Teen Wolf (Vlčí mládě)
93/100 - 505×

Teen Wolf(Vlčí mládě)

Mladý středoškolák Scott, byl náhodou pokousán vlkodlakem. Scott brzy zjišťuje, že na normální život teenagera může zapomenout. Aby toho nebylo málo, dříve poklidný život v malém městečku naruší další vlkodlaci. Na jejich příjezd však přichází rychlá reakce a do města se přistěhovává rodina lovců i s půvabnou dcerou. Jak se Scott zachová a co bude muset podstoupit, aby ochránil své přátele?

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | MTV | 43 minut
žánr
Akční, Mysteriózní, Thriller
hrají
Tyler Posey (Scott McCall), Dylan O'Brien (Stiles Stilinski), Crystal Reed (Allison Argent), Holland Roden (Lydia Martin), Tyler Hoechlin (Derek Hale), Arden Cho (Kira Yukimura), Shelley Hennig (Malia Tate), Dylan Sprayberry (Liam Dunbar), Daniel Sharman (Isaac Lahey), Colton Haynes (Jackson Whittemore), Linden Ashby (Noah Stilinski), Melissa Ponzio (Melissa McCall), JR Bourne (Chris Argent), Ryan Kelley (Jordan Parrish)

Jackson Whittemore

Jackson Whittemore

Bývalý spolukapitán kapitán lakrosového týmu, Kanima a na závěr vlkodlak

Sezóny 3
2011 - 2017

Jackson je bývalý kapitán, nyní vlastně bývalý spolukapitán beaconhillského lakrosového týmu. Má soutěživou a agresivní povahu. Show naznačuje, že chce, aby na něj ostatní byli pyšní. Navzdory jeho špatné povaze se stará o svoje přátele a těm, které rád nemá, ubližuje. Je si nejistý ohledně jeho adopce a faktu, že nezná své opravdové rodiče.

(Foto: MTV)

I když Derek Jacksona ve druhé sérii kousl, jeho tělo se místo vlkodlaka začalo přeměňovat do Kanimy – vraždící, měnící se kreaturu, která je nástrojem pomsty. Kanima hledá pána, který se chce pomstít ostatním a který kontroluje každý Kanimy krok. Jackson neví, že je Kanima a ani Kanima netuší, že je Jackson. Později se zjistí, že se stal Kanimou proto, že je sirotek – postrádá svou identitu. Může být zachráněn osobou, se kterou sdílel skutečné pouto – v Jacksonově případě je tou osobou Lydia. Převážně kvůli Lydiině nesobeckosti se ve finále druhé série Jackson vyléčí a stane se vlkodlakem. Má modré oči, protože když vlkodlak zabije někoho nevinného, jeho oči se ze zlaté změní na modrou.

Na začátku třetí série jsme se dozvěděli, že Derek naučil Jacksona jak kontrolovat své vlkodlačí schopnosti a sílu a později se odstěhoval do Londýna.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
VampKošilka

Já jsem ho měla ráda, líbil se mi i s Lydií a co odešel mi prostě chybí, nějak si nemůžu pomoct. Jsem ráda, že nezůstal ve škatulce školního frajírka, který má ego do nebe.

22.1.2017 | 23:07:04
lussinka

Dokonalá postava! I přes to, jaký záporák a hroznej namachrovanec se pak ukázalo, že je to fakt hrozně úžasná postava. Ani ne moc upjatý, ani ne až tak moc zlý.

30.8.2015 | 20:35:43
Kimberlly

chýba mi! :(

17.8.2014 | 16:29:01
secrety

jediní dva co vypadají dobře i ve skutečném světě je stiles a jackson

17.10.2013 | 9:16:14

Teen Wolf: The Movie

Informace

Premiéra: 26.1.2023 (Paramount+)
Režie: Russell Mulcahy
Scénář: Jeff Davis
Délka filmu: 139 minut
Hrají: Tyler Posey, Crystal Reed, Holland Roden, Shelley Hennig, Dylan Sprayberry, Tyler Hoechlin, Colton Haynes, Linden Ashby, Melissa Ponzio, JR Bourne, Ryan Kelley, Ian Bohen, Orny Adams, Khylin Rhambo, Seth Gilliam, Vince Mattis, Amy Lin Workman,…

PROFIL FILMU
VAŠE HODNOCENÍ
VIDEA: teaser, trailer, ukázka
FOTO: hlavní plakát, plakáty postavfotky

Nepřehlédněte

Teen Wolf čeká filmové pokračování

Teen Wolf čeká filmové pokračování

Po čtyřech letech od konce seriálu Teen Wolf bylo volání fanoušků vyslyšeno, protože bylo oznámeno, že služba Paramount+ připravuje na příští rok pokračování ve filmové podobě, kterého se ujme tvůrce seriálu Jeff Davis.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama