Avatar Neytiri

Neytiri

Neytiri

Neytiri je princeznou klanu Omaticaya, která v džungli náhodně narazí na Jakea Sullyho, ke kterému se zpočátku chová nepřátelsky, ale posléze jejich vztah přeroste ve velkou lásku.

Sezóny 1
2009 - 2009

Neytiri je princeznou klanu Omaticaya, který vedou její rodiče, otec Eytukan a matka Moat. Původně měla být provdána za TsuTeye, který by se tak stal novým patriarchou klanu, ale její osud nabral trošičku jiný směr. V dičoně narazí na Jakea Sullyho, kterého zachrání před nástrahami pandorské džungle a neochotně ho přivede do vestnice.

I když se k němu Na'vi chovájí zpočátku nepřátelsky, klan poté nařídí, aby Jakea učila jejich zvyklostem a Neytiri dostává úkol ho naučit na přijetí do jejich řad. Neytiri tento úkol přijme zprvu nedobrovolně, brzy však k Jakeovi začne cítit nespornou náklonnost, která přeroste k vzájemné lásce.


Neytiri se do Jakea zamiluje a podle tradic jejího lidu s ním hodlá navždy spojit svůj život. Idylka se však hroutí, když do vesnice vtrhne plukovník Miles Quaritch a Na´viové zjišťují, že Jake byl do jejich vesnice nasazen jako špeh. Sully následně ještě dokáže, že je Na'viům oddaný a pomůže jim zachránit jejich lid před nebezpečnými lidmi.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

uzasna :)

15.8.2017 | 23:16:19
tom99

Takovouhle křovandu by chtěl každý :-)

webmaster, grafik
3.6.2017 | 18:58:06

Pokračování

Jelikož si režisér James Cameron dává na pokračování záležet, nový Avatar dorazí do kin až v roce 2021. Sice je to dlouhá doba, ale od té doby nás čeká ještě spoustu dalších filmů z Pandory, které jsou již oficiálně potvrzené.

Nejlepší postavy

Reklama

Nejlepší film

Naše hodnocení

Recenze: Avatar

Recenze: Avatar

Nový film Jamese Camerona je tu. Sbírá nadšené divácké ohlasy stejně jako pochvaly kritiků. Filmoví fanoušci jsou z Avatara jednoduše nadšeni a film láme rekordy v kinech. Nyní je čas, aby i Edna zhodnotila tento velkofilm. Líbí se nám Avatar, nebo nás vůbec neoslovil?

Reklama

Galerie

Galerie

Okénko do historie

Cameron vrací úder v návštěvnosti filmu v kinech

Cameron vrací úder v návštěvnosti filmu v kinech

Ač se první týden promítání kvůli nepříznivému počasí na východním pobřeží mohl prosinec zdát jako nešťastná volba, nyní se karta obrací. Nikdy se totiž do kina nechodí víc než o vánočních svátcích. A zvlášť, když tam na vás čeká epické dobrodružství od Jamese Camerona.

Narozeniny herců