Teen Wolf (Vlčí mládě)
93/100 - 506×

Teen Wolf(Vlčí mládě)

Mladý středoškolák Scott, byl náhodou pokousán vlkodlakem. Scott brzy zjišťuje, že na normální život teenagera může zapomenout. Aby toho nebylo málo, dříve poklidný život v malém městečku naruší další vlkodlaci. Na jejich příjezd však přichází rychlá reakce a do města se přistěhovává rodina lovců i s půvabnou dcerou. Jak se Scott zachová a co bude muset podstoupit, aby ochránil své přátele?

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | MTV | 43 minut
žánr
Akční, Mysteriózní, Thriller
hrají
Tyler Posey (Scott McCall), Dylan O'Brien (Stiles Stilinski), Crystal Reed (Allison Argent), Holland Roden (Lydia Martin), Tyler Hoechlin (Derek Hale), Arden Cho (Kira Yukimura), Shelley Hennig (Malia Tate), Dylan Sprayberry (Liam Dunbar), Daniel Sharman (Isaac Lahey), Colton Haynes (Jackson Whittemore), Linden Ashby (Noah Stilinski), Melissa Ponzio (Melissa McCall), JR Bourne (Chris Argent), Ryan Kelley (Jordan Parrish)

Kira Yukimura

Kira Yukimura

Kira je kitsune, dcera Noshiko a Kena a Scottova druhá přítelkyně.

Sezóny 3
2014 -

Kira je kitsune, dcera Noshiko a Kena a Scottova druhá přítelkyně. V sérii 3B byla Kira ve škole nová – přistěhovala se z New Yorku. Je intelektuální, nepředvídatelná a hodná. Má ale problém ve škole zapadnout, kvůli jejímu tátovi: ten je novým učitelem na BHHS a má sklony ji neustále ztrapňovat (i když neúmyslně).

Kira je teď členem Scottovy smečky. Jako kitsune má schopnost ovládat elektřinu a její oči proto září ohnivou oranžovou.

Ve čtvrté sérii se ukáže, že Kira má nadání pro lakros, proto se přidá do týmu. Zachránila Bretta a Lorilee ze Satomiiny smečky od týmu zabijáků. Šla se Scottem na první rande – byli však napadeni Kate a jejími berserkery a uneseni do La Iglesia. Scott, kterého Kate přeměnila do jednoho ze svých berserkerů, Kiru napadl. Kvůli halucinacím a jejímu odhodlání Scotta zachránit se jí povedla spustit hojení a nakonec ona, Stiles a Liam Scotta zachrání.

Foto: MTV

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Dartanas

Byl jsem vcelku rád že nahradila Allison, je příjemnější veselejší a mám ji mnohem radši.

3.9.2017 | 3:40:39
aidenethanilove

Kira je totálna krava. Jej matka privolala zlého ducha Nogitsune a Oni keby ich neprivolala Allison aj Aiden by ešte žili. Za všetko môže ich rodiny. Neznášam ich rodinu Bleeeeeeeeeee! Fuuuuuujjj! zabili ste mi najobľúbenejšie postavy.

28.2.2017 | 16:44:28
sabiburesova

Nevim proč,ale přišla mi protivná. Za její odchod ze seriálu jsem ráda:/

26.1.2017 | 12:52:43
Nilly

Mám jí ráda. Její příchod seriál celkově oživil a stal se zajímavější a jako postava je mi hodně sympatická

11.11.2016 | 22:23:17
Len_LenKa

Ako postava a herečka je fajn.. Ale nehodí sa mi ku Scottovi vôbec. Neiskrí to medzi nimi.

6.1.2016 | 2:16:20
martyp

Super postava i herečka… Idealní spojení :)

8.12.2015 | 21:03:31

Teen Wolf: The Movie

Informace

Premiéra: 26.1.2023 (Paramount+)
Režie: Russell Mulcahy
Scénář: Jeff Davis
Délka filmu: 139 minut
Hrají: Tyler Posey, Crystal Reed, Holland Roden, Shelley Hennig, Dylan Sprayberry, Tyler Hoechlin, Colton Haynes, Linden Ashby, Melissa Ponzio, JR Bourne, Ryan Kelley, Ian Bohen, Orny Adams, Khylin Rhambo, Seth Gilliam, Vince Mattis, Amy Lin Workman,…

PROFIL FILMU
VAŠE HODNOCENÍ
VIDEA: teaser, trailer, ukázka
FOTO: hlavní plakát, plakáty postavfotky

Nepřehlédněte

Teen Wolf čeká filmové pokračování

Teen Wolf čeká filmové pokračování

Po čtyřech letech od konce seriálu Teen Wolf bylo volání fanoušků vyslyšeno, protože bylo oznámeno, že služba Paramount+ připravuje na příští rok pokračování ve filmové podobě, kterého se ujme tvůrce seriálu Jeff Davis.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama