Loki Mobius M. Mobius

Mobius M. Mobius

Mobius M. Mobius

Agent organizace TVA, který napříč časem honí Odchylky. Nyní dostal případ, na který ale sám nestačí.

Sezóny 1
2021 - 2021

Mobius M. Mobius je vysoko postavený agent organizace TVA, která dohlíží na posvátnou časovou linii. Mobius dostal případ, ve kterém Loki zabíjí agenty TVA napříč časem. Jelikož nedokáže Lokiho dopadnout, naverbuje našeho Lokiho, který by mu mohl s případem pomoci. Jedná se o toho Lokiho, který aktuálně prohrál bitvu o New York s Avengers.

Zbytek organizace TVA není moc nadšená z Mobiusova nápadu, nicméně nakonec Mobiusovi vyhoví. Ten se snaží Lokiho přesvědčit, proč by se k nim měl přidat, i když moc dobře ví, že jde o Boha lsti, který je může kdykoliv zradit a bodnout jim nůž do zad. Když Loki spatří, jaká budoucnost ho čeká (zabití Thanosem), rozhodne se, že nakonec TVA pomůže.


Postupně s Mobiusem procházejí staré složky, kde Loki přijde na to, že jeho druhá verze se soustředí na katastrofické události, kde postupně mění různé věci, které ale nemají vliv na posvátnou časovou linii. Jenže druhá verze Lokiho je mazaná a předem má vymyšlený plán. Náš Loki, ačkoliv s tím Mobius pochopitelně nesouhlasí, se chce setkat sám se sebou a zjistit, oč mu jde.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
akashko12

Najlepšia postava v seriály, prekonal aj Lokiho.

redaktor
31.8.2021 | 14:58:48
sirjohn

Excelentní herecký výkon !!

25.7.2021 | 5:58:21
tynka.jouklova

Přišel mi tam jako výplň, bez které by se to s klidem obešlo.

redaktor
21.7.2021 | 20:37:30
ori

Určite najlepšia postava v seriáli, zatienil aj Lokiho. Dúfam že jeho sa ešte dočkáme aj v nejakom tom filme. S Lokim boli skvelá dvojka a ich konverzácie som si užíval najviac z celého seriálu.

webmaster
17.7.2021 | 9:12:21
Milano33

Mobius je ten typ postavy, ktorá sa stala tak zaujímavou a sympatickou iba vďaka hereckému prejavu. Owen Wilson si pre seba ukradol väčšinu seriálu, bavil ma pri každej scéne a najmä konverzačné scény (čím dlhšie, tým lepšie) s ním a s Tomom Hiddlestonom boli vždycky novou a nezabudnuteľnú skúsenosťou. Mobius a Loki mali medzi sebou veľmi podarenú chémiu. Keď boli títo spoločne v jednej miestnosti, tak bolo zakaždým o zábavu postarané. Owen je do značnej miery komediálnym hercom a je to na ňom vidieť, avšak ani tie dramatické roviny mu nerobia nijaký problém. V tomto je vidieť, akým flexibilný hercom Wilson v skutočnosti je.

15.7.2021 | 12:13:56
Zigulík

Sympaťák :)

13.7.2021 | 0:46:44
Ulrička

Hned bych se s ním projela na vodním skútru.

4.7.2021 | 17:03:16
mar.st

WoW

2.7.2021 | 21:16:41
GrindyCZ25

Perfektní herec, co hraje skvělou postavu.

2.7.2021 | 9:53:57
basira

Naozaj výborne napísaná aj zahraná postava

30.6.2021 | 22:20:05
1

Stav titulků

Epizoda S01E06: For All Time. Always.

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Kratos91

Novinky

V seriálu jsme se dočkali (ne)očekávaného camea jedné důležité postavy

V seriálu jsme se dočkali (ne)očekávaného camea jedné důležité postavy

Jak jinak si zajistit propojenost se zbylým MCU než skrze nějaké pěkné cameo. Ve čtvrté epizodě jsme se jednoho takového dočkali. Článek pochopitelně obsahuje spoilery z nejnovější epizody. Anotační obrázek je pouze orientační, takže nemusíte mít strach, že bychom něco prozradili již z obrázku.

Reklama

Reklama

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Tvůrci seriálu promlouvají o nečekané romanci ve čtvrté epizodě

Tvůrci seriálu promlouvají o nečekané romanci ve čtvrté epizodě

Čtvrtá epizoda s názvem The Nexus Event byla plná překvapení, zvratů, ale sem tam jsme se dočkali i nějakých romantických náznaků, o kterých se taktéž musíme zmínit. Režisérka Kate Herron a hlavní scenárista Michael Waldron nyní promluvili o možném vztahu, který se rýsuje.

Narozeniny herců