Jamie Flatters

Jamie Flatters

Celé jméno: Jamie Flatters
Místo narození: Londýn, Anglie
Známé projekty: So Awkward, Avatar: The Way of Water, Close To Me

Datum narození: 7.7.2000 (23 let)

Jamie Flatters je anglický herec, který pořádné zkušenosti teprve sbírá. Na televizních obrazovkách ho můžeme vídat od roku 2016, kde se mihl ve Flat TV. Velký úspěch přišel hned v dalším projektu a to v seriálu So Awkward, kde Flatters působil dva roky a zahrál si v šestadvaceti epizodách. Následně přišla další nabídka do seriálu, tentokrát do Prolhaných, kterou Flatters přijal.

Tam byla role o něco menší, přesto se Flatters v roli Luka objevoval více jak tři roky. Objevil se v deseti epizodách. Pokud máme jmenovat ještě jeden seriál, který stoprocentně stojí za zmínění, tak to je Close To Me. Jamie Flatters se dále objevil v několika televizních reklamách, videoklipech a taktéž již má zkušenosti s divadlem, což je rozhodně plus.

Jeho největším projektem byl bezesporu Avatar: The Way of Water, kde ztvárnil Neteyama. Flatters natáčel pro film v letech 2017 a 2018 a zúčastnil se 130 natáčecích dnů. Flatters si natáčení užil, přirovnával ho k divadlu pouze s tím rozdílem, že na vás míří dvacítky kamer. Jeho budoucnost v sérii je zatím nejistá, ale kdo ví – třeba se ještě objeví.

Foto: Disney


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Avatar Neteyam 2022 2022 1

Filtr seriálů