Teen Wolf (Vlčí mládě) Jackson Whittemore

Jackson Whittemore

Jackson Whittemore

Bývalý spolukapitán kapitán lakrosového týmu, Kanima a na závěr vlkodlak

Sezóny 3
2011 - 2017

Jackson je bývalý kapitán, nyní vlastně bývalý spolukapitán beaconhillského lakrosového týmu. Má soutěživou a agresivní povahu. Show naznačuje, že chce, aby na něj ostatní byli pyšní. Navzdory jeho špatné povaze se stará o svoje přátele a těm, které rád nemá, ubližuje. Je si nejistý ohledně jeho adopce a faktu, že nezná své opravdové rodiče.

(Foto: MTV)


I když Derek Jacksona ve druhé sérii kousl, jeho tělo se místo vlkodlaka začalo přeměňovat do Kanimy – vraždící, měnící se kreaturu, která je nástrojem pomsty. Kanima hledá pána, který se chce pomstít ostatním a který kontroluje každý Kanimy krok. Jackson neví, že je Kanima a ani Kanima netuší, že je Jackson. Později se zjistí, že se stal Kanimou proto, že je sirotek – postrádá svou identitu. Může být zachráněn osobou, se kterou sdílel skutečné pouto – v Jacksonově případě je tou osobou Lydia. Převážně kvůli Lydiině nesobeckosti se ve finále druhé série Jackson vyléčí a stane se vlkodlakem. Má modré oči, protože když vlkodlak zabije někoho nevinného, jeho oči se ze zlaté změní na modrou.

Na začátku třetí série jsme se dozvěděli, že Derek naučil Jacksona jak kontrolovat své vlkodlačí schopnosti a sílu a později se odstěhoval do Londýna.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
VampKošilka

Já jsem ho měla ráda, líbil se mi i s Lydií a co odešel mi prostě chybí, nějak si nemůžu pomoct. Jsem ráda, že nezůstal ve škatulce školního frajírka, který má ego do nebe.

22.1.2017 | 23:07:04
lussinka

Dokonalá postava! I přes to, jaký záporák a hroznej namachrovanec se pak ukázalo, že je to fakt hrozně úžasná postava. Ani ne moc upjatý, ani ne až tak moc zlý.

30.8.2015 | 20:35:43
Kimberlly

chýba mi! :(

17.8.2014 | 16:29:01
secrety

jediní dva co vypadají dobře i ve skutečném světě je stiles a jackson

17.10.2013 | 9:16:14

Stav titulků

Epizoda S06E20: The Wolves of War

cz100%
DOKONČENO

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Reklama