Filip Geljo

Filip Geljo

Celé jméno: Filip Geljo
Místo narození: Toronto, Kanada
Známé projekty: Zvláštní skvadra, Avatar: The Way of Water, Annedroids

Datum narození: 13.4.2002 (22 let)

Filip Geljo byl předurčen stát se hercem. Jeho otec byl Jasmin Geljo, evropský herec, který se rozhodl emigrovat do Kanady z tehdejší Jugoslávie. Filip Geljo se již narodil v Torontu, takže se jedná o rodilého Kanaďana. Geljo nabral zkušenosti s hraním hned v první třídě, kdy imitoval Michaela Jacksona. Hned od té chvíle se vědělo, že talent byl z otce na syna rozhodně předán.

Vášeň k herectví byla znát. Jasmin Geljo tak tedy jeden ze svých dalších projektů věnoval právě svému synovi, kterého dokázal do pár filmů a seriálů protlačit. Následně se ale už nemuselo jednat o protekci, protože Geljo byl skutečně nadaný. Geljo taktéž miluje cestování, hraní na kytaru a je aktivním hráčem basketbalu. Ve volném čase tak má krom herectví rozhodně co dělat a také co nabídnout.

Jeho doposud největší role je spojena se seriálem Zvláštní skvadra, kde Geljo působil v letech 2014 až 2016. Za tu dobu se objevil v celkem jednačtyřiceti epizodách. Jeho největší filmový hit je snad všem jasný – jedná se o sérii Avatar. Jelikož je Geljo pohybově nadaný, ztvárnit na'viského chlapce Ao'nunga nebyl žádný problém. Geljo se objeví i v dalších dílech.


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Avatar Ao'nung 2022 2022 1

Filtr seriálů