Avatar
91/100 - 32×

Avatar

Vydejte se na planetu Pandora, kde se střetnou lidští kolonizátoři a místní kmeny nejen o vzácný nerost. Toto je příběh Jakea Sulleyho, bývalého mariňáka, který dostane úkol vetřít se mezi místní obyvatele Pandory. Jejich svět si ale zamiluje natolik, že bude muset přehodnotit své životní cíle. Na jakou stranu se Jake přidá?

USA | 2009 | Vysílá se
vysílání
2 sezóny | FOX
žánr
Akční, Dobrodružný, Fantasy
hrají
Sam Worthington (Jake Sully), Zoe Saldana (Neytiri), Sigourney Weaver (Grace Augustine), Stephen Lang (Miles Quaritch), Joel David Moore (Norm Spellman), Michelle Rodriguez (Trudy Chacon), Giovanni Ribisi (Parker Selfridge), Laz Alonso (Tsu'tey), Dileep Rao (Max Patel), Matt Gerald (Lyle Wainfleet), Kate Winslet (Ronal), Cliff Curtis (Tonowari), Sigourney Weaver (Kiri), Jack Champion (Miles Socorro), Jamie Flatters (Neteyam)

Lo'ak

Lo'ak

Čtrnáctiletý syn Jakea a Neytiri, který se často dostává do průšvihů, ze kterých ho musí vysekávat někdo jiný. Po přestěhování ke kmeni Metkayina najde zalíbení v Tsireye, která k němu chová stejné sympatie.

Sezóny 1
2022 - 2022

Celým jménem Lo'ak te Suli Tsyeyk’itan je synem Jakea Sullyho a Neytiri. Lo'ak je čtrnáctiletý chlapec, který prochází těžkým dospíváním. Sám se cítí jako dospělý a chce být užitečný pro kmen a svou rodinu. Jenže jeho otec ho ještě vidí jako příliš nezkušeného a mladého. Nechce ho tudíž vystavovat zbytečnému nebezpečí.

Lo'ak ale často neposlouchá svého otce, což ho dostane do průšvihů. A to opakovaně. Jake mu není schopný prakticky nikdy domluvit, ale většinou Lo'aka z jeho problémů vysekává jeho starší bratr Neteyam. Když se celá rodina Sullyů přestěhuje do kmene Metkayina, Lo'ak najde zalíbení v Tsireye. Po určitém čase se taktéž sblíží s jejím bratrem.

To největší pouto si ovšem vytvoří s Payakanem, mladým tulkunem, který zachrání Lo'akovi život. Když Miles Quaritch vypátrá Jakeovo doupě, Lo'ak se utká se silami RDA. Pokusí se zachránit svého nevlastního bratra Spidera, jenže z celé záchranné situace vyplyne jedna velká katastrofa. Neteyam je zabit jednou zbloudilou střelou. Lo'ak tak dostává doposud největší životní facku.

Foto: FOX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
dragonis

Měl nejvíc prostoru a příjemně překvapil.

4.1.2023 | 17:45:56
tom99

I když velký potížista, oblíbil jsem si ho a byl ze všech dětí nejvýraznější.

webmaster, grafik
4.1.2023 | 14:10:11

Pokračování a budoucnost série?

Aktuálně se připravuje třetí díl, který je již dotočený. Chybí dodělat digitální efekty, střih a hudba. James Cameron ale natočil již pár scén pro čtvrtý díl. Jeho osud bude ale zpečetěn, jakmile budou známy finanční výsledky třetího filmu. The Way of Water je v suchu, neboť film celosvětově utržil přes 2 320 milionů dolarů.

Nové postavy

V průběhu filmu Avatar: The Way of Water jsme měli možnost poznat několik nových postav. Níže vám přinášíme jejich profily, nezapomeňte každou postavu taktéž ohodnotit.

Reklama

Nejlepší postavy

Nejlepší film

Naše hodnocení

Recenze: Avatar

Recenze: Avatar

Nový film Jamese Camerona je tu. Sbírá nadšené divácké ohlasy stejně jako pochvaly kritiků. Filmoví fanoušci jsou z Avatara jednoduše nadšeni a film láme rekordy v kinech. Nyní je čas, aby i Edna zhodnotila tento velkofilm. Líbí se nám Avatar, nebo nás vůbec neoslovil?

Galerie

Galerie

Okénko do historie

Cameron vrací úder v návštěvnosti filmu v kinech

Cameron vrací úder v návštěvnosti filmu v kinech

Ač se první týden promítání kvůli nepříznivému počasí na východním pobřeží mohl prosinec zdát jako nešťastná volba, nyní se karta obrací. Nikdy se totiž do kina nechodí víc než o vánočních svátcích. A zvlášť, když tam na vás čeká epické dobrodružství od Jamese Camerona.

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama