Loki Videa

Videa

 • Jsme v polovině řady a Disney+ vydává trailer na druhou poloviny řady

  Máme za sebou tři epizody a vlastně jsme uprostřed první řady. Zbývají poslední tři epizody, a tak si stanice Disney+ připravila novou ukázku k seriálu. První záběry nám zrekapitulují dění v předchozích dílech, nicméně závěrečná pasáž je už o nových dílech. Těšíte se?

  17 4
  30.6.2021 | 7:15tom99Diskuze (23)
 • Nový trailer na Lokiho nás láká na nevídanou zábavu od Marvelu

  Po originální a nevšední WandaVision přišla sázka na jistotu v podobě seriálu The Falcon and The Winter Soldier. A zdá se, že teď hodlá Marvel Studios opět riskovat. Druhý trailer na Lokiho totiž působí opravdu bláznivě a velkou zábavu. Přesvědčila vás ukázka?

  48 0
  5.4.2021 | 19:30tom99Diskuze (7)
 • Loki nám ve svém traileru nabízí zběsilou jízdu plnou překvapení

  O své slovo se brzy přihlásí i Loki. První řada začne již v květnu 2021, dá se říci, že hned poté, co skončí The Falcon and The Winter Soldier. Dobrou zprávou je to, že druhá řada se již připravuje. A první trailer na tuto jízdu je opravdu neskutečný. Na to lze koukat furt dokola, nemyslíte?

  27 0
  10.1.2021 | 19:00tom99Diskuze (12)

Stav titulků

Epizoda S01E06: For All Time. Always.

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Kratos91

Novinky

V seriálu jsme se dočkali (ne)očekávaného camea jedné důležité postavy

V seriálu jsme se dočkali (ne)očekávaného camea jedné důležité postavy

Jak jinak si zajistit propojenost se zbylým MCU než skrze nějaké pěkné cameo. Ve čtvrté epizodě jsme se jednoho takového dočkali. Článek pochopitelně obsahuje spoilery z nejnovější epizody. Anotační obrázek je pouze orientační, takže nemusíte mít strach, že bychom něco prozradili již z obrázku.

Reklama

Reklama

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Tvůrci seriálu promlouvají o nečekané romanci ve čtvrté epizodě

Tvůrci seriálu promlouvají o nečekané romanci ve čtvrté epizodě

Čtvrtá epizoda s názvem The Nexus Event byla plná překvapení, zvratů, ale sem tam jsme se dočkali i nějakých romantických náznaků, o kterých se taktéž musíme zmínit. Režisérka Kate Herron a hlavní scenárista Michael Waldron nyní promluvili o možném vztahu, který se rýsuje.

Narozeniny herců