Avatar
91/100 - 32×

Avatar

Vydejte se na planetu Pandora, kde se střetnou lidští kolonizátoři a místní kmeny nejen o vzácný nerost. Toto je příběh Jakea Sulleyho, bývalého mariňáka, který dostane úkol vetřít se mezi místní obyvatele Pandory. Jejich svět si ale zamiluje natolik, že bude muset přehodnotit své životní cíle. Na jakou stranu se Jake přidá?

USA | 2009 | Vysílá se
vysílání
2 sezóny | FOX
žánr
Akční, Dobrodružný, Fantasy
hrají
Sam Worthington (Jake Sully), Zoe Saldana (Neytiri), Sigourney Weaver (Grace Augustine), Stephen Lang (Miles Quaritch), Joel David Moore (Norm Spellman), Michelle Rodriguez (Trudy Chacon), Giovanni Ribisi (Parker Selfridge), Laz Alonso (Tsu'tey), Dileep Rao (Max Patel), Matt Gerald (Lyle Wainfleet), Kate Winslet (Ronal), Cliff Curtis (Tonowari), Sigourney Weaver (Kiri), Jack Champion (Miles Socorro), Jamie Flatters (Neteyam)

Ao'nung

Ao'nung

Syn Tonowariho a Ronal, který zpočátku zbrojí proti Neteyamovi a Lo'akovi. Jednoho z nich dokonce vystaví smrtelnému nebezpečí. Následně ale k oběma najde cestu a všichni se stanou dobrými přáteli.

Sezóny 1
2022 - 2022

Ao'nung patří do kmene Metkayina a jednou by mu měl velet, pakliže se bude předávat tradice z otce na syna. Jeho otcem je totiž vůdce Tonowari a matka Ronal je zase duchovní vůdkyní celého kmene. Ao'nung má ještě sestru Tsireyu, kterou se snaží za každou cenu chránit. Když do jeho kmene dorazí rodina Sullyových, není příliš nadšený a naopak chce proti nim zbrojit.

Především proti Neteyamovi a Lo'akovi. S Lo'akem se ale naoko spřátelí, aby ho mohl o pár hodin později vystavit smrtelnému nebezpečí ve vodách Pandory. To ale Ao'nung netušil, že Lo'ak najde spojení s vodou především Payakanem, který bude hrát důležitou roli v bitvě proti lidem a společnosti RDA. Ao'nung si taktéž dělá srandu z Kiri a nazývá jí křížencem.

Čest Kiri bude bránit právě Lo'ak a Neteyam, od kterých Ao'nung pořádně vyfasuje. Následně se ale vztah mezi všemi urovná a chlapci spolu začnou spolupracovat. Přeci jenom patří do jednoho kmene a jejich společný nepřítel je zcela někdo jiný. Z Lo'aka a Ao'nunga se tak stanou přátelé. Dokonce Ao'nungovi již nebude vadit, že se Lo'ak motá okolo jeho sestry.

Foto: FOX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Pokračování a budoucnost série?

Aktuálně se připravuje třetí díl, který je již dotočený. Chybí dodělat digitální efekty, střih a hudba. James Cameron ale natočil již pár scén pro čtvrtý díl. Jeho osud bude ale zpečetěn, jakmile budou známy finanční výsledky třetího filmu. The Way of Water je v suchu, neboť film celosvětově utržil přes 2 320 milionů dolarů.

Nové postavy

V průběhu filmu Avatar: The Way of Water jsme měli možnost poznat několik nových postav. Níže vám přinášíme jejich profily, nezapomeňte každou postavu taktéž ohodnotit.

Reklama

Nejlepší postavy

Nejlepší film

Naše hodnocení

Recenze: Avatar

Recenze: Avatar

Nový film Jamese Camerona je tu. Sbírá nadšené divácké ohlasy stejně jako pochvaly kritiků. Filmoví fanoušci jsou z Avatara jednoduše nadšeni a film láme rekordy v kinech. Nyní je čas, aby i Edna zhodnotila tento velkofilm. Líbí se nám Avatar, nebo nás vůbec neoslovil?

Galerie

Galerie

Okénko do historie

Cameron vrací úder v návštěvnosti filmu v kinech

Cameron vrací úder v návštěvnosti filmu v kinech

Ač se první týden promítání kvůli nepříznivému počasí na východním pobřeží mohl prosinec zdát jako nešťastná volba, nyní se karta obrací. Nikdy se totiž do kina nechodí víc než o vánočních svátcích. A zvlášť, když tam na vás čeká epické dobrodružství od Jamese Camerona.

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama