Teen Wolf (Vlčí mládě)
93/100 - 506×

Teen Wolf(Vlčí mládě)

Mladý středoškolák Scott, byl náhodou pokousán vlkodlakem. Scott brzy zjišťuje, že na normální život teenagera může zapomenout. Aby toho nebylo málo, dříve poklidný život v malém městečku naruší další vlkodlaci. Na jejich příjezd však přichází rychlá reakce a do města se přistěhovává rodina lovců i s půvabnou dcerou. Jak se Scott zachová a co bude muset podstoupit, aby ochránil své přátele?

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | MTV | 43 minut
žánr
Akční, Mysteriózní, Thriller
hrají
Tyler Posey (Scott McCall), Dylan O'Brien (Stiles Stilinski), Crystal Reed (Allison Argent), Holland Roden (Lydia Martin), Tyler Hoechlin (Derek Hale), Arden Cho (Kira Yukimura), Shelley Hennig (Malia Tate), Dylan Sprayberry (Liam Dunbar), Daniel Sharman (Isaac Lahey), Colton Haynes (Jackson Whittemore), Linden Ashby (Noah Stilinski), Melissa Ponzio (Melissa McCall), JR Bourne (Chris Argent), Ryan Kelley (Jordan Parrish)

Jordan Parrish

Jordan Parrish

Zástupce šerifa

Sezóny 3
2014 - 2017

Zástupce šerifa Jordan Parrish je nový zástupce Stilinskiho, spojenec Scottovy smečky a také nadpřirozená bytost. Je to bývalý voják, byl v armádě 2 roky, má znalosti v oblasti zbraní, počítačů a pyrotechniky.

Ve finále třetí série jsou Parrish a Stilinski napadeni. „Oni“ je pořezali svými noži a to je pomalu zabíjelo. Byli ale vyléčeni, když Oni byli zničeni.


(Foto: MTV)

Ve čtvrté sérii Parrish vyšetřuje vraždu rodiny Walcottových, když narazí na Lydii. Parrish jí řekl, že ví o její reputaci: že se pořád objevuje na místech, kde jsou pak nalezena mrtvá těla. Trochu nevědomky se jí zeptá, jestli je médium. Ta se ho zeptala, jestli věří takovým věcem. Na to jí odpověděl, ale preferuje ničemu nevěřit, ale nechává si otevřenou mysl.

V epizodě Perrishable se stane Parrish obětí vraždy. Viníkem je jeho kolega, zástupce Haige. Ten poleje Parrishle benzínem a zapálí ho v jeho autě. Tím se potvrdilo, že Parrish je nadpřirozená bytost. I když jeho auto i jeho oblečení shořelo, tak přežil, nezraněný, úplně bez popálenin.

Lydia ho pak vzala k Derekovi do bytu, kde se dozvěděl vše o Scottovi, Lydii a Derekovi. V závěru 4. série dala Lydia Parrishovi kopii bestiáře a nabídla mu pomoc se zjištěním, co vlastně za nadpřirozenou bytost je.

Později bylo zjištěno, že Parrish je pekelný pes.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
aidenethanilove

Ako pekelný pes je najlepší. Keď Lydia stratila Aidena. Prajem jej aby sa dala dokopy s Jordanom Parrishom a nie so Stilesom!!!!!!!!!­!!!!

28.2.2017 | 16:41:31
marry666

Když už v Teen Wolf není Derek, tak on je jeho dokonalá náhrada:))

19.11.2016 | 16:50:33
VampKošilka

Dlouho jsem hádala, co je asi zač a nakonec jsem byla mile potěšena(hlavně to propojení s Lydií). Získal si mě. Ryan Kelley je neskutečný fešák, Lydii opravdu závidím(proto nevidím jediný důvod, proč by podle některých jedinců měla jít za Stilesem). K tomu má skvělou povahu, jde si dravě za svým, umí přijmout ránu. Zatím podle mě neprojevil žádnou zápornou vlastnost.

17.7.2016 | 20:36:28
AnyZakova

Něco mi na něm nesedí.

1.6.2016 | 18:35:00
RoseLockwood

Nějak mi do Teen Wolf nesedí…

24.4.2016 | 13:47:19
Kimberlly

mám ho rada. :)

10.7.2015 | 22:11:26

Teen Wolf: The Movie

Informace

Premiéra: 26.1.2023 (Paramount+)
Režie: Russell Mulcahy
Scénář: Jeff Davis
Délka filmu: 139 minut
Hrají: Tyler Posey, Crystal Reed, Holland Roden, Shelley Hennig, Dylan Sprayberry, Tyler Hoechlin, Colton Haynes, Linden Ashby, Melissa Ponzio, JR Bourne, Ryan Kelley, Ian Bohen, Orny Adams, Khylin Rhambo, Seth Gilliam, Vince Mattis, Amy Lin Workman,…

PROFIL FILMU
VAŠE HODNOCENÍ
VIDEA: teaser, trailer, ukázka
FOTO: hlavní plakát, plakáty postavfotky

Nepřehlédněte

Teen Wolf čeká filmové pokračování

Teen Wolf čeká filmové pokračování

Po čtyřech letech od konce seriálu Teen Wolf bylo volání fanoušků vyslyšeno, protože bylo oznámeno, že služba Paramount+ připravuje na příští rok pokračování ve filmové podobě, kterého se ujme tvůrce seriálu Jeff Davis.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama