Loki
89/100 - 83×

Loki

Když se Avengers vydali do minulosti, aby získali Kameny Nekonečna, tak se jim jedna věc nepodařila – Loki dokázal uprchnout a vznikla tak nová, alternativní linie. A my nyní budeme sledovat příběhy právě tohoto Lokiho, který se vydá na zcela šílenou výpravu.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Disney+ | 45 minut
žánr
Akční, Komiksový, Nadpřirozený
hrají
Tom Hiddleston (Loki Laufeyson), Owen Wilson (Mobius M. Mobius), Sophia Di Martino (Sylvie Laufeydottir), Gugu Mbatha-Raw (Ravonna Renslayer), Wunmi Mosaku (Hunter B-15), Richard E. Grant (Klasický Loki), Tara Strong (Miss Minutes), Jonathan Majors (Ten, který zbývá)

Miss Minutes

Miss Minutes

Hravý maskot organizace TVA, který poskytuje jejich zaměstnancům cenné informace o toku času.

Sezóny 1
2021 - 2021

Zpočátku se jen zdá, že jde o maskota organizace TVA, ale za Miss Minutes je daleko více. Miss Minutes byla vytvořena Tím, který zbývá, který prakticky vytvořil most mezi ním a organizací TVA. TVA si tak myslela, že pomocí maskota hledá v archivech Strážců času, zatímco jim Miss Minutes poskytovala cenné informace z minulosti, přítomnosti i budoucnosti.

Ve skutečnosti ale Ten, který zbývá manipuloval celou organizací TVA, kterou de facto vytvořil. Pomocí Miss Minutes šířil propagandu společnosti nejen mezi pracovníky, ale také mezi aktuálně pochytanými odchylky. Několikrát jsme byli svědky, jak v seriálu Miss Minutes někdo požádal o pomoc, třeba i náš Loki Laufeyson. Miss Minutes ale ne vždy odpověděla okamžitě, ale až po velkém zvážení část informací poskytla.


Odhalení Miss Minutes přijde v samotném závěru první řady, kdy je nastíněno, že za roztomilým a zpočátku nevinným maskotem je skutečně Ten, který zbývá. Jelikož organizace TVA zřejmě existuje i v jiných vesmírech, s Miss Minutes se budeme nejspíše setkávat i nadále. Její pravou identitu aktuálně ví pouze Loki a Sylvie Laufeydottir. Ostatní považují tohoto maskota za naprosto nevinného.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
akashko12

Niekedy bola fajn a niekedy mi riadne liezla na nervy.

redaktor
31.8.2021 | 15:06:17
ori

Bože to bola taká kravina, neznášal som ju.

webmaster
25.7.2021 | 16:21:45
sirjohn

Skvostné podtrhnutí „přátelského vězení“, který zvolený hlas perfektně vystihuje..podobný zážitek zatím jen v Doctor Who..pecka!

25.7.2021 | 6:03:12
tom99

Super maskot s naprosto úžasným hlasem. Je skvělé, co z maskota TVA dokázali tvůrci vymáčknout.

webmaster, grafik
18.7.2021 | 18:44:18

Stav titulků

Epizoda S01E06: For All Time. Always.

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Kratos91

Novinky

V seriálu jsme se dočkali (ne)očekávaného camea jedné důležité postavy

V seriálu jsme se dočkali (ne)očekávaného camea jedné důležité postavy

Jak jinak si zajistit propojenost se zbylým MCU než skrze nějaké pěkné cameo. Ve čtvrté epizodě jsme se jednoho takového dočkali. Článek pochopitelně obsahuje spoilery z nejnovější epizody. Anotační obrázek je pouze orientační, takže nemusíte mít strach, že bychom něco prozradili již z obrázku.

Reklama

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Tvůrci seriálu promlouvají o nečekané romanci ve čtvrté epizodě

Tvůrci seriálu promlouvají o nečekané romanci ve čtvrté epizodě

Čtvrtá epizoda s názvem The Nexus Event byla plná překvapení, zvratů, ale sem tam jsme se dočkali i nějakých romantických náznaků, o kterých se taktéž musíme zmínit. Režisérka Kate Herron a hlavní scenárista Michael Waldron nyní promluvili o možném vztahu, který se rýsuje.

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama