Teen Wolf (Vlčí mládě)
93/100 - 506×

Teen Wolf(Vlčí mládě)

Mladý středoškolák Scott, byl náhodou pokousán vlkodlakem. Scott brzy zjišťuje, že na normální život teenagera může zapomenout. Aby toho nebylo málo, dříve poklidný život v malém městečku naruší další vlkodlaci. Na jejich příjezd však přichází rychlá reakce a do města se přistěhovává rodina lovců i s půvabnou dcerou. Jak se Scott zachová a co bude muset podstoupit, aby ochránil své přátele?

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | MTV | 43 minut
žánr
Akční, Mysteriózní, Thriller
hrají
Tyler Posey (Scott McCall), Dylan O'Brien (Stiles Stilinski), Crystal Reed (Allison Argent), Holland Roden (Lydia Martin), Tyler Hoechlin (Derek Hale), Arden Cho (Kira Yukimura), Shelley Hennig (Malia Tate), Dylan Sprayberry (Liam Dunbar), Daniel Sharman (Isaac Lahey), Colton Haynes (Jackson Whittemore), Linden Ashby (Noah Stilinski), Melissa Ponzio (Melissa McCall), JR Bourne (Chris Argent), Ryan Kelley (Jordan Parrish)

Lydia Martin

Lydia Martin

Lydia je Allisonina nejlepší kamarádka, která je imunní vůči kousnutí vlkodlaka a jedu Kanimy.

Sezóny 6
2011 - 2017

Lydia je na beaconhillské nejoblíbenější studentkou. Na první pohled se zdá, že je typickou středoškolskou královnou, ale v realitě je až překvapivě starostlivá a je extrémně inteligentní a výborná v matematice a ve vědě. Je si dobře vědoma, jaké city k ní Stiles chová, ale neoplácí mu je.

Již na začátku seriálu se ukázalo, že Lydia je imunní vůči vlkodlačímu kousnutí, i vůči jedu kanimy. Později se ukázalo, že Lydia má zvláštní spojení s událostmi, které se v Beacon Hills začaly dít. Začala se záhadně objevovat na místech činu. Zjistili jsme, že příčinou jejích tajemných nadpřirozených schopností je to, že je vlastně banshee nebo kvílící žena.

Foto: MTV

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Lydii jsem měl rad byla to moje oblibena postava hlavně proto jak vždycky dokazala byt loajalni a taky kvuli jejimu stylu jednani a jako Banshee fakt neměla chybu.

redaktor
2.9.2020 | 11:56:29
BansheeWolfTW

Moje nejoblíbenější postava z TW girls. I když v první a druhé sérií se mi moc nelíbila. Skrátka Stydia forever.

18.11.2018 | 15:15:29
KMacourkova

♥♥♥

1.10.2018 | 22:24:33
Kadliik

Moje nejoblíbenější postava..na začátku je její charakter o ničem ale postupem času jsem jí měla radši a radši <3 hlavně když je se Stilesem <3

20.3.2018 | 18:26:09
baraeliasova

Se Stilesem nejlepší postava! :)

23.2.2018 | 19:45:29
Tally23

bohužel mě ničím nezaujala :( A shipu Stylia nefandím :(

27.9.2017 | 10:13:51
majci_majus

Lydia je jednoducho úžasná a hrozne ju milujem! Navyše ona a Stiles… <3 Stydia Forever!

6.9.2017 | 21:28:09
Mou

já nechápu jak mohli zničit vztah, který se začal vyvíjet s Parisem…Stylese vždy vnímala jako kamaráda a na jednou ho hrozně miluje…WTF?! To je tak nepřirozeně vykonstruovaný…nechá­pu, nechápu, nechápu…

24.7.2017 | 19:52:15
SansaStark

Moje nejoblíbenější postava, mám ráda postavy, jejichž charakter se vyvíjí postupně se seriálem. Ona a Stiles jsou si prostě souzení :D

16.7.2017 | 13:00:58
KaraSnowAllen

Vždycky jsem jí měla ráda a brala jsem jí takovou, jaká je, hodně se změnila. Nicméně u poslední série mám pocit, že si ze mě snad dělají prdel. Netušila jsem, že to může být tak špatné, že ani nejsem schopná jí uznat v hodnocení ty dobré roky a kdyby šlo dát méně jak 20%, tak bych to udělala bez váhání. Se Stilesem mohla být, aniž by se na ní takhle vyřádili, ale to by přece nebylo epic, ale že to nedává sebemenší smysl, to nikoho neštve. Zkrátka škoda mluvit, byla skvělá, ale v poslední sérii to prostě posrali. A jak se říká, nejdůležitější část příběhu je jeho konec, takže s čistým svědomím hodnotím takhle.

15.4.2017 | 20:37:05

Teen Wolf: The Movie

Informace

Premiéra: 26.1.2023 (Paramount+)
Režie: Russell Mulcahy
Scénář: Jeff Davis
Délka filmu: 139 minut
Hrají: Tyler Posey, Crystal Reed, Holland Roden, Shelley Hennig, Dylan Sprayberry, Tyler Hoechlin, Colton Haynes, Linden Ashby, Melissa Ponzio, JR Bourne, Ryan Kelley, Ian Bohen, Orny Adams, Khylin Rhambo, Seth Gilliam, Vince Mattis, Amy Lin Workman,…

PROFIL FILMU
VAŠE HODNOCENÍ
VIDEA: teaser, trailer, ukázka
FOTO: hlavní plakát, plakáty postavfotky

Nepřehlédněte

Teen Wolf čeká filmové pokračování

Teen Wolf čeká filmové pokračování

Po čtyřech letech od konce seriálu Teen Wolf bylo volání fanoušků vyslyšeno, protože bylo oznámeno, že služba Paramount+ připravuje na příští rok pokračování ve filmové podobě, kterého se ujme tvůrce seriálu Jeff Davis.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama