Teen Wolf (Vlčí mládě)
93/100 - 506×

Teen Wolf(Vlčí mládě)

Mladý středoškolák Scott, byl náhodou pokousán vlkodlakem. Scott brzy zjišťuje, že na normální život teenagera může zapomenout. Aby toho nebylo málo, dříve poklidný život v malém městečku naruší další vlkodlaci. Na jejich příjezd však přichází rychlá reakce a do města se přistěhovává rodina lovců i s půvabnou dcerou. Jak se Scott zachová a co bude muset podstoupit, aby ochránil své přátele?

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | MTV | 43 minut
žánr
Akční, Mysteriózní, Thriller
hrají
Tyler Posey (Scott McCall), Dylan O'Brien (Stiles Stilinski), Crystal Reed (Allison Argent), Holland Roden (Lydia Martin), Tyler Hoechlin (Derek Hale), Arden Cho (Kira Yukimura), Shelley Hennig (Malia Tate), Dylan Sprayberry (Liam Dunbar), Daniel Sharman (Isaac Lahey), Colton Haynes (Jackson Whittemore), Linden Ashby (Noah Stilinski), Melissa Ponzio (Melissa McCall), JR Bourne (Chris Argent), Ryan Kelley (Jordan Parrish)

S06E09: Memory Found

S06E09: Memory Found

Zatímco Liam a Theo ze sebe dělají návnady, Scott, Lydia a Malia spouští zoufalý plán, jak si vzpomenout na Stilese.

sk
24.1.2017
490 000
41 minut

Základní info:

Režie: Tim Andrew
Scénář: Antoinette Stella & Mark Kruger

Hrají: Tyler Posey (Scott McCall), Holland Roden (Lydia Martin), Shelley Hennig (Malia Tate), Dylan Sprayberry (Liam Dunbar), Linden Ashby (Noah Stilinski), Cody Christian (Theo Raeken), Marti Matulis, Alexander Ward & Kevin Ogilvie (Přízrační jezdci)Foto: MTV

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tominotomino

I jak na to koukám po letech, tak mi pořád připadá, že Stydia tam v téhle řadě byla prostě až moc protažená kvůli fanouškům. Jako kde v těch vzpomínkách Scott a Malia viděli, že Stiles patří k Lydii? Stiles s Lydií mi prostě vždy připadali jako blízcí kamarádi, ze Stilesovy strany původně bylo něco víc, ale po navázání vztahu s Malií mi přišlo, že je to už pasé. Prostě Scalia dává větší smysl, na Stydii došlo jen kvůli volání fanoušků.

Scény Liam a Theo byly v tomhle díle nejlepší a celý díl zabila Malia, když četla ty instrukce k navození hypnózy. Myslel jsem, že umřu smíchy. :D

webmaster
20.1.2023 | 11:32:04
matoushr11

super

15.2.2021 | 18:46:44
Jiri007

Dobry dil, musim řict že to fakt nemělo chybu jak si Liam, Theo a šerif bojovat s Ghost Riderama a nakonec se přepočitali a bylo jich několik a tak zdrhli a schovat se v marnici to byl fakt dobry napad, a divim se že si vzpoměla jenom Lydie.

redaktor
29.7.2020 | 20:42:29
eli.hot

Kurnik, jak si má člověk vybrat, jestli Stydia nebo Stalia… Věřím, že ho Malia miluje a moc potřebuje, ale za mě to vždycky byla Lydie, která k němu patřila.

3.3.2017 | 19:54:01
Niksí

Ty vzpomínky byly prostě krásný! Jakmile Scott vytáhl ze skříňky tu světlici, začala jsem nenápadně sahat po kapesníku, a pak když mu Malia připomenula to, jak Stiles mluvil o společném bydlení! Všechny vzpomínky měly něco do sebe, Lydia samozřejmě zlatý hřeb, to jsem čekala a jsem za to i ráda. Myslím, že u nich dvou byl ten posun ve „vztahu“ zkrátka největší, a i když mám Maliu ráda, poslední díly se Stilesem zrova netvořili ideální pár. Co mě ale naprosto dostalo byl Theo a Liam! Nečekaně jsem se u nich ohromně bavila! Takže za mě skvělej díll! :)

29.1.2017 | 17:34:29
Nikypiky92

Tu Stydiu nezkousnu. Jak muze polibek byt vice nez zachrana zivota? Za me Stalia! Kdyz tam byla rec o Isaacovi tak by se mohl taky objevit

28.1.2017 | 22:02:27
anicka.nah

To bylo krásný :3

27.1.2017 | 22:49:12
Car

tak mě se tedy líbily jak Stydia momenty tak Stalia momenty :-), takže v příštím díle se opět shledáme se Stilesem supr :-)

27.1.2017 | 0:18:19
Raya

Stydia , Scalia ♥

26.1.2017 | 22:43:35
25veronika3

jééééžiš tak tohle nevydržím týden jako :D

26.1.2017 | 21:29:04
1

Teen Wolf: The Movie

Informace

Premiéra: 26.1.2023 (Paramount+)
Režie: Russell Mulcahy
Scénář: Jeff Davis
Délka filmu: 139 minut
Hrají: Tyler Posey, Crystal Reed, Holland Roden, Shelley Hennig, Dylan Sprayberry, Tyler Hoechlin, Colton Haynes, Linden Ashby, Melissa Ponzio, JR Bourne, Ryan Kelley, Ian Bohen, Orny Adams, Khylin Rhambo, Seth Gilliam, Vince Mattis, Amy Lin Workman,…

PROFIL FILMU
VAŠE HODNOCENÍ
VIDEA: teaser, trailer, ukázka
FOTO: hlavní plakát, plakáty postavfotky

Nepřehlédněte

Teen Wolf čeká filmové pokračování

Teen Wolf čeká filmové pokračování

Po čtyřech letech od konce seriálu Teen Wolf bylo volání fanoušků vyslyšeno, protože bylo oznámeno, že služba Paramount+ připravuje na příští rok pokračování ve filmové podobě, kterého se ujme tvůrce seriálu Jeff Davis.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama