších postav v celém MCU, která je stále živá. Teda alespoň nějaká jeho verze je živá. Bude chtít studio tento mečbol využít a postaví Lokiho do první linie v boji proti Kangovi? Může se z Lokiho stát nový Nick Fury, který dá dohromady Avengers?

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama