Teen Wolf (Vlčí mládě)
93/100 - 505×

Teen Wolf(Vlčí mládě)

Mladý středoškolák Scott, byl náhodou pokousán vlkodlakem. Scott brzy zjišťuje, že na normální život teenagera může zapomenout. Aby toho nebylo málo, dříve poklidný život v malém městečku naruší další vlkodlaci. Na jejich příjezd však přichází rychlá reakce a do města se přistěhovává rodina lovců i s půvabnou dcerou. Jak se Scott zachová a co bude muset podstoupit, aby ochránil své přátele?

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | MTV | 43 minut
žánr
Akční, Mysteriózní, Thriller
hrají
Tyler Posey (Scott McCall), Dylan O'Brien (Stiles Stilinski), Crystal Reed (Allison Argent), Holland Roden (Lydia Martin), Tyler Hoechlin (Derek Hale), Arden Cho (Kira Yukimura), Shelley Hennig (Malia Tate), Dylan Sprayberry (Liam Dunbar), Daniel Sharman (Isaac Lahey), Colton Haynes (Jackson Whittemore), Linden Ashby (Noah Stilinski), Melissa Ponzio (Melissa McCall), JR Bourne (Chris Argent), Ryan Kelley (Jordan Parrish)

S06E08: Blitzkrieg

S06E08: Blitzkrieg

Scott, Lydia a Malia se rozhodnou vyvinout nápor na trhlinu v zoufalé snaze zachránit Stilese. Liam, Hayden a Mason se dohodnout s Theem, aby se dozvěděli podstatu Douglasova plánu.

cz sk
17.1.2017
440 000
41 minut

Základní info:

Režie: Joseph P. Genier
Scénář: Will Wallace

Hrají: Tyler Posey (Scott McCall), Holland Roden (Lydia Martin), Shelley Hennig (Malia Tate), Dylan Sprayberry (Liam Dunbar), Linden Ashby (Noah Stilinski), Melissa Ponzio (Melissa McCall), JR Bourne (Chris Argent), Ryan Kelley (Jordan Parrish), Ian Bohen (Peter Hale), Cody Christian (Theo Raeken), Khylin Rhambo (Mason Hewitt), Victoria Moroles (Hayden Romero), Joey Honsa (Claudia Stilinski), Pete Ploszek (Garrett Douglas), Marti Matulis, Shauna Galligan & Cody Banta (Přízrační jezdci), Paul Fox (Abel), Edin Gali (Berend), Stephan Goldbach (Schulz),…

Foto: MTV

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že se dalo čekat že Theo dosahne sveho a oni zniči jedinou paku a ted když jsou všichni pryč tak je spolu stara parta a musim řict že od Petera jsem nečekal že se tam zase nažene ale jinak musim řict že plan na vlastni nadpřirozenou armadu je fakt dobry.

redaktor
29.7.2020 | 19:53:46
setcoen

supeeer :) spokojnosť nadvsetko.

23.1.2017 | 23:00:46
Karost

Asi nejlepší díl, protože je příběhově průlomový. Všichni na dně bez možnosti jak dál a pak se objeví nápad, který je základem řešení celého problému(vždycky to tak je) A za celou dobu bylo poprvé vysloveno Stilesovo pravé jméno, zvláštní už jsem to ani nečekal

23.1.2017 | 17:57:07
hanna_zima

Mrzelo mě kolik lidí ghostriders unesli, Mellisa, Argent, Stiles :( Hayden, Mason, Cory atd. Tahle série je bezvadná :) nakonec vše dopadne dobře, jako vždy :) <3

20.1.2017 | 23:40:39
Misapastika

Dost dobrej díl, ale je pěkně děsivý, že v Beacon Hills zbylo jen 5 lidí. A Stilesovo jméno......fak­t divný…

20.1.2017 | 16:36:14
Kuroi.Kitsune

Tak jo..uronila jsem slzu…se šerifem, s Peterem, s mamčou a Argentem…a navrch padlo Stilesovo jméno (btw nedivím se, že tak snadný jméno neuměl vyslovit, já bych taky radši předstírala, že to neumim :D :D )

19.1.2017 | 21:52:09
AmigoThe

Konečně vím jak se Stiles jmenuje!! Ale jinak mi tam Stiles hrozně chybí! Bez jeho keců je to takový až moc vážný! Ale jinak je to fakt supeer!! Prostě tuten seriál nejvíc zbožňuju!

19.1.2017 | 11:27:41
Car

úžasný díl Linden Ashby (šerif) a jeho herecký výkon opravdu na jedničku, trhalo mi srdce, když Claudia odešla, ač byla nesnesitelná a otravná tak přesto to byla jeho žena a bylo bolestivé, že od něho odešla již po druhé :-( je mi líto i Argenta a Melissy, Hayden teda vůbec :D díl to byl dobrý a zápletka s 2.sv válkou se dere více seriálema o napřirozenu, ale tady to je docela na místě takže proč ne :-) a Peter? tak ten je nejlepší jak se obětoval :-)

19.1.2017 | 0:20:45
Nikypiky92

Ale jo šlo to… Peter ❤

18.1.2017 | 23:56:33
Kimberlly

Prečo urobili to najemotívnejšie rozlúčenie s tou najhoršou postavou – Hayden? Čo chudák môj papa Argent? :( To bolo hrozné. Nech ho nedajú dokopy s Melissou. :/ Aj chudák Mason. Ale páčilo sa mi všetko ohľadom Stilinskich(alebo ako to vyskloňovať). A Stilesove meno? WTF? Nedivím sa, že ho nedokázal vysloviť. :D Už som čakala, že sa z Liama stane alfa. :D Som rada, že je Peter poriadne späť. A RIP Kirin meč?!

18.1.2017 | 23:19:54
1

Teen Wolf: The Movie

Informace

Premiéra: 26.1.2023 (Paramount+)
Režie: Russell Mulcahy
Scénář: Jeff Davis
Délka filmu: 139 minut
Hrají: Tyler Posey, Crystal Reed, Holland Roden, Shelley Hennig, Dylan Sprayberry, Tyler Hoechlin, Colton Haynes, Linden Ashby, Melissa Ponzio, JR Bourne, Ryan Kelley, Ian Bohen, Orny Adams, Khylin Rhambo, Seth Gilliam, Vince Mattis, Amy Lin Workman,…

PROFIL FILMU
VAŠE HODNOCENÍ
VIDEA: teaser, trailer, ukázka
FOTO: hlavní plakát, plakáty postavfotky

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nepřehlédněte

Teen Wolf čeká filmové pokračování

Teen Wolf čeká filmové pokračování

Po čtyřech letech od konce seriálu Teen Wolf bylo volání fanoušků vyslyšeno, protože bylo oznámeno, že služba Paramount+ připravuje na příští rok pokračování ve filmové podobě, kterého se ujme tvůrce seriálu Jeff Davis.

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama