Avatar Postavy

Postavy

 • Jake Sully

  Jake Sully

  Bývalý voják, který následkem zranění v blíže neurčité bitvě na Zemi ochrnul od pasu dolů. Pod příslibem možnosti opět se postavit na nohy se dostává do programu Avatar jako náhrada za svého zesnulého bratra, dvojčete.

  Sezóny 1
  2009 - 2009
 • Neytiri

  Neytiri

  Neytiri je princeznou klanu Omaticaya, která v džungli náhodně narazí na Jakea Sullyho, ke kterému se zpočátku chová nepřátelsky, ale posléze jejich vztah přeroste ve velkou lásku.

  Sezóny 1
  2009 - 2009
 • Grace Augustine

  Grace Augustine

  Grace Augustine je doktorka věděckého týmu na Pandoře. Zpočátku si moc nerozumí s Jakem, ale následně se naučí, jak spolu vycházet. Ve finální bitvě se přidává k Na'viům, ale bohužel střet nepřežije.

  Sezóny 1
  2009 - 2009
 • Miles Quaritch

  Miles Quaritch

  Šéf bezpečnosti výpravy na Pandoře a velitel útočných akcí. Není zastáncem diplomacie a nejradši by si vzal násilím, pro co přišel na Pandoru. Svého boje se následně dočká, když Jake zradí svůj lid.

  Sezóny 1
  2009 - 2009
 • Norm Spellman

  Norm Spellman

  Antropolog vědeckého týmu a asistent doktorky Grace Augustine. Norm se stane dobrým přítelem Jakea, ke kterému se ve finální bitvě přidá proti Milesovi Quaritchovi a bude bojovat po boku rasy Na'vi.

  Sezóny 1
  2009 - 2009
 • Trudy Chacon

  Trudy Chacon

  Bývalá pilotka námořnictva, která na Pandoře dostala možnost svou zašlou dovednost znovu oprášit. Společně s plukovníkem Quaritchem podnikne útok na vesnici Na'viů, ale během boje si své stanovisko rozmyslí.

  Sezóny 1
  2009 - 2009
 • Parker Selfridge

  Parker Selfridge

  Zástupce společnosti RDA, který chce získat cenný nerost, který se nachází pod vesnicí kmene Omaticaya. Nemá Na'vi v lásce a pro získání toho, co nejvíc chce, je ochoten zajít kamkoliv.

  Sezóny 1
  2009 - 2009
 • Tsu'tey

  Tsu'tey

  Válečník kmene Omaticaya, který má zbytek života strávit s Neytiri, ale vše je úplně jinak, když do vesnice dorazí Jake Sully. Toho zpočátku nemá rád, ale posléze se spojí proti zrádné organizaci RDA v boji za svobodu.

  Sezóny 1
  2009 - 2009
 • Max Patel

  Max Patel

  Doktor, který žije již několik let na Pandoře. Patří k týmu doktorky Augustine, stará se o synchonizaci mezi lidskou myslí a tělem Avatara. Planetu Pandora miluje a nechce, aby její bohatství bylo narušeno.

  Sezóny 1
  2009 - 2009
 • Lyle Wainfleet

  Lyle Wainfleet

  Mariňák, který slouží pod Trudy Chacon. Na jejím Samsonu působí jako střelec. Když ale Trudy zběhne k Na'vi, Lyle zůstává věrný lidem a ve svém AMP obleku se vydá do války proti nepřátelské rase.

  Sezóny 1
  2009 - 2009

Pokračování

Jelikož si režisér James Cameron dává na pokračování záležet, nový Avatar dorazí do kin až v roce 2021. Sice je to dlouhá doba, ale od té doby nás čeká ještě spoustu dalších filmů z Pandory, které jsou již oficiálně potvrzené.

Nejlepší postavy

Reklama

Nejlepší film

Naše hodnocení

Recenze: Avatar

Recenze: Avatar

Nový film Jamese Camerona je tu. Sbírá nadšené divácké ohlasy stejně jako pochvaly kritiků. Filmoví fanoušci jsou z Avatara jednoduše nadšeni a film láme rekordy v kinech. Nyní je čas, aby i Edna zhodnotila tento velkofilm. Líbí se nám Avatar, nebo nás vůbec neoslovil?

Reklama

Galerie

Galerie

Okénko do historie

Cameron vrací úder v návštěvnosti filmu v kinech

Cameron vrací úder v návštěvnosti filmu v kinech

Ač se první týden promítání kvůli nepříznivému počasí na východním pobřeží mohl prosinec zdát jako nešťastná volba, nyní se karta obrací. Nikdy se totiž do kina nechodí víc než o vánočních svátcích. A zvlášť, když tam na vás čeká epické dobrodružství od Jamese Camerona.

Narozeniny herců