Avatar Novinky

Novinky

 • Cameron: Všechny další filmy se budou soustředit na stejné hrdiny jako v prvním díle

  Jake Sully, Neytiri, Grace Augustine, Miles Quaritch a Norm Spellman. Kolem hlavních postav prvního filmu se nebude točit jen druhý díl, ale i všechny ostatní, které nás čekají. James Cameron se chce soustředit na úzkou skupinu lidí, které diváci již dobře znají. Souhlasíte s ním?

  6 0
  22.8.2017 | 17:34tom99Diskuze (4)
 • Záporákem druhého až pátého dílu bude opět Quaritch z prvního filmu

  Těšili jste se, že Jakeovi a ostatním Na'vi se v dalších dílech postaví někdo jiný? V tom případě vás asi budeme muset zklamat. James Cameron potvrdil, že ústřední zápornou postavou nadále zůstane Miles Quaritch, který si pro sebe ukradl první film a na konci snímku i zemřel.

  0 12
  15.8.2017 | 16:55tom99Diskuze (0)
 • Cameron: Mám ten nejlepší tým, ze kterého můžu vyždímat ještě lepší výkon

  Zatímco Christopher Nolan boduje v kinech s Dunkerkem, jiný režisérský král se nyní připravuje na několika měsíční natáčení Avatara. Dle jeho slov se už nemůže dočkat, protože má k dispozici ten nejlepší tým trikařů, který si může každý filmař přát. Bude film znovu revoluční?

  9 0
  7.8.2017 | 17:57tom99Diskuze (1)
 • Cameron chce ve dvojce představit novou technologii. Je ve hře 3D bez brýlí?

  James Cameron je režisér, který rád posouvá technologii kupředu. Dokázal to již v Avatarovi, kdy proslavil formát 3D. I když nás další pokračování čeká již za tři roky, Cameron musí plánovat už teď. Pakliže chce představit něco revolučního, musí mít ty nejlepší kamery. Představí nám 3D bez brýlí?

  11 0
  4.7.2017 | 17:19tom99Diskuze (7)
 • Manželka Robba Starka z Hry o trůny je novou posilou Avatara

  James Cameron chce mít ve filmu znovu silné obsazení. Tentokrát tedy začal lovit v seriálových vodách. Po Cliffu Cartisovi, který hraje Travise Manawu v populárním seriálu Fear The Walking Dead si železný James vyhlídl samotnou manželku Robba Starka z Game of Thrones.

  8 0
  23.6.2017 | 15:41tom99Diskuze (4)
 • Ve dvojce se znovu objeví Norm Spellman i hvězda z Fear the Walking Dead

  Už to vypadalo téměř jako nekonečné čekání, ale letos už by se skutečně měly roztočit kamery. James Cameron se chystá na natáčení pokračování Avatara. A herecké obsazení se pomalu rozrůstá. Aktuálně se k již ohlášeným hercům přidává další herec z jedničky. Těšíte se na nový film?

  9 0
  12.6.2017 | 18:17tom99Diskuze (0)
 • Svět Avatara se bude prozkoumávat i na Edně

  Již letos se opět rozjedou kamery Jamese Camerona, který se po osmi letech opět vrhne na natáčení. Tentokrát se bude natáčet již několik filmů naráz, tak sledujte s námi tuto zajímavou výpravu do světa Avatara. Nezapomeňte si přidat web do Bedny a pravidelně sledovat novinky ohledně Pandory.

  8 0
  5.6.2017 | 18:00tom99Diskuze (7)
 • Avatar opanoval Zlaté Glóby

  Nejnovější snímek Jamese Camerona na tradičním udílení Zlatých Glóbů překvapil a vedle sošky za nejlepší režii si odvezl i ocenění největší – pro nejlepší film roku. James Cameron tak se svým Avatarem sklidil obrovský úspěch a dokázal finančně překonat i snímek Titanic.

  1 0
  18.1.2010 | 0:00AladnielDiskuze (0)
 • Cameron vrací úder v návštěvnosti filmu v kinech

  Ač se první týden promítání kvůli nepříznivému počasí na východním pobřeží mohl prosinec zdát jako nešťastná volba, nyní se karta obrací. Nikdy se totiž do kina nechodí víc než o vánočních svátcích. A zvlášť, když tam na vás čeká epické dobrodružství od Jamese Camerona.

  1 0
  28.12.2009 | 0:00HurleyDiskuze (0)
 • Český dabing

  Přestože přístupnost nového Cameronova filmu český dabing vyloženě nevyžaduje, kvůli uvedení ve 3D formátu se ukázalo technicky jednodušší Avatar místo vkládání českých titulků rovnou nadabovat, o což se postaralo věhlasné české dabingové studio LS Productions.

  1 0
  23.12.2009 | 0:00HurleyDiskuze (0)

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomoz nám na trůn

První bitvu jsme vyhráli, teď je před námi závěrečný souboj.


Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Pokračování

Jelikož si režisér James Cameron dává na pokračování záležet, nový Avatar dorazí do kin až v roce 2020. Sice je to dlouhá doba, ale od té doby nás čeká ještě spoustu dalších filmů z Pandory, které jsou již oficiálně potvrzené.

Reklama

Nejlepší postavy

Nejlepší film

Naše hodnocení

Recenze: Avatar

Recenze: Avatar

Nový film Jamese Camerona je tu. Sbírá nadšené divácké ohlasy stejně jako pochvaly kritiků. Filmoví fanoušci jsou z Avatara jednoduše nadšeni a film láme rekordy v kinech. Nyní je čas, aby i Edna zhodnotila tento velkofilm. Líbí se nám Avatar, nebo nás vůbec neoslovil?

Galerie

Galerie

Okénko do historie

Cameron vrací úder v návštěvnosti filmu v kinech

Cameron vrací úder v návštěvnosti filmu v kinech

Ač se první týden promítání kvůli nepříznivému počasí na východním pobřeží mohl prosinec zdát jako nešťastná volba, nyní se karta obrací. Nikdy se totiž do kina nechodí víc než o vánočních svátcích. A zvlášť, když tam na vás čeká epické dobrodružství od Jamese Camerona.

Narozeniny herců