Avatar Postavy

Postavy

 • Jake Sully

  Jake Sully

  Bývalý voják, který následkem zranění v blíže neurčité bitvě na Zemi ochrnul od pasu dolů. Pod příslibem možnosti opět se postavit na nohy se dostává do programu Avatar jako náhrada za svého zesnulého bratra, dvojčete.

  Sezóny 1
  2009 - 2009
 • Neytiri

  Neytiri

  Neytiri je princeznou klanu Omaticaya, která v džungli náhodně narazí na Jakea Sullyho, ke kterému se zpočátku chová nepřátelsky, ale posléze jejich vztah přeroste ve velkou lásku.

  Sezóny 1
  2009 - 2009
 • Grace Augustine

  Grace Augustine

  Grace Augustine je doktorka věděckého týmu na Pandoře. Zpočátku si moc nerozumí s Jakem, ale následně se naučí, jak spolu vycházet. Ve finální bitvě se přidává k Na'viům, ale bohužel střet nepřežije.

  Sezóny 1
  2009 - 2009
 • Miles Quaritch

  Miles Quaritch

  Šéf bezpečnosti výpravy na Pandoře a velitel útočných akcí. Není zastáncem diplomacie a nejradši by si vzal násilím, pro co přišel na Pandoru. Svého boje se následně dočká, když Jake zradí svůj lid.

  Sezóny 1
  2009 - 2009
 • Norm Spellman

  Norm Spellman

  Antropolog vědeckého týmu a asistent doktorky Grace Augustine. Norm se stane dobrým přítelem Jakea, ke kterému se ve finální bitvě přidá proti Milesovi Quaritchovi a bude bojovat po boku rasy Na'vi.

  Sezóny 1
  2009 - 2009
 • Trudy Chacon

  Trudy Chacon

  Bývalá pilotka námořnictva, která na Pandoře dostala možnost svou zašlou dovednost znovu oprášit. Společně s plukovníkem Quaritchem podnikne útok na vesnici Na'viů, ale během boje si své stanovisko rozmyslí.

  Sezóny 1
  2009 - 2009
 • Parker Selfridge

  Parker Selfridge

  Zástupce společnosti RDA, který chce získat cenný nerost, který se nachází pod vesnicí kmene Omaticaya. Nemá Na'vi v lásce a pro získání toho, co nejvíc chce, je ochoten zajít kamkoliv.

  Sezóny 1
  2009 - 2009
 • Tsu'tey

  Tsu'tey

  Válečník kmene Omaticaya, který má zbytek života strávit s Neytiri, ale vše je úplně jinak, když do vesnice dorazí Jake Sully. Toho zpočátku nemá rád, ale posléze se spojí proti zrádné organizaci RDA v boji za svobodu.

  Sezóny 1
  2009 - 2009
 • Max Patel

  Max Patel

  Doktor, který žije již několik let na Pandoře. Patří k týmu doktorky Augustine, stará se o synchonizaci mezi lidskou myslí a tělem Avatara. Planetu Pandora miluje a nechce, aby její bohatství bylo narušeno.

  Sezóny 1
  2009 - 2009
 • Lyle Wainfleet

  Lyle Wainfleet

  Mariňák, který slouží pod Trudy Chacon. Na jejím Samsonu působí jako střelec. Když ale Trudy zběhne k Na'vi, Lyle zůstává věrný lidem a ve svém AMP obleku se vydá do války proti nepřátelské rase.

  Sezóny 1
  2009 - 2009

Komerční sdělení

Užijte si sledování seriálů naplno

Znáte všechny nové filmy a na svoje oblíbené seriály nedáte dopustit? Určitě máte obrovskou televizi nebo domácí kino, jehož zvuku se nic nevyrovná. Myslíte také na potřebný nábytek ke sledování? Pokud ne, tak pro vás máme skvělou inspiraci.

Pokračování

Jelikož si režisér James Cameron dává na pokračování záležet, nový Avatar dorazí do kin až v roce 2020. Sice je to dlouhá doba, ale od té doby nás čeká ještě spoustu dalších filmů z Pandory, které jsou již oficiálně potvrzené.

Reklama

Nejlepší postavy

Nejlepší film

Naše hodnocení

Recenze: Avatar

Recenze: Avatar

Nový film Jamese Camerona je tu. Sbírá nadšené divácké ohlasy stejně jako pochvaly kritiků. Filmoví fanoušci jsou z Avatara jednoduše nadšeni a film láme rekordy v kinech. Nyní je čas, aby i Edna zhodnotila tento velkofilm. Líbí se nám Avatar, nebo nás vůbec neoslovil?

Galerie

Galerie

Okénko do historie

Cameron vrací úder v návštěvnosti filmu v kinech

Cameron vrací úder v návštěvnosti filmu v kinech

Ač se první týden promítání kvůli nepříznivému počasí na východním pobřeží mohl prosinec zdát jako nešťastná volba, nyní se karta obrací. Nikdy se totiž do kina nechodí víc než o vánočních svátcích. A zvlášť, když tam na vás čeká epické dobrodružství od Jamese Camerona.

Narozeniny herců