Avatar Fotky

Fotky

 • Další díly Avatara dostávají nové logo

  James Cameron má aktuálně za sebou natáčení druhého a třetího filmu. Nyní se vrhl do studia na těžkou a obtížnou postprodukci. Studio Fox mezitím taktéž zveřejnilo nové logo Avatara, které je o něco málo zajímavější než to původní. Ostatně v článku můžete změny posoudit sami.

  15 0
  26.12.2018 | 14:06tom99Diskuze (2)
 • První fotky z natáčení potvrzují, že půjde o rodinný příběh

  Již dříve James Cameron potvrdil, že další filmy se budou soustředit i na děti Jakea a Neytiri. Nebudou to ale jediní mladí představitelé, které ve filmu máme očekávat. Poznáme i děti z jiných klanů. Těšit se můžeme například na Jamieho Flatterse, Britain Daltona či Filip Gelju.

  3 0
  30.9.2017 | 19:09tom99Diskuze (1)
 • Concept arty

  Film Avatar byl velice náročný na přípravu digitálních triků. Takovýto snímek se pochopitelně neobešel bez concept artů, podle kterých se následně začala tvořit grafika. V galerii se můžete podívat na právě těchto pár návrhů. Některé jsou ještě z raného vývoje filmu.

  1 0
  14.12.2009 | 0:00HurleyDiskuze (0)
 • Fotografie k filmu Avatar

  V galerii se můžete podívat na nejnovější fotky k filmu Avatar. Na snímcích je i pár fotografií z natáčení, kdy režisér James Cameron diriguje herce, jak nejlépe zahrát jejich scény. Jednalo se o jedno z nejtěžších natáčení, které kdy želený James zažil.

  1 0
  12.12.2009 | 0:00HurleyDiskuze (0)
 • Plakáty k filmu Avatar

  Přinášíme vám galerii několika plakátů k filmu Avatar, na kterých si můžete prohlédnout hlavní hrdiny filmu. Plakáty jsou laděné do velice barevné formy světa Pandory. Těšíte se na připravovaný film? Bude se jednat o naprostou revoluční novinku z hlediska digitálních triků?

  1 0
  9.12.2009 | 0:00HurleyDiskuze (0)

Pokračování

Jelikož si režisér James Cameron dává na pokračování záležet, nový Avatar dorazí do kin až v roce 2021. Sice je to dlouhá doba, ale od té doby nás čeká ještě spoustu dalších filmů z Pandory, které jsou již oficiálně potvrzené.

Nejlepší postavy

Reklama

Nejlepší film

Naše hodnocení

Recenze: Avatar

Recenze: Avatar

Nový film Jamese Camerona je tu. Sbírá nadšené divácké ohlasy stejně jako pochvaly kritiků. Filmoví fanoušci jsou z Avatara jednoduše nadšeni a film láme rekordy v kinech. Nyní je čas, aby i Edna zhodnotila tento velkofilm. Líbí se nám Avatar, nebo nás vůbec neoslovil?

Reklama

Galerie

Galerie

Okénko do historie

Cameron vrací úder v návštěvnosti filmu v kinech

Cameron vrací úder v návštěvnosti filmu v kinech

Ač se první týden promítání kvůli nepříznivému počasí na východním pobřeží mohl prosinec zdát jako nešťastná volba, nyní se karta obrací. Nikdy se totiž do kina nechodí víc než o vánočních svátcích. A zvlášť, když tam na vás čeká epické dobrodružství od Jamese Camerona.

Narozeniny herců