Teen Wolf (Vlčí mládě)
93/100 - 505×

Teen Wolf(Vlčí mládě)

Mladý středoškolák Scott, byl náhodou pokousán vlkodlakem. Scott brzy zjišťuje, že na normální život teenagera může zapomenout. Aby toho nebylo málo, dříve poklidný život v malém městečku naruší další vlkodlaci. Na jejich příjezd však přichází rychlá reakce a do města se přistěhovává rodina lovců i s půvabnou dcerou. Jak se Scott zachová a co bude muset podstoupit, aby ochránil své přátele?

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | MTV | 43 minut
žánr
Akční, Mysteriózní, Thriller
hrají
Tyler Posey (Scott McCall), Dylan O'Brien (Stiles Stilinski), Crystal Reed (Allison Argent), Holland Roden (Lydia Martin), Tyler Hoechlin (Derek Hale), Arden Cho (Kira Yukimura), Shelley Hennig (Malia Tate), Dylan Sprayberry (Liam Dunbar), Daniel Sharman (Isaac Lahey), Colton Haynes (Jackson Whittemore), Linden Ashby (Noah Stilinski), Melissa Ponzio (Melissa McCall), JR Bourne (Chris Argent), Ryan Kelley (Jordan Parrish)

Malia Tate

Malia Tate

Kojodlak. Jejím biologickým otcem je Peter Hale.

Sezóny 4
2014 - 2017

Malia je Peterovo biologickou dcerou. Byla ale adoptována rodinou Tateových.

Myslelo se, že je Malia 8 let mrtvá, stejně jako její matka a sestra. Celou tu dobu ale žila v lesích, plně přeměněná, jako werecoyote. Za smrt své adoptivní matky a sestry se Malia viní. Když ony tři jely v autě, bylo jí 9. Ztratila kontrolu a přeměnila se. Právě její přeměna způsobila autonehodu. Na začátku druhé části třetí série šerif Stilinski tento případ znovu otevře pod podezřením, že by v tom mohlo něco nadpřirozeného. Scott a Stiles ji později objeví v lese. Scottovi se pak pomocí jeho alfa řevu podaří přeměnit Malii zpátky do její lidské podoby. Šerif a Stiles ji pak odvedou domů a Malia se opět vídá se svým otcem.

Na začátku čtvrté série je Malia ve „vztahu“ se Stilesem. Stiles a všichni ze Scottovy smečky jí pomáhají vrátit se zpět do společnosti. Bojuje ale s kontrolou během úplňku. Smečka jí také tají, že jejím biologickým otcem je Peter Hale. Chtěli ji především ochránit před tímto psychopatickým vlkodlakem. Malia ale nakonec zjistí pravdu, když najde své jméno na Dead Pool jako Malia Hale. Když se dá později do řeči s Peterem, zjistí, že její pravá matka je známá jako Desert Wolf.

Foto: MTV

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Maliu jsem měl docela rad a hlavně uměla se postarat sama o sebe a to jak se vypořadavala se svoji matkou to fakt nemělo chybu

redaktor
2.9.2020 | 12:01:22
Spiders 01

Skvělá

11.7.2020 | 10:47:23
baraeliasova

Od začátku jsem ji nesnášela a tak to i zůstane.. Prostě nejhorší postava a je škoda že nejde dát míň jak 20%, protože ona si ani těch 20% nezasloužila.

3.3.2018 | 14:40:16
Mou

Miluju ji! ♥ se Stilesem byli skvělý!!! Ta jejich chemie a vzájemný přitažlivost byly mnohem uvěřitelnější jak ve vztahu s Lydií, ať si říká kdo chce, co chce…

5.8.2017 | 20:45:03
KaraSnowAllen

Skvělá holka, která pro ránu nejde daleko, celkově se mi strašně líbí její nátura. Moje nejoblíbenější postava, doufám, že jí tvůrci na příkaz fanoušků nepopraví stejně dementně, jako dali dohromady Stydiu. Tahle holka si určitě pro manýry retardovaných fanoušků zemřít nezaslouží.

15.4.2017 | 20:49:51
Billy the Kid

good girl :)

15.3.2017 | 19:09:37
Golradir

3. série → 100%; 4. série → 100%; 5. série → 80%; 6a. série – začátek 40% Trapné vtípky, celkem otravná, nulový zájem o Stilese, který prý „neexistuje“ :( druhá polovina 6a. série – 100% → celkově = 84%

14.2.2017 | 12:42:09
Nilly

Nejdříve byla její postava strašně pitomá, pak se to zlepšilo, ale přetrvává bezohlednost, což mi na ní hodně vadí.

11.11.2016 | 22:20:02
VampKošilka

Miluju jí! Od chvíle, kdy se objevila, jsem věděla, že jí budu zbožnovat. Shelley Hennig je moje favoritka a Malia jí perfektně sedne. Krásně se nám vyvinula, z divoké, hrubé holky v silnou ženu, které už záleží i na někom jiném, než na Stilesovi a stala se z ní skvělá kamarádka. A abych nezapomněla…STALIA!

16.7.2016 | 15:25:37
Flyman91

Nej postava:-)

10.3.2016 | 0:17:41
1

Teen Wolf: The Movie

Informace

Premiéra: 26.1.2023 (Paramount+)
Režie: Russell Mulcahy
Scénář: Jeff Davis
Délka filmu: 139 minut
Hrají: Tyler Posey, Crystal Reed, Holland Roden, Shelley Hennig, Dylan Sprayberry, Tyler Hoechlin, Colton Haynes, Linden Ashby, Melissa Ponzio, JR Bourne, Ryan Kelley, Ian Bohen, Orny Adams, Khylin Rhambo, Seth Gilliam, Vince Mattis, Amy Lin Workman,…

PROFIL FILMU
VAŠE HODNOCENÍ
VIDEA: teaser, trailer, ukázka
FOTO: hlavní plakát, plakáty postavfotky

Nepřehlédněte

Teen Wolf čeká filmové pokračování

Teen Wolf čeká filmové pokračování

Po čtyřech letech od konce seriálu Teen Wolf bylo volání fanoušků vyslyšeno, protože bylo oznámeno, že služba Paramount+ připravuje na příští rok pokračování ve filmové podobě, kterého se ujme tvůrce seriálu Jeff Davis.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama