Avatar
91/100 - 32×

Avatar

Vydejte se na planetu Pandora, kde se střetnou lidští kolonizátoři a místní kmeny nejen o vzácný nerost. Toto je příběh Jakea Sulleyho, bývalého mariňáka, který dostane úkol vetřít se mezi místní obyvatele Pandory. Jejich svět si ale zamiluje natolik, že bude muset přehodnotit své životní cíle. Na jakou stranu se Jake přidá?

USA | 2009 | Vysílá se
vysílání
2 sezóny | FOX
žánr
Akční, Dobrodružný, Fantasy
hrají
Sam Worthington (Jake Sully), Zoe Saldana (Neytiri), Sigourney Weaver (Grace Augustine), Stephen Lang (Miles Quaritch), Joel David Moore (Norm Spellman), Michelle Rodriguez (Trudy Chacon), Giovanni Ribisi (Parker Selfridge), Laz Alonso (Tsu'tey), Dileep Rao (Max Patel), Matt Gerald (Lyle Wainfleet), Kate Winslet (Ronal), Cliff Curtis (Tonowari), Sigourney Weaver (Kiri), Jack Champion (Miles Socorro), Jamie Flatters (Neteyam)

Čtvrtý Avatar se má již za měsíc začít natáčet, post-produkce třetího jde jako po másle

Čtvrtý Avatar se má již za měsíc začít natáčet, post-produkce třetího jde jako po másle

Premiéra třetího Avatara je sice naplánována na prosinec 2025, ale Cameron má již dotočeno a nyní si v klidu ladí post-produkci, kde jde všechno podle plánu. A jelikož je Cameron precizní v plánování, dokonce se již během následujících pár týdnů (znovu)začne natáčet čtvrtý díl.

10 0
12.1.2024

Režisér James Cameron má již dotočený první akt čtvrtého filmu, který samozřejmě musel natočit s předstihem kvůli dětským hrdinům, kteří rychle a neúprosně rostou. Natáčení čtvrtého Avatara jsme rozhodně v dalších měsících neočekávali, neboť Cameron pracuje na náročné post-produkci třetího dílu, který je mj. již dotočen.

(Čtvrtý Avatar se má již za měsíc začít natáčet. Foto: Disney)

Cameron se ale pro PEOPLE svěřil, že post-produkce jde podle plánu. A zdá se, že režisér si najde dostatek času, aby pohnul i s natáčením čtvrtého filmu. Herec Sam Worthington taktéž promluvil pro PEOPLE, kde sdělil, že on a ostatní herci se chystají do práce již během dalšího měsíce.

V tuto chvíli nevíme, zda se bude jednat o hlavní natáčení a Cameron tak dotočí většinu čtvrtého filmu. Může ale jít o nějaké další výpomocné natáčení, kdy se jen doladí starší scény a natočí pár nových. Jelikož se drtivá většina točí v interiérech, v tomto ohledu se k bližším informacím bohužel nedostaneme. Worthington ovšem nezapomněl dodat, že čtvrtý díl bude opravdovým velkofilmem, že si to nyní ani nedokážeme představit.

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /1

JRICI

To je rychlost. Jedničku jsem viděl když mi bylo 40, trojku v 55 a na pětku které se nejspíš Cameron nedožije, když to tak počítám se rád podívám jako čerstvý důchodce :-D

12.1.2024 | 21:31:58
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pokračování a budoucnost série?

Aktuálně se připravuje třetí díl, který je již dotočený. Chybí dodělat digitální efekty, střih a hudba. James Cameron ale natočil již pár scén pro čtvrtý díl. Jeho osud bude ale zpečetěn, jakmile budou známy finanční výsledky třetího filmu. The Way of Water je v suchu, neboť film celosvětově utržil přes 2 320 milionů dolarů.

Nové postavy

V průběhu filmu Avatar: The Way of Water jsme měli možnost poznat několik nových postav. Níže vám přinášíme jejich profily, nezapomeňte každou postavu taktéž ohodnotit.

Reklama

Nejlepší postavy

Nejlepší film

Naše hodnocení

Recenze filmu Avatar: The Way of Water

Recenze filmu Avatar: The Way of Water

Třináct let dlouhého čekání je konečně u konce. Snímek The Way of Water konečně vstoupil do kin a do kinosálů se rvou zástupy lidí. I my jsme samozřejmě u toho nechyběli. Nechali jsme si film pár dní rozležet v hlavě a nyní vám přinášíme náš názor na tento velkofilm.

Galerie

Galerie

Okénko do historie

Cameron vrací úder v návštěvnosti filmu v kinech

Cameron vrací úder v návštěvnosti filmu v kinech

Ač se první týden promítání kvůli nepříznivému počasí na východním pobřeží mohl prosinec zdát jako nešťastná volba, nyní se karta obrací. Nikdy se totiž do kina nechodí víc než o vánočních svátcích. A zvlášť, když tam na vás čeká epické dobrodružství od Jamese Camerona.

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama