Jack Champion

Jack Champion

Celé jméno: Jack Champion
Místo narození: Los Angeles, Kalifornie, USA
Známé projekty: Avatar, Under the Dome, Avengers: Endgame

Datum narození: 16.11.2004 (19 let)

Jack Champion je americký herec, který se narodil v tom správném městě, pokud chtěl přičuchnout co nejvíce k herectví. Los Angeles je totiž jako místo stvořené pro filmové hvězdy. Champion se objevil už v sérii Divergent a to konkrétně v díle Insurgent z roku 2015. Šlo ale o komparsní roli, kdy Champion ani nebyl uveden v titulcích.

Následně Champion sbíral zkušenosti sice v poměrně velkých filmech a seriálech, ale většinou se opět jednalo o komparsní role. Až po roce 2015 se například dostal k mluvené (vedlejší) roli. Pozorní diváci ho tak mohli například zahlédnout v seriálu Under the Dome či v Legends and Lies. Jack Champion většinou stihne až tři projekty ročně.

Jeho doposud největší a životní rolí je stoprocentně vystoupení v sérii Avatar. Tam si totiž zahrál adoptivního syna Jakea Sullyho – Spidera. A dobrá zpráva je, že se s hercem počítá i do dalších dílů a to i v době, kdy jeden z dalších dílů skočí v čase. Jack Champion se také mihl v bijáku Avengers: Endgame, kde se opět jednalo o velice malou roli.

Foto: Disney


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Avatar Miles Socorro 2022 2022 1

Filtr seriálů