Avatar
90/100 - 31×

Avatar

Vydejte se na planetu Pandora, kde se střetnou lidští kolonizátoři a místní kmeny nejen o vzácný nerost. Toto je příběh Jakea Sulleyho, bývalého mariňáka, který dostane úkol vetřít se mezi místní obyvatele Pandory. Jejich svět si ale zamiluje natolik, že bude muset přehodnotit své životní cíle. Na jakou stranu se Jake přidá?

USA | 2009 | Vysílá se
vysílání
2 sezóny | FOX
žánr
Akční, Dobrodružný, Fantasy
hrají
Sam Worthington (Jake Sully), Zoe Saldana (Neytiri), Sigourney Weaver (Grace Augustine), Stephen Lang (Miles Quaritch), Joel David Moore (Norm Spellman), Michelle Rodriguez (Trudy Chacon), Giovanni Ribisi (Parker Selfridge), Laz Alonso (Tsu'tey), Dileep Rao (Max Patel), Matt Gerald (Lyle Wainfleet), Kate Winslet (Ronal), Cliff Curtis (Tonowari), Sigourney Weaver (Kiri), Jack Champion (Miles Socorro), Jamie Flatters (Neteyam)

Fotky

 • Promo plakáty hlavních postav dorazily, jak se vám líbí?

  Marketingová kampaň k druhému filmu s názvem Avatar: Way of Water se rozjíždí na plné obrátky. Tentokrát vám přinášíme plakáty hlavních postav. Malinko nás zklamalo, že jde v podstatě jen o printscreeny z filmu a ne žádné nové fotografie. Vám se ale naopak mohou líbit.

  13 2
  25.11.2022 | 7:50tom99Diskuze (0)
 • Nové postavy z Avatara se představují na nových fotkách: Je CGI dle očekávání?

  Empire přišel s novými fotografiemi k filmu Avatar: The Way of Water. Na nich vidíme i první pohled na Kate Winslet a Cliffa Curtise. Fotky jsou rozhodně povedené, nicméně se nemůžeme zbavit pocitu, že postavy vypadají malinko nepřirozeně. Zase takový velký rozdíl oproti roku 2009 nevidíme.

  9 1
  1.7.2022 | 18:30tom99Diskuze (4)
 • Nové fotky z Avatara 2 nám přináší pohled na Sama Worthingtona a Jamese Camerona pospolu

  Máme tady po delší době nové fotografie k pokračování Avatara. Kromě fotek z natáčení je tu i pár concept artů, které jsou naprosto nádherné. Konečně na fotkách taktéž vidíme hlavní hvězdu Sama Worthingtona, kterého jsme v posledních letech tak hojně na plátnech nevídali.

  18 0
  16.12.2021 | 17:30tom99Diskuze (0)
 • Další díly Avatara dostávají nové logo

  James Cameron má aktuálně za sebou natáčení druhého a třetího filmu. Nyní se vrhl do studia na těžkou a obtížnou postprodukci. Studio Fox mezitím taktéž zveřejnilo nové logo Avatara, které je o něco málo zajímavější než to původní. Ostatně v článku můžete změny posoudit sami.

  15 0
  26.12.2018 | 14:06tom99Diskuze (2)
 • První fotky z natáčení potvrzují, že půjde o rodinný příběh

  Již dříve James Cameron potvrdil, že další filmy se budou soustředit i na děti Jakea a Neytiri. Nebudou to ale jediní mladí představitelé, které ve filmu máme očekávat. Poznáme i děti z jiných klanů. Těšit se můžeme například na Jamieho Flatterse, Britain Daltona či Filip Gelju.

  3 0
  30.9.2017 | 19:09tom99Diskuze (1)
 • Concept arty

  Film Avatar byl velice náročný na přípravu digitálních triků. Takovýto snímek se pochopitelně neobešel bez concept artů, podle kterých se následně začala tvořit grafika. V galerii se můžete podívat na právě těchto pár návrhů. Některé jsou ještě z raného vývoje filmu.

  1 0
  14.12.2009 | 0:00HurleyDiskuze (0)
 • Fotografie k filmu Avatar

  V galerii se můžete podívat na nejnovější fotky k filmu Avatar. Na snímcích je i pár fotografií z natáčení, kdy režisér James Cameron diriguje herce, jak nejlépe zahrát jejich scény. Jednalo se o jedno z nejtěžších natáčení, které kdy želený James zažil.

  1 0
  12.12.2009 | 0:00HurleyDiskuze (0)
 • Plakáty k filmu Avatar

  Přinášíme vám galerii několika plakátů k filmu Avatar, na kterých si můžete prohlédnout hlavní hrdiny filmu. Plakáty jsou laděné do velice barevné formy světa Pandory. Těšíte se na připravovaný film? Bude se jednat o naprostou revoluční novinku z hlediska digitálních triků?

  1 0
  9.12.2009 | 0:00HurleyDiskuze (0)

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Pokračování a budoucnost série?

Aktuálně se připravuje třetí díl, který je již dotočený. Chybí dodělat digitální efekty, střih a hudba. James Cameron ale natočil již pár scén pro čtvrtý díl. Jeho osud bude ale zpečetěn, jakmile budou známy finanční výsledky druhého filmu. The Way of Water by se dle režiséra měl dostat mezi pět nejvýdělečnějších filmů historie, aby byl vůbec považován za úspěšný.

Reklama

Nové postavy

V průběhu filmu Avatar: The Way of Water jsme měli možnost poznat několik nových postav. Níže vám přinášíme jejich profily, nezapomeňte každou postavu taktéž ohodnotit.

Nejlepší postavy

Nejlepší film

Naše hodnocení

Recenze: Avatar

Recenze: Avatar

Nový film Jamese Camerona je tu. Sbírá nadšené divácké ohlasy stejně jako pochvaly kritiků. Filmoví fanoušci jsou z Avatara jednoduše nadšeni a film láme rekordy v kinech. Nyní je čas, aby i Edna zhodnotila tento velkofilm. Líbí se nám Avatar, nebo nás vůbec neoslovil?

Galerie

Galerie

Okénko do historie

Cameron vrací úder v návštěvnosti filmu v kinech

Cameron vrací úder v návštěvnosti filmu v kinech

Ač se první týden promítání kvůli nepříznivému počasí na východním pobřeží mohl prosinec zdát jako nešťastná volba, nyní se karta obrací. Nikdy se totiž do kina nechodí víc než o vánočních svátcích. A zvlášť, když tam na vás čeká epické dobrodružství od Jamese Camerona.

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama