Teen Wolf (Vlčí mládě) Cora Hale

Cora Hale

Cora Hale

Cora je vlkodlak a Derekova mladší sestra.

Sezóny 1
2014 - 2014

Cora je Derekova mladší sestra. Dlouho se věřilo, že je mrtvá. Jak přežila požár rodiny Haleových zatím není známo. Měsíc poté, co byli Boyd a Erica zajati alfa smečkou, byla Cora s nimi. Všichni 3 byli drženi v opuštěné beaconhillské bance. Během této doby Erica zemřela. Boyd s Corou se nebyli schopni během úplňků přeměnit, což způsobovalo jejich hněv a krvežíznivost. O tři měsíce později, kdy je Derek a Scott našli, ztratili Cora s Boydem kontrolu a utekli do lesů. S pomocí Dereka, Scotta, Isaaca a Chrise však byli chyceni.

(Foto: MTV)


Cora je impulsivní, popudlivá a mstivá. Stejně jako Derek ráda vyhrožuje lidem smrtí, i když jejich zabití nemá vůbec v úmyslu. Byla si blízká s Boydem a poté, co zemřel, se zhroutila v slzách. Snažila se pomstít jeho smrt zabitím Aidena, ale selhala a skončila v nemocnici – dostala od něj pořádnou ránu do hlavy. To jí hodně ublížilo. Peter však dostal nápad – zachránit jí může jen Derek. Ten se o to pokusil a přišel při tom o svojí moc Alfy.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S06E20: The Wolves of War

cz100%
DOKONČENO

Nepřehlédněte

Teen Wolf čeká filmové pokračování

Teen Wolf čeká filmové pokračování

Po čtyřech letech od konce seriálu Teen Wolf bylo volání fanoušků vyslyšeno, protože bylo oznámeno, že služba Paramount+ připravuje na příští rok pokračování ve filmové podobě, kterého se ujme tvůrce seriálu Jeff Davis.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás