Teen Wolf (Vlčí mládě)
93/100 - 506×

Teen Wolf(Vlčí mládě)

Mladý středoškolák Scott, byl náhodou pokousán vlkodlakem. Scott brzy zjišťuje, že na normální život teenagera může zapomenout. Aby toho nebylo málo, dříve poklidný život v malém městečku naruší další vlkodlaci. Na jejich příjezd však přichází rychlá reakce a do města se přistěhovává rodina lovců i s půvabnou dcerou. Jak se Scott zachová a co bude muset podstoupit, aby ochránil své přátele?

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | MTV | 43 minut
žánr
Akční, Mysteriózní, Thriller
hrají
Tyler Posey (Scott McCall), Dylan O'Brien (Stiles Stilinski), Crystal Reed (Allison Argent), Holland Roden (Lydia Martin), Tyler Hoechlin (Derek Hale), Arden Cho (Kira Yukimura), Shelley Hennig (Malia Tate), Dylan Sprayberry (Liam Dunbar), Daniel Sharman (Isaac Lahey), Colton Haynes (Jackson Whittemore), Linden Ashby (Noah Stilinski), Melissa Ponzio (Melissa McCall), JR Bourne (Chris Argent), Ryan Kelley (Jordan Parrish)

Isaac Lahey

Isaac Lahey

Hráč lakrosu za Beacon Hills a člen Derekovy smečky.

Sezóny 2
2012 - 2014

Isaac je týraný puberťák a hráč lakrosu, který žije v ulici naproti Jacksonovi. Isaac byl týraný jeho otcem, který ho mučil častým zamykáním do jejich starého nepoužívaného mrazáku ve sklepě. Derek ho proměnil ve vlkodlaka, a tím se stal prvním členem Derekovy smečky. Isaac si přál být vlkodlakem, aby se cítil silně a sebevědomě po dlouhé historii fyzického a psychického týrání pocházejícího od jeho otce, který byl zavražděn Kanimou na začátku druhé série.

Na rozdíl od ostatních členů Derekovy smečky, Isaac má kontrolu nad „svým vnitřním vlkem“ počas úplňku a má dobré úmysly a dobré srdce. Mezi nebezpečnými událostmi, Isaac podporuje Scotta, přičemž odhaluje, že mu věří a udržuje si jeho přátelství. Pomáhal Scottovi proti Gerardovi a zůstal částí Derekovy smečky, namísto následování ostatních, kteří chtěli Dereka opustit pro jejich vlastní bezpečí. To znamená, že se na Dereka dívá stylem, jakým se nemohl dívat na svého otce.

Foto: MTV

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
linhe

Jeho postavu jsem měla moc ráda. Mrzí mě, že ze seriálu zmizel.

28.11.2021 | 17:25:38
BansheeWolfTW

Škoda, že sa do Teen Wolf nevrátil. Podľa mňa to bola najlepšia postava vôbec či už podľa výzoru alebo podľa charakteru.

11.8.2018 | 14:07:54
KaraSnowAllen

Nevadí, že odešel, nevadilo by mi, kdyby se vrátil. Celkem mu to slušelo s Allison, ale jako postava tam moc velký význam neměl, proto mi jeho odchod nijak výrazně neublížil.

15.4.2017 | 20:39:14
Billy the Kid

nepotřebuji na to ani slova :)

6.3.2017 | 16:13:13
aidenethanilove

Isaac mi vôbec vôbec nie je sympatický. Keď ho v 3. sérií Ethan a Aiden chceli zbiť tak by mi to nevadilo. isaaca neznášam!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!! dala bysom mu 0%, ale dám mu 20%

28.2.2017 | 16:39:58
sabiburesova

Mega tam chybí:((((

26.1.2017 | 12:54:35
kikinka5454

proč odešel

18.1.2017 | 21:59:14
nika.forgacova

Zbožnovala som ho. Škoda že odišiel :(

4.1.2017 | 21:21:48
KateMivaltova

Nejlepší ♥ Milovala jsem ho:( A pro zajímavost.. ve 4. sérii nehrál, protože už nemohl. Měl hodně nabídek a neměl čas.. :( To mě hodně mrzelo..A podle mě, byla 3. série (2.část) nejlepší.. Byl tam Isaac, byl tam s Allison♥ (jo mimochodem ve skutečnosti chodili spolu;)) A prostě.. bylo to nejlepší když tam byl:(

2.1.2017 | 10:17:28
matej1452

Najhoršia postava

17.12.2016 | 14:29:30

Teen Wolf: The Movie

Informace

Premiéra: 26.1.2023 (Paramount+)
Režie: Russell Mulcahy
Scénář: Jeff Davis
Délka filmu: 139 minut
Hrají: Tyler Posey, Crystal Reed, Holland Roden, Shelley Hennig, Dylan Sprayberry, Tyler Hoechlin, Colton Haynes, Linden Ashby, Melissa Ponzio, JR Bourne, Ryan Kelley, Ian Bohen, Orny Adams, Khylin Rhambo, Seth Gilliam, Vince Mattis, Amy Lin Workman,…

PROFIL FILMU
VAŠE HODNOCENÍ
VIDEA: teaser, trailer, ukázka
FOTO: hlavní plakát, plakáty postavfotky

Nepřehlédněte

Teen Wolf čeká filmové pokračování

Teen Wolf čeká filmové pokračování

Po čtyřech letech od konce seriálu Teen Wolf bylo volání fanoušků vyslyšeno, protože bylo oznámeno, že služba Paramount+ připravuje na příští rok pokračování ve filmové podobě, kterého se ujme tvůrce seriálu Jeff Davis.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama