Teen Wolf (Vlčí mládě)
93/100 - 506×

Teen Wolf(Vlčí mládě)

Mladý středoškolák Scott, byl náhodou pokousán vlkodlakem. Scott brzy zjišťuje, že na normální život teenagera může zapomenout. Aby toho nebylo málo, dříve poklidný život v malém městečku naruší další vlkodlaci. Na jejich příjezd však přichází rychlá reakce a do města se přistěhovává rodina lovců i s půvabnou dcerou. Jak se Scott zachová a co bude muset podstoupit, aby ochránil své přátele?

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | MTV | 43 minut
žánr
Akční, Mysteriózní, Thriller
hrají
Tyler Posey (Scott McCall), Dylan O'Brien (Stiles Stilinski), Crystal Reed (Allison Argent), Holland Roden (Lydia Martin), Tyler Hoechlin (Derek Hale), Arden Cho (Kira Yukimura), Shelley Hennig (Malia Tate), Dylan Sprayberry (Liam Dunbar), Daniel Sharman (Isaac Lahey), Colton Haynes (Jackson Whittemore), Linden Ashby (Noah Stilinski), Melissa Ponzio (Melissa McCall), JR Bourne (Chris Argent), Ryan Kelley (Jordan Parrish)

Teen Wolf čeká filmové pokračování

Teen Wolf čeká filmové pokračování

Po čtyřech letech od konce seriálu Teen Wolf bylo volání fanoušků vyslyšeno, protože bylo oznámeno, že služba Paramount+ připravuje na příští rok pokračování ve filmové podobě, kterého se ujme tvůrce seriálu Jeff Davis.

27 0
25.9.2021

Seriál Teen Wolf si během svých šesti sérií vybudoval ohromnou fanouškovskou základnu, která s nadšením sledovala sérii co sérii, co na vlkodlaka Scotta a jeho partu čeká v novém příběhu. Když bylo oznámeno, že se šestá série stane pro seriál tou poslední, fanoušci to přijali rozporuplně. Na jednu stranu nechtěli, aby jejich oblíbený seriál skončil, ale na druhou stranu už poslední série nedosahovaly takové chvály, jako ty dřívější a navíc ze seriálu odcházeli i původní oblíbení herci. Tudíž bylo nejlepší skončit, dokud se seriál nepropadne do ještě větších temnot. A nutno podotknout, že se tvůrcům podařilo seriál zakončit na správné notě, a to i přes nějaké malé výtky, které se určitě u fanoušků našly; například třeba to, že by si finále zasloužilo delší stopáž.

Jak už je vám ale z nadpisu jasné, nakonec toto finále není úplným závěrem seriálu. Po čtyřech letech od odvysílání posledního dílu šesté série bylo oznámeno, že se Teen Wolf vrátí s filmovým pokračováním. Film si stejně jako seriál vezme na starost Jeff Davis a vytvoří ho pro streamovací službu Paramount+. Jeff Davis totiž se službou uzavřel několikaletou dohodu, která mu zajistila tento film a rovněž nový seriál Wolf Pack, který je založen na knižní sérii od Eda Van Belkoma, a nový reboot Æon Flux. Filmové pokračování Teen Wolf je popisováno následovně:

Nad Beacon Hills vychází úplněk a s ním povstává strašlivé zlo. Vlci znovu vyjí a volají po návratu banshee, kojodlaků, pekelných psů, kitsune a dalších nočních měňavců. Ale pouze vlkodlak jako Scott McCall, který už není teenagerem, ale přesto stále alfou, dokáže svolat jak nové spojence, tak i své věrné přátelé, aby se utkali s pravděpodobně tím nejmocnější a nejsmrtonosnějším nepřítelem, jakému kdy čelili.

