Teen Wolf (Vlčí mládě)
93/100 - 506×

Teen Wolf(Vlčí mládě)

Mladý středoškolák Scott, byl náhodou pokousán vlkodlakem. Scott brzy zjišťuje, že na normální život teenagera může zapomenout. Aby toho nebylo málo, dříve poklidný život v malém městečku naruší další vlkodlaci. Na jejich příjezd však přichází rychlá reakce a do města se přistěhovává rodina lovců i s půvabnou dcerou. Jak se Scott zachová a co bude muset podstoupit, aby ochránil své přátele?

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | MTV | 43 minut
žánr
Akční, Mysteriózní, Thriller
hrají
Tyler Posey (Scott McCall), Dylan O'Brien (Stiles Stilinski), Crystal Reed (Allison Argent), Holland Roden (Lydia Martin), Tyler Hoechlin (Derek Hale), Arden Cho (Kira Yukimura), Shelley Hennig (Malia Tate), Dylan Sprayberry (Liam Dunbar), Daniel Sharman (Isaac Lahey), Colton Haynes (Jackson Whittemore), Linden Ashby (Noah Stilinski), Melissa Ponzio (Melissa McCall), JR Bourne (Chris Argent), Ryan Kelley (Jordan Parrish)

Allison Argent

Allison Argent

Bývalá Scottova přítelkyně, která pochází z rodiny, která již po staletí loví vlkodlaky

Sezóny 3
2011 - 2014

Allison je první láskou hlavního hrdiny a také potomek z dlouhé linie lovců vlkodlaků. Ze začátku vůbec netušila, o životech Scotta a Dereka jako vlkodlaků, ani o tajemství její rodiny. Do konce první série zjistí, že Scott a Derek jsou vlkodlaci, i když ani tohle nezastaví její vztah se Scottem a naučí se více o životě své rodiny, která již dlouhé generace loví vlkodlaky.

Ve druhé části třetí série Allison a její přátelé čelí Nogitsune a duchům, kteří se nazývají Oni. Ke konci této série je Allison bodnuta jedním z nich, hned po té, co zjistí, jak je úspěšně zabít. Krátce potom umírá v náručí své první velké lásky, Scotta.

Foto: MTV

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Allison jsem měl rad hlavně kvuli jeji krase a taky jak se dokazala rozhodovat sama za sebe a jak z ni manipuloval Gerard tak byla fakt nelitostna lovkyně ovšem potom byla taky dobra jak začala chodit s Isaacem a když zemřela bylo mi ji lito.

redaktor
2.9.2020 | 12:18:19
Kubaskou

Nejstupidnější postava…

21.10.2017 | 18:03:16
LeneWillhill

V první sérii jsem ji měla ráda. Pak se totálně zkazila. Škoda slova…

4.10.2017 | 20:13:34
StydiaShipper

Ve 3. sérii se sice tak nějak ,,zkazila", ale chtěla bych, aby ožila a byla se Scottem (což se na 100% nestane =D)

26.7.2017 | 20:13:25
Billy the Kid

nevím co jsi si myslela že ve světě uděláš díru do světa když odejdeš, škoda tebe :)

6.3.2017 | 16:14:42
Nilly

Na začátku byla mojí nejoblíbenější ženskou postavou, ale jakmile došlo na rozchod se Scottem, tak začala být strašně sebestředná, panovačná, protivná a já jí prostě už dál nemohla vystát, takže jsem za její odchod ze seriálu ráda

11.11.2016 | 22:21:59
VampKošilka

Nechybí mi, nechtěla bych jí zpátky. Kdysi jsem jí zboznovala, ale ted spíše nechápu, co jsem na ní měla. Většinu času jen moralizovala, otravovala, dělala ze sebe větší chudinku, kterou ani nebyla. Něčím mi hrozně připomínala Elenu Gilbert z TVD. Ale líbily se mi její vztahy, at už Allisaac, Scallison, nebo přátelský vztah s Lydií, či otco-dcerovský s Chrisem.

16.7.2016 | 15:51:28
Ann379

Hrozně otravná postava.

11.12.2014 | 18:28:53
Kimberlly

1.séria – nudná, slabá a ,,chudiatko,, postava 2.séria – o niečo lepšie 3.séria – úžasná, silná a perfektná postava, chýba mi! :(

17.8.2014 | 16:27:18
kuratecko

Bože, zbožňuju její luk! :D

26.2.2014 | 17:47:26

Teen Wolf: The Movie

Informace

Premiéra: 26.1.2023 (Paramount+)
Režie: Russell Mulcahy
Scénář: Jeff Davis
Délka filmu: 139 minut
Hrají: Tyler Posey, Crystal Reed, Holland Roden, Shelley Hennig, Dylan Sprayberry, Tyler Hoechlin, Colton Haynes, Linden Ashby, Melissa Ponzio, JR Bourne, Ryan Kelley, Ian Bohen, Orny Adams, Khylin Rhambo, Seth Gilliam, Vince Mattis, Amy Lin Workman,…

PROFIL FILMU
VAŠE HODNOCENÍ
VIDEA: teaser, trailer, ukázka
FOTO: hlavní plakát, plakáty postavfotky

Nepřehlédněte

Teen Wolf čeká filmové pokračování

Teen Wolf čeká filmové pokračování

Po čtyřech letech od konce seriálu Teen Wolf bylo volání fanoušků vyslyšeno, protože bylo oznámeno, že služba Paramount+ připravuje na příští rok pokračování ve filmové podobě, kterého se ujme tvůrce seriálu Jeff Davis.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama