Loki
88/100 - 114×

Loki

Když se Avengers vydali do minulosti, aby získali Kameny Nekonečna, tak se jim jedna věc nepodařila – Loki dokázal uprchnout a vznikla tak nová, alternativní linie. A my nyní budeme sledovat příběhy právě tohoto Lokiho, který se vydá na zcela šílenou výpravu.

USA | 2021 | Rozhoduje se
vysílání
2 sezóny | Disney+ | 45 minut
žánr
Akční, Komiksový, Nadpřirozený
hrají
Tom Hiddleston (Loki Laufeyson), Owen Wilson (Mobius M. Mobius), Sophia Di Martino (Sylvie Laufeydottir), Gugu Mbatha-Raw (Ravonna Renslayer), Wunmi Mosaku (Hunter B-15), Richard E. Grant (Klasický Loki), Tara Strong (Miss Minutes), Jonathan Majors (Ten, který zbývá), Ke Huy Quan (Ouroboros), Eugene Cordero (Casey), Rafael Casal (Brad Wolfe)

Mobius M. Mobius

Mobius M. Mobius

Agent organizace TVA, který napříč časem honí Odchylky. Nyní dostal případ, na který ale sám nestačí.

Sezóny 2
2021 - 2023

Mobius M. Mobius je vysoko postavený agent organizace TVA, která dohlíží na posvátnou časovou linii. Mobius dostal případ, ve kterém Loki zabíjí agenty TVA napříč časem. Jelikož nedokáže Lokiho dopadnout, naverbuje našeho Lokiho, který by mu mohl s případem pomoci. Jedná se o toho Lokiho, který aktuálně prohrál bitvu o New York s Avengers.

Zbytek organizace TVA není moc nadšená z Mobiusova nápadu, nicméně nakonec Mobiusovi vyhoví. Ten se snaží Lokiho přesvědčit, proč by se k nim měl přidat, i když moc dobře ví, že jde o Boha lsti, který je může kdykoliv zradit a bodnout jim nůž do zad. Když Loki spatří, jaká budoucnost ho čeká (zabití Thanosem), rozhodne se, že nakonec TVA pomůže.

Postupně s Mobiusem procházejí staré složky, kde Loki přijde na to, že jeho druhá verze se soustředí na katastrofické události, kde postupně mění různé věci, které ale nemají vliv na posvátnou časovou linii. Jenže druhá verze Lokiho je mazaná a předem má vymyšlený plán. Náš Loki, ačkoliv s tím Mobius pochopitelně nesouhlasí, se chce setkat sám se sebou a zjistit, oč mu jde.

Foto: Disney+

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
akashko12

Najlepšia postava v seriály, prekonal aj Lokiho.

redaktor
31.8.2021 | 14:58:48
sirjohn

Excelentní herecký výkon !!

25.7.2021 | 5:58:21
tynka.jouklova

Přišel mi tam jako výplň, bez které by se to s klidem obešlo.

redaktor
21.7.2021 | 20:37:30
ori

Určite najlepšia postava v seriáli, zatienil aj Lokiho. Dúfam že jeho sa ešte dočkáme aj v nejakom tom filme. S Lokim boli skvelá dvojka a ich konverzácie som si užíval najviac z celého seriálu.

webmaster
17.7.2021 | 9:12:21
Milano33

Mobius je ten typ postavy, ktorá sa stala tak zaujímavou a sympatickou iba vďaka hereckému prejavu. Owen Wilson si pre seba ukradol väčšinu seriálu, bavil ma pri každej scéne a najmä konverzačné scény (čím dlhšie, tým lepšie) s ním a s Tomom Hiddlestonom boli vždycky novou a nezabudnuteľnú skúsenosťou. Mobius a Loki mali medzi sebou veľmi podarenú chémiu. Keď boli títo spoločne v jednej miestnosti, tak bolo zakaždým o zábavu postarané. Owen je do značnej miery komediálnym hercom a je to na ňom vidieť, avšak ani tie dramatické roviny mu nerobia nijaký problém. V tomto je vidieť, akým flexibilný hercom Wilson v skutočnosti je.

15.7.2021 | 12:13:56
Zigulík

Sympaťák :)

13.7.2021 | 0:46:44
Ulrička

Hned bych se s ním projela na vodním skútru.

4.7.2021 | 17:03:16
mar.st

WoW

2.7.2021 | 21:16:41
GrindyCZ25

Perfektní herec, co hraje skvělou postavu.

2.7.2021 | 9:53:57
basira

Naozaj výborne napísaná aj zahraná postava

30.6.2021 | 22:20:05
1

Aktualizace postav - 2. řada

V průběhu druhé řady seriálu Loki pro vás budeme aktualizovat sekci postav:

Novinky

Jak je to s případnou třetí řadou seriálu Loki?

Jak je to s případnou třetí řadou seriálu Loki?

Pokud tu existuje nějaký MCU seriál, který má potenciál na třetí řadu, tak je to rozhodně Loki. Dá se říci, že většina seriálů nedoběhla ani k řadě druhé, neboť se jednalo o jednorázové projekty. Loki ale může být slušnou trvalkou, tak povede se to a vyčaruje si bůh klamu i třetí sezónu?

Reklama

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Stane se Loki novým Nickem Furym a sjednotí on Avengers v boji proti Kangovi?

Stane se Loki novým Nickem Furym a sjednotí on Avengers v boji proti Kangovi?

Loki je stále jednou z nejpopulárnějších postav v celém MCU, která je stále živá. Teda alespoň nějaká jeho verze je živá. Bude chtít studio tento mečbol využít a postaví Lokiho do první linie v boji proti Kangovi? Může se z Lokiho stát nový Nick Fury, který dá dohromady Avengers?

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama