Adelaide Kane

Adelaide Kane

Celé jméno: Adelaide Kane
Místo narození: Claremont, Západní Austrálie
Známé projekty: Reign, Teen Wolf

Datum narození: 9.8.1990 (27 let)

Adelaide Kane se narodila v Claremontu, západní Austrálie. Poté, co se přihlásila do soutěže časopisu Dolly v roce 2006, byla vybrána do role Lolly Allen v seriálu Neighbours po dobu tříměsíčního kontraktu. Kane proto odešla ze anglikánské školy svaté Hildy pro dívky v předměstí Perth a odstěhovala se do Melbournu, kde se seriál Neighbours natáčel. V prosinci 2006 bylo oznámeno, že Adelaide ze seriálu odchází, protože její smlouva nebyla prodloužena.

Od března do prosince 2009 Adelaide hrála roli Tenaya 7/15 v seriálu Power Rangers RPM. Série byla natáčena po šest měsíců v Aucklandu, na Novém Zélandě.


16. dubna 2010 Kane hrála v televizním rodinném filmu Secret of the Mountains, který se natáčel v Kanadě. V témž roce si zahrála 20-ti dílné web sérii Pretty Tough, natočené podle stejnojmenného románu od Liz Tigelaar.

28. října 2012 byla oficiálně přidána mezi stálé herce v seriálu Teen Wolf, kde hraje Coru Hale. V únoru 2013 byla obsazena do role Mary, královny Skotské, v novém seriálu stanice The CW, Reign.

(Foto CC BY-SA 2.0 Gage Skidmore, Wikimedia Commons)


Hraje v

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!