Avatar
91/100 - 32×

Avatar

Vydejte se na planetu Pandora, kde se střetnou lidští kolonizátoři a místní kmeny nejen o vzácný nerost. Toto je příběh Jakea Sulleyho, bývalého mariňáka, který dostane úkol vetřít se mezi místní obyvatele Pandory. Jejich svět si ale zamiluje natolik, že bude muset přehodnotit své životní cíle. Na jakou stranu se Jake přidá?

USA | 2009 | Vysílá se
vysílání
2 sezóny | FOX
žánr
Akční, Dobrodružný, Fantasy
hrají
Sam Worthington (Jake Sully), Zoe Saldana (Neytiri), Sigourney Weaver (Grace Augustine), Stephen Lang (Miles Quaritch), Joel David Moore (Norm Spellman), Michelle Rodriguez (Trudy Chacon), Giovanni Ribisi (Parker Selfridge), Laz Alonso (Tsu'tey), Dileep Rao (Max Patel), Matt Gerald (Lyle Wainfleet), Kate Winslet (Ronal), Cliff Curtis (Tonowari), Sigourney Weaver (Kiri), Jack Champion (Miles Socorro), Jamie Flatters (Neteyam)

Grace Augustine

Grace Augustine

Grace Augustine je doktorka věděckého týmu na Pandoře. Zpočátku si moc nerozumí s Jakem, ale následně se naučí, jak spolu vycházet. Ve finální bitvě se přidává k Na'viům, ale bohužel střet nepřežije.

Sezóny 2
2009 - 2022

Grace Augustine je vrchní doktorka věděckého týmu na Pandoře. Zde s neutuchajícím zapálením studuje rozmanitost mimozemských organismů a jejich vzájemně dokonalou symbiózu, především ale řídí samotný program Avatar, kde učí své rekruty, jak správně tyto Avatary ovládat. Grace sama jednoho má. Je naprosto unešena rozmanitou planetou Pandora.

Stará se o úspěšné přiřazení Avatarů ke každému z vybraných členů jejího týmu, a z Jakea Sullyho, jakožto bývalého mariňáka, proto nemá zrovna radost a ví, že si ho musí držet u těla, než ho dostane do spárů plukovník Miles Quaritch. Grace se především snaží držet na uzdě žoldáky společnosti RDA, kteří Pandoru devastují za účelem získání unobtainia a intenzivně hledá nejrůznější diplomatická východiska, jak se s Na´vii dohodnout.

Když Jake Grace přesvědčí, ať se přidá k němu a k Na'viům v boji proti lidem, doktorka okamžitě souhlasí. Když ale opouští hlavní základnu společně s Normem Spellmanem, je postřelena Quaritchem. Jake následně Grace bere k Na'viům, kteří by mohli Grace zachránit. Bohužel jejich božstvo Eywa prosby nevyslyšelo.

Foto: FOX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tom99

Nesedla mi úplně…

webmaster, grafik
3.6.2017 | 18:58:20

Pokračování a budoucnost série?

Aktuálně se připravuje třetí díl, který je již dotočený. Chybí dodělat digitální efekty, střih a hudba. James Cameron ale natočil již pár scén pro čtvrtý díl. Jeho osud bude ale zpečetěn, jakmile budou známy finanční výsledky třetího filmu. The Way of Water je v suchu, neboť film celosvětově utržil přes 2 320 milionů dolarů.

Nové postavy

V průběhu filmu Avatar: The Way of Water jsme měli možnost poznat několik nových postav. Níže vám přinášíme jejich profily, nezapomeňte každou postavu taktéž ohodnotit.

Reklama

Nejlepší postavy

Nejlepší film

Naše hodnocení

Recenze: Avatar

Recenze: Avatar

Nový film Jamese Camerona je tu. Sbírá nadšené divácké ohlasy stejně jako pochvaly kritiků. Filmoví fanoušci jsou z Avatara jednoduše nadšeni a film láme rekordy v kinech. Nyní je čas, aby i Edna zhodnotila tento velkofilm. Líbí se nám Avatar, nebo nás vůbec neoslovil?

Galerie

Galerie

Okénko do historie

Cameron vrací úder v návštěvnosti filmu v kinech

Cameron vrací úder v návštěvnosti filmu v kinech

Ač se první týden promítání kvůli nepříznivému počasí na východním pobřeží mohl prosinec zdát jako nešťastná volba, nyní se karta obrací. Nikdy se totiž do kina nechodí víc než o vánočních svátcích. A zvlášť, když tam na vás čeká epické dobrodružství od Jamese Camerona.

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama