Avatar Grace Augustine

Grace Augustine

Grace Augustine

Grace Augustine je doktorka věděckého týmu na Pandoře. Zpočátku si moc nerozumí s Jakem, ale následně se naučí, jak spolu vycházet. Ve finální bitvě se přidává k Na'viům, ale bohužel střet nepřežije.

Sezóny 1
2009 - 2009

Grace Augustine je vrchní doktorka věděckého týmu na Pandoře. Zde s neutuchajícím zapálením studuje rozmanitost mimozemských organismů a jejich vzájemně dokonalou symbiózu, především ale řídí samotný program Avatar, kde učí své rekruty, jak správně tyto Avatary ovládat. Grace sama jednoho má. Je naprosto unešena rozmanitou planetou Pandora.

Stará se o úspěšné přiřazení Avatarů ke každému z vybraných členů jejího týmu, a z Jakea Sullyho, jakožto bývalého mariňáka, proto nemá zrovna radost a ví, že si ho musí držet u těla, než ho dostane do spárů plukovník Miles Quaritch. Grace se především snaží držet na uzdě žoldáky společnosti RDA, kteří Pandoru devastují za účelem získání unobtainia a intenzivně hledá nejrůznější diplomatická východiska, jak se s Na´vii dohodnout.


Když Jake Grace přesvědčí, ať se přidá k němu a k Na'viům v boji proti lidem, doktorka okamžitě souhlasí. Když ale opouští hlavní základnu společně s Normem Spellmanem, je postřelena Quaritchem. Jake následně Grace bere k Na'viům, kteří by mohli Grace zachránit. Bohužel jejich božstvo Eywa prosby nevyslyšelo.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tom99

Nesedla mi úplně…

webmaster, grafik
3.6.2017 | 18:58:20

Pokračování

Jelikož si režisér James Cameron dává na pokračování záležet, nový Avatar dorazí do kin až v roce 2021. Sice je to dlouhá doba, ale od té doby nás čeká ještě spoustu dalších filmů z Pandory, které jsou již oficiálně potvrzené.

Nejlepší postavy

Reklama

Nejlepší film

Naše hodnocení

Recenze: Avatar

Recenze: Avatar

Nový film Jamese Camerona je tu. Sbírá nadšené divácké ohlasy stejně jako pochvaly kritiků. Filmoví fanoušci jsou z Avatara jednoduše nadšeni a film láme rekordy v kinech. Nyní je čas, aby i Edna zhodnotila tento velkofilm. Líbí se nám Avatar, nebo nás vůbec neoslovil?

Reklama

Galerie

Galerie

Okénko do historie

Cameron vrací úder v návštěvnosti filmu v kinech

Cameron vrací úder v návštěvnosti filmu v kinech

Ač se první týden promítání kvůli nepříznivému počasí na východním pobřeží mohl prosinec zdát jako nešťastná volba, nyní se karta obrací. Nikdy se totiž do kina nechodí víc než o vánočních svátcích. A zvlášť, když tam na vás čeká epické dobrodružství od Jamese Camerona.

Narozeniny herců