Vyjednávání s původními herci aktuálně probíhá. Dle popisu je ale jasné, že s návratem Tylera Poseyho coby Scotta můžeme počítat. Tyler navíc v uplynulých letech dával silně najevo, že by se rád do této role vrátil. Tak uvidíme, kdo z původních herců se k němu ještě připojí a jaké nové tváře uvidíme. Nejmenší naděje si asi děláme u Tylera Hoechlina (Derek), který má plné ruce práce se seriálem Superman & Lois. Ale třeba si čas na nějaké malé cameo přeci jen udělá. Na Paramount+ se rovněž můžeme v prosinci těšit na přidání celého seriálu Teen Wolf do jejich knihovny, takže až tato služba bude dostupná i u nás, najdete seriál ke sledování i v jejich databázi.

(Vrátí se celá tato sestava?)

Zdroj: Variety

Jste rádi za pokračování Teen Wolf? Návrat kterých herců by vás potěšil?

Diskuze /12

Car

myslim, ze dobra zprava ale plati to jakou vseho, hlavne aby to davalo hlavu a patu :)

#6 OriginalHunter
25.9.2021 | 12:51:13
Jana13.13

Vidím, že Vánoce letos přišly dřív… juchůůů :D <3

25.9.2021 | 19:20:18
Billy the Kid

no je to super zpráva, Hoecha bych bral všemi deseti. U ostatních by neměl být problém, nic moc nedělají :)

26.9.2021 | 18:45:39
tomasmachalekkkk

Docels se těším, pokud to celé nezazdi

28.9.2021 | 19:01:17
angel216

Hlavně, aby to nějak dávalo smysl, často pokračování dopadají špatně. A jinak bych byla překvapená, kdyby se vrátili všichni. Třeba u Dylana O'Briena by to bylo podle mě celkem překvapení. Řekla bych, že zrovna on má teď jiné a lepší nabídky. Ale ostatní se asi vrátí. No hlavně aby to dávalo smysl :D

28.9.2021 | 19:24:19
OriginalHunter

#1 Car: Určite by viac potešil tvd film aj s originals v jednej kope :)

#7 MártyKurosaki #10 Strong #11 Car
29.9.2021 | 20:03:07
MártyKurosaki

#6 OriginalHunter: Kdo se tě ptal?

25.10.2021 | 16:32:41
Agatka19

Tyler Hoechlin zrovna nejlepší postava v teen wolf

4.11.2021 | 23:31:01
Strong

kdy to bude??

21.1.2022 | 17:32:02
Strong

#6 OriginalHunter: K tomu tu je legacies ale mas pravdu tam by byla sance ze by se Klaus vratil :) do Legacies nechce

#12 Car
21.1.2022 | 17:32:42
Car

#6 OriginalHunter: hmmmm to mi povidej :D pro jistotu koukam na tvd prave znovu :D

16.2.2022 | 20:39:34
Car

#10 Strong: a kdo se mu divi tam nechce nikdo..

16.2.2022 | 20:40:02
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Teen Wolf: The Movie

Informace

Premiéra: 26.1.2023 (Paramount+)
Režie: Russell Mulcahy
Scénář: Jeff Davis
Délka filmu: 139 minut
Hrají: Tyler Posey, Crystal Reed, Holland Roden, Shelley Hennig, Dylan Sprayberry, Tyler Hoechlin, Colton Haynes, Linden Ashby, Melissa Ponzio, JR Bourne, Ryan Kelley, Ian Bohen, Orny Adams, Khylin Rhambo, Seth Gilliam, Vince Mattis, Amy Lin Workman,…

PROFIL FILMU
VAŠE HODNOCENÍ
VIDEA: teaser, trailer, ukázka
FOTO: hlavní plakát, plakáty postavfotky

Nepřehlédněte

Teen Wolf čeká filmové pokračování

Teen Wolf čeká filmové pokračování

Po čtyřech letech od konce seriálu Teen Wolf bylo volání fanoušků vyslyšeno, protože bylo oznámeno, že služba Paramount+ připravuje na příští rok pokračování ve filmové podobě, kterého se ujme tvůrce seriálu Jeff Davis.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama