Avatar Jake Sully

Jake Sully

Jake Sully

Bývalý voják, který následkem zranění v blíže neurčité bitvě na Zemi ochrnul od pasu dolů. Pod příslibem možnosti opět se postavit na nohy se dostává do programu Avatar jako náhrada za svého zesnulého bratra, dvojčete.

Sezóny 1
2009 - 2009

Původně se měl projektu Avatar zúčastnit Jakeův bratr, jehož Avatar byl přesně navržen podle něj. Ten ale bohužel zemřel. Následně je tedy osloven Jake, zda by nemohl nahradit jeho úlohu, protože DNA má s bratrem stejné. Jakeovi je na oplátku nabídnuto něco, po čem už dlouho touží – bude moci opět znovu chodit. Jake tedy na nabídku kývne a vydá se na Pandoru.

Sully je tak opět celý muž a ve své nové podobě zdejších domorodců, Na´Viů, je nasazen jako špeh do jejich vesnice. Brzy se však sblíží s Neytiri, zástupkyní klanu Na´viů, na jehož infiltraci byl nasazen. A čím víc času spolu oba tráví a o kolik víc se Jake stává členem společnosti Na´viů, tím složitější je pro něj vrátit se k vlastním lidem.


Jake je nucen hrát na dvě strany. S podporou doktorky Augustine si u Na´viů získává čím dál větší důvěru, kterou však bude muset brzy zneužít, aby domorodce přiměl k odchodu z jejich vesnice a zabránil tak jejich vyplenění blížícími se těžebními stroji. Jake se v poslední chvíli přidá na stranu Navi'ů a pomůže jim vyhrát válku nad lidmi. Svou lidskou podobu zcela zahazuje a státá se právoplatným domorodcem Pandory

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

borec

15.8.2017 | 23:15:58
tom99

Byl to sympaťák. Dobře napsaná postava :-)

webmaster, grafik
3.6.2017 | 18:57:53

Pokračování

Jelikož si režisér James Cameron dává na pokračování záležet, nový Avatar dorazí do kin až v roce 2021. Sice je to dlouhá doba, ale od té doby nás čeká ještě spoustu dalších filmů z Pandory, které jsou již oficiálně potvrzené.

Nejlepší postavy

Reklama

Nejlepší film

Naše hodnocení

Recenze: Avatar

Recenze: Avatar

Nový film Jamese Camerona je tu. Sbírá nadšené divácké ohlasy stejně jako pochvaly kritiků. Filmoví fanoušci jsou z Avatara jednoduše nadšeni a film láme rekordy v kinech. Nyní je čas, aby i Edna zhodnotila tento velkofilm. Líbí se nám Avatar, nebo nás vůbec neoslovil?

Reklama

Galerie

Galerie

Okénko do historie

Cameron vrací úder v návštěvnosti filmu v kinech

Cameron vrací úder v návštěvnosti filmu v kinech

Ač se první týden promítání kvůli nepříznivému počasí na východním pobřeží mohl prosinec zdát jako nešťastná volba, nyní se karta obrací. Nikdy se totiž do kina nechodí víc než o vánočních svátcích. A zvlášť, když tam na vás čeká epické dobrodružství od Jamese Camerona.

Narozeniny herců