Teen Wolf (Vlčí mládě)
93/100 - 506×

Teen Wolf(Vlčí mládě)

Mladý středoškolák Scott, byl náhodou pokousán vlkodlakem. Scott brzy zjišťuje, že na normální život teenagera může zapomenout. Aby toho nebylo málo, dříve poklidný život v malém městečku naruší další vlkodlaci. Na jejich příjezd však přichází rychlá reakce a do města se přistěhovává rodina lovců i s půvabnou dcerou. Jak se Scott zachová a co bude muset podstoupit, aby ochránil své přátele?

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | MTV | 43 minut
žánr
Akční, Mysteriózní, Thriller
hrají
Tyler Posey (Scott McCall), Dylan O'Brien (Stiles Stilinski), Crystal Reed (Allison Argent), Holland Roden (Lydia Martin), Tyler Hoechlin (Derek Hale), Arden Cho (Kira Yukimura), Shelley Hennig (Malia Tate), Dylan Sprayberry (Liam Dunbar), Daniel Sharman (Isaac Lahey), Colton Haynes (Jackson Whittemore), Linden Ashby (Noah Stilinski), Melissa Ponzio (Melissa McCall), JR Bourne (Chris Argent), Ryan Kelley (Jordan Parrish)

Stiles Stilinski

Stiles Stilinski

Nejlepší přítel hlavního hrdiny, který i přes svou bojácnou povahu vždy pomůže

Sezóny 6
2011 - 2017

Stiles je Scottův nejlepší kamarád a podle nás také nejvtipnější postava v celém seriálu. Je inteligentní, i když v některých věcech nepraktický, zvědavý pro jeho vlastní dobro a starostlivý (se svým sarkasmem). Show poukazuje na to, že má poruchu pozornosti s hyperaktivitou – můžeme to poznat na jeho nervózních gestech a zbrklých pohybech. Jeho horlivost pomoci a starostlivá povaha ho často dostávají do nebezpečných situací.

Stiles cítí intenzivní, ale neopětovanou lásku k Lydii – je do ní zamilovaný už od třetí třídy. Je si také velmi blízký se svým otcem, Šerifem Stilinskim; jeho matka Claudia zemřela, když mu bylo 10 let. Přeje si, aby mohl pomáhat a chránit svého tátu v jakékoliv situaci. Má ale pocit, že nemůže, protože nemá žádné nadpřirozené schopnosti…

Stiles není jeho křestní jméno, i když mu tak odjakživa říkají všichni. Jeho celé jméno bylo odhaleno až v poslední sérii – Mischief Stilinski.

Foto: MTV

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
matoushr11

nejlepší postava

15.2.2021 | 18:57:35
safiradrak

Jednoznačně nejlepší postava seriálu

9.2.2021 | 14:50:44
Jiri007

Stiles byl dobry hlavně kvuli tomu jak všechno bral s vtipem a nikdy se nevzdaval a nikdy se na nic nevykašlal a nenechal přatele v nouži

redaktor
2.9.2020 | 11:45:01
Elis Malfoy

Nejlepší postava v seriálu ❤️

20.8.2020 | 14:32:11
Kadliik

On a Lydie jsou pro mě nejlepší postavy <3 a samozdřejmě Scott :D

20.3.2018 | 18:19:11
kečup25

sterek

21.1.2018 | 18:19:01
StydiaShipper

Spolu s Lydií je moje oblíbená postava z Teen Wolf. (A jeho křestní jméno není Mischief, ale Mieczyslaw, Mischief je přezdívka, kterou mu říkala jeho matka, protože jako dítě nedokázal přečíst svoje jméno a nejblíž správné výslovnosti bylo právě Mischief =D)

25.9.2017 | 17:28:15
dadinka

Je to Stiles.

24.9.2017 | 15:42:37
KaraSnowAllen

Upřímně, většinou zanevřu nad diváky neskutečně přecenovanýma postavama a Stiles není moc vyjímkou. Neříkám, že do nějaké čtvrté série nebyl super, ale od pětky v mých sympatiích silně klesá, dělá idiotská rozhodnutí a přehlížet mi to moc nejde, takže zlatá střední cesta. Btw, nikdy jsem nechápala, co na Lydii vidí, měl zůstat s Malií nebo si začít s Derekem (narážky ohledně Stilesovi sexuality v seriálu byly v docela hojném množství).

24.9.2017 | 14:19:24
majci_majus

Stiles je jednoducho moja najobľúbenejšia postava! Nedá sa ho nemilovať ;) A Lydia je hneď po ňom. Stydia forever! <3

6.9.2017 | 21:30:57

Teen Wolf: The Movie

Informace

Premiéra: 26.1.2023 (Paramount+)
Režie: Russell Mulcahy
Scénář: Jeff Davis
Délka filmu: 139 minut
Hrají: Tyler Posey, Crystal Reed, Holland Roden, Shelley Hennig, Dylan Sprayberry, Tyler Hoechlin, Colton Haynes, Linden Ashby, Melissa Ponzio, JR Bourne, Ryan Kelley, Ian Bohen, Orny Adams, Khylin Rhambo, Seth Gilliam, Vince Mattis, Amy Lin Workman,…

PROFIL FILMU
VAŠE HODNOCENÍ
VIDEA: teaser, trailer, ukázka
FOTO: hlavní plakát, plakáty postavfotky

Nepřehlédněte

Teen Wolf čeká filmové pokračování

Teen Wolf čeká filmové pokračování

Po čtyřech letech od konce seriálu Teen Wolf bylo volání fanoušků vyslyšeno, protože bylo oznámeno, že služba Paramount+ připravuje na příští rok pokračování ve filmové podobě, kterého se ujme tvůrce seriálu Jeff Davis.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama