Loki
88/100 - 112×

Loki

Když se Avengers vydali do minulosti, aby získali Kameny Nekonečna, tak se jim jedna věc nepodařila – Loki dokázal uprchnout a vznikla tak nová, alternativní linie. A my nyní budeme sledovat příběhy právě tohoto Lokiho, který se vydá na zcela šílenou výpravu.

USA | 2021 | Rozhoduje se
vysílání
2 sezóny | Disney+ | 45 minut
žánr
Akční, Komiksový, Nadpřirozený
hrají
Tom Hiddleston (Loki Laufeyson), Owen Wilson (Mobius M. Mobius), Sophia Di Martino (Sylvie Laufeydottir), Gugu Mbatha-Raw (Ravonna Renslayer), Wunmi Mosaku (Hunter B-15), Richard E. Grant (Klasický Loki), Tara Strong (Miss Minutes), Jonathan Majors (Ten, který zbývá), Ke Huy Quan (Ouroboros), Eugene Cordero (Casey), Rafael Casal (Brad Wolfe)

Sylvie Laufeydottir

Sylvie Laufeydottir

Ženská verze Lokiho, která byla taktéž adoptovaná, změnila si jméno a kouzelnické schopnosti se naučila sama.

Sezóny 2
2021 - 2023

Jedná se o další verzi Lokiho. Sylvie se narodila jako Loki, nicméně si následně změnila jméno. Hned od svého dětství věděla, že byla adoptovaná, matku si pamatuje pouze letmo. Sylvie nenávidí TVA, které se rozhodne jednoho dne zničit. Cestuje všude možně skrz čas, aby se dostala ke Strážcům času.

Sylvie následně unese jednoho z agentů, konkrétně agentku C-20. Od té chce zjistit, jak se ke Strážcům času připlížit. Když už je blízko, vyruší ji ovšem Loki, který aktuálně spolupracuje s TVA. Zatímco Loki má své vlastní postranní úmysly, chce, aby se Sylvie přidala na jeho stranu. Ta ale o to nemá zájem. Oba následně uvíznou na planetě Lamentis-1, kde se postupně sbližují.

Povídají si o svých stejných ale i různých schopnostech, dětství a odlišném pohledu na život. Oba se ale především snaží dostat z Lamentisu-1 a následně se vrátit do TVA ke Strážcům času. Loki se mezitím v meziřeči dozví, že agenti TVA byli kdysi odchylky, kterým zřejmě TVA vymazala paměť a naverbovala je do svých řad. Aktuálně nevíme, jaké jsou skutečné záměry této verze Lokiho.

Foto: Disney+

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

Vôbec ma nezaujala, a v druhej sérii to bolo ešte horšie.

webmaster
10.1.2024 | 23:20:48
davidovechkin

100% za první sérii, ale bohužel ve druhé mě dost štvala a musím snížit

10.11.2023 | 17:06:03
akashko12

Bola fajn ale občas dosť liezla na nervy.

redaktor
31.8.2021 | 14:59:54
Pandora Rosalez

Někteří čekali, že Loki z 2012 bude v seriálu ten badass, co bude způsobovat chaos a zmatek… ten naopak ale dost vyspěl od „záporáka, co chce trůn“ a posunul se snad ještě víc, než za všechny filmy… kdo to převzal za něj, tak právě Sylvie, která je plná hněvu a touhy po pomstě… občas mi přišla jako dost ice queen, jindy zase jen jako zlomená duše, co jen byla celý život sama… chvílemi mi lezla na nervy a jindy byla dost super. Prostě tendence Lokiho v plné kráse. :D Její závěrečná scéna s Lokim pro mě prostě byla zlom… a i když je to divný, dost divný… asi potřebuju jejich společnou linku i dál, jsou tak zvláštní, až se mi spolu líbí. :D

25.7.2021 | 19:22:58
tynka.jouklova

Byla otravná a zradila v ten nejdůležitější moment. Co ale od Likoho můžeme čekat? :)

redaktor
21.7.2021 | 20:36:50
Milano33

Pri Sylvie sa casting skrátka podaril, Marvelu vybral pomerne neznámu herečku a tento risk sa mu vyplatil. Už si nedokážem predstaviť lepšiu hereckú predstaviteľku, ktorá by sa chopila tejto role. Sophia Di Martino sa zhostila ženskej verzie Lokiho mimoriadne presvedčilo, perfektne sa s Lokim dopĺňali. Po novom, keď máme aj mužskú a ženskú Lokiho variantu, tak sa mi to zdá byť také vyvážené. Keď sa na to pozrieme, Loki je sám o sebe jedná veľká paralela a teraz s nežným pohlavím po boku toto unikum naberá nový rozmer. Neskutočne som si užíval sledovať toho kontrastu, ktorý vznikol medzi Sylvie a Lokim. Ich vzťah bol naozaj dynamický a čarovný, plný dôvery i nedôvery. A pre večne do seba zahľadeného a egocentrického Lokiho sa Sylvie nesmierne hodí a nedivím sa, že jej tak veľmi prepadol.

15.7.2021 | 12:14:00
Dominik.acham

Sylvie mě štvala postupně celým seriálem a nedá se říct, že by jsem k ní pocítil sympatie a to ani na jedinou chvíli. Za něco z toho může i herečka, která je celkem nesympatická a připadá mi spíše jako nějaká mamina ze sousedství než jako ženská Loki. A to, že musí zmlátit každého jako nic mě vyloženě iritovalo, stejně jako její výrazy při tom.

15.7.2021 | 9:07:28
GrindyCZ25

Krásná sympatická herečka, která hraje dobře.

2.7.2021 | 9:52:33
Babylonian

Perfektní casting

1.7.2021 | 23:46:19
elpapirus

Pro mě velmi sympatická herečka a doufám, že s přibývajícími díly si jí užijeme více

30.6.2021 | 23:37:36
1

Aktualizace postav - 2. řada

V průběhu druhé řady seriálu Loki pro vás budeme aktualizovat sekci postav:

Novinky

Jak je to s případnou třetí řadou seriálu Loki?

Jak je to s případnou třetí řadou seriálu Loki?

Pokud tu existuje nějaký MCU seriál, který má potenciál na třetí řadu, tak je to rozhodně Loki. Dá se říci, že většina seriálů nedoběhla ani k řadě druhé, neboť se jednalo o jednorázové projekty. Loki ale může být slušnou trvalkou, tak povede se to a vyčaruje si bůh klamu i třetí sezónu?

Reklama

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Stane se Loki novým Nickem Furym a sjednotí on Avengers v boji proti Kangovi?

Stane se Loki novým Nickem Furym a sjednotí on Avengers v boji proti Kangovi?

Loki je stále jednou z nejpopulárnějších postav v celém MCU, která je stále živá. Teda alespoň nějaká jeho verze je živá. Bude chtít studio tento mečbol využít a postaví Lokiho do první linie v boji proti Kangovi? Může se z Lokiho stát nový Nick Fury, který dá dohromady Avengers?

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama