Loki
88/100 - 100×

Loki

Když se Avengers vydali do minulosti, aby získali Kameny Nekonečna, tak se jim jedna věc nepodařila – Loki dokázal uprchnout a vznikla tak nová, alternativní linie. A my nyní budeme sledovat příběhy právě tohoto Lokiho, který se vydá na zcela šílenou výpravu.

USA | 2021 | Vysílá se
vysílání
2 sezóny | Disney+ | 45 minut
žánr
Akční, Komiksový, Nadpřirozený
hrají
Tom Hiddleston (Loki Laufeyson), Owen Wilson (Mobius M. Mobius), Sophia Di Martino (Sylvie Laufeydottir), Gugu Mbatha-Raw (Ravonna Renslayer), Wunmi Mosaku (Hunter B-15), Richard E. Grant (Klasický Loki), Tara Strong (Miss Minutes), Jonathan Majors (Ten, který zbývá)

Miss Minutes

Miss Minutes

Hravý maskot organizace TVA, který poskytuje jejich zaměstnancům cenné informace o toku času.

Sezóny 1
2021 - 2021

Zpočátku se jen zdá, že jde o maskota organizace TVA, ale za Miss Minutes je daleko více. Miss Minutes byla vytvořena Tím, který zbývá, který prakticky vytvořil most mezi ním a organizací TVA. TVA si tak myslela, že pomocí maskota hledá v archivech Strážců času, zatímco jim Miss Minutes poskytovala cenné informace z minulosti, přítomnosti i budoucnosti.

Ve skutečnosti ale Ten, který zbývá manipuloval celou organizací TVA, kterou de facto vytvořil. Pomocí Miss Minutes šířil propagandu společnosti nejen mezi pracovníky, ale také mezi aktuálně pochytanými odchylky. Několikrát jsme byli svědky, jak v seriálu Miss Minutes někdo požádal o pomoc, třeba i náš Loki Laufeyson. Miss Minutes ale ne vždy odpověděla okamžitě, ale až po velkém zvážení část informací poskytla.

Odhalení Miss Minutes přijde v samotném závěru první řady, kdy je nastíněno, že za roztomilým a zpočátku nevinným maskotem je skutečně Ten, který zbývá. Jelikož organizace TVA zřejmě existuje i v jiných vesmírech, s Miss Minutes se budeme nejspíše setkávat i nadále. Její pravou identitu aktuálně ví pouze Loki a Sylvie Laufeydottir. Ostatní považují tohoto maskota za naprosto nevinného.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
akashko12

Niekedy bola fajn a niekedy mi riadne liezla na nervy.

redaktor
31.8.2021 | 15:06:17
ori

Bože to bola taká kravina, neznášal som ju.

webmaster
25.7.2021 | 16:21:45
sirjohn

Skvostné podtrhnutí „přátelského vězení“, který zvolený hlas perfektně vystihuje..podobný zážitek zatím jen v Doctor Who..pecka!

25.7.2021 | 6:03:12
tom99

Super maskot s naprosto úžasným hlasem. Je skvělé, co z maskota TVA dokázali tvůrci vymáčknout.

webmaster, grafik
18.7.2021 | 18:44:18

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Novinky

Druhá řada Lokiho má větší rozpočet než některé jiné MCU filmy

Druhá řada Lokiho má větší rozpočet než některé jiné MCU filmy

Když už někam nacpat peníze, tak proč právě ne sem? Druhá řada Lokiho se může pochlubit filmovým rozpočtem, který je v některých případech vyšší než i u jiných MCU projektů. Zachrání druhá sezóna Lokiho stanici Disney+, která dle oznámení výsledků za třetí kvartál ztratila předplatitele?

Reklama

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Kang původně neměl být středobodem MCU v páté a šesté fázi, za vše může výkon Jonathana Majorse

Kang původně neměl být středobodem MCU v páté a šesté fázi, za vše může výkon Jonathana Majorse

Marvel Studios hasí jeden požár za druhým. Ten, který ale už horší nějakou dobu, je kauza kolem Jonathana Majorse. Studio chce okolo tohoto herce a jeho postavy Kanga vystavět celou budoucnost, ale herec jim to moc neulehčuje. O to více bolí, že takový původní plán vůbec nebyl.

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama