Teen Wolf (Vlčí mládě)
93/100 - 506×

Teen Wolf(Vlčí mládě)

Mladý středoškolák Scott, byl náhodou pokousán vlkodlakem. Scott brzy zjišťuje, že na normální život teenagera může zapomenout. Aby toho nebylo málo, dříve poklidný život v malém městečku naruší další vlkodlaci. Na jejich příjezd však přichází rychlá reakce a do města se přistěhovává rodina lovců i s půvabnou dcerou. Jak se Scott zachová a co bude muset podstoupit, aby ochránil své přátele?

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | MTV | 43 minut
žánr
Akční, Mysteriózní, Thriller
hrají
Tyler Posey (Scott McCall), Dylan O'Brien (Stiles Stilinski), Crystal Reed (Allison Argent), Holland Roden (Lydia Martin), Tyler Hoechlin (Derek Hale), Arden Cho (Kira Yukimura), Shelley Hennig (Malia Tate), Dylan Sprayberry (Liam Dunbar), Daniel Sharman (Isaac Lahey), Colton Haynes (Jackson Whittemore), Linden Ashby (Noah Stilinski), Melissa Ponzio (Melissa McCall), JR Bourne (Chris Argent), Ryan Kelley (Jordan Parrish)

S06E01: Memory Lost

S06E01: Memory Lost

Maturita se blíží a nadpřirozené síly míří do Beacon Hills a zkříží cestu Scottovi a jeho přátelům. Liam mezitím nachází důkaz o tom, že je na střední škole nový nepřítel.

sk
15.11.2016
570 000
42 minut

Základní info:

Režie: Tim Andrew
Scénář: Jeff Davis & Lindsey Jewett Sturman

Hrají: Tyler Posey (Scott McCall), Dylan O'Brien (Stiles Stilinski), Holland Roden (Lydia Martin), Shelley Hennig (Malia Tate), Dylan Sprayberry (Liam Dunbar), Linden Ashby (Noah Stilinski), Khylin Rhambo (Mason Hewitt), Victoria Moroles (Hayden Romero), Michael Johnston (Corey Bryant), Benita Robledo (Valerie Clark), Susan Walters (Natalie Martin), Pete Ploszek (Garrett Douglas), Claire Bryétt Andrew (Sydney), Michelle Clunie (paní Finchová), Rio Mangini (Alex Turner), Marti Matulis, Alexander Ward & Kevin Ogilvie (Ghost Rideři),…

Foto: MTV

Trailer k první polovině šesté řady:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řictr že jsem ze začatku myslel že jim někdo vymazava pamět ale Stilese je mi lito a hlavně Lydie protože to vypadalo že se daji dohromady.

redaktor
29.7.2020 | 12:39:39
Kubaskou

Začátek série dobrý. (Ostatně, jako u všech předešlých sérií.)

22.12.2017 | 0:16:20
smile11997

krásne skvelé úžasné ❤

22.11.2016 | 18:31:40
Adelka2222

Chudáčík Stiles, bude chybět :/

20.11.2016 | 14:43:59
M3LLIS3K

Já si myslím že to byl skvělý úvod. A kdo nepočítal že Stiles miluje Lydiu tak nesledoval pořádně všechny série. Kord tu poslední. Jsem zvědavá, jsem ráda že Stiles bude „nebude“ hlavní téma celé série. A jsem taky ráda že je závěrečná, byť mě trochu mrzí to. KAM zmizela Kira, a kdo ví? Třeba právě i proto se TW rozhodnul pro tuto tématiku. Takže bych to nezavrhovala kvůli prvnímu dílu :)

20.11.2016 | 1:06:47
tynamorgan

Stálo za to čekat tak dlouho :)

19.11.2016 | 9:51:34
Holldir

Jako podle informací tam bylo, že kdo je uvidí je ztracen, ale viděl je později odpoledne u něj doma a Lydia stála přímo před nimi a neviděla je. Očividně si prostě jdou po určitých lidech které si vyberou. Možná proto se taky ztrácely informace o stilesovi na začátku dílu.

Co se týče těch vztahů no jako nic ve zlém, ale já si nějak nevšiml, že by to tam překáželo. Seriál nemusí být vermomocí jen a jen o tom jednom. Měl by obsahovat i scény týkající se něčeho jinýho než jen tématu serie. Scény všedního života považuji za naprostou samozřejmost a každej z vás ví moc dobře jak to je vztahy v pubertě. Žádnej kvalitní příběh nemá nikdy jen zápletku děje a nic víc okolo. Takže než tu začnete řvát zamyslete se nad svými slovy vůbec

19.11.2016 | 8:36:37
VampKošilka

Měla jsem pocit, že sleduji nějakou nepovedenou Stidia fanfikci. Celkově ten jejich vztah nedává smysl, Stiles se vrátil v čase a jeho posedlost pokračuje, Malie je to jedno, Lydia se vůbec chová divně, Stalia jakoby nikdy neexistovala, Kira jakoby nikdy neexistovala. Myslela jsem, že DE z TVD je nejnásilněji vecpaný vztah, ale je to Stydia. Takto plánované věci nevypadají. Nejspíš tuto sérii nedoukám, pokud to pojede takto, pač se to může líbít asi jen vymletým Stydiákům, co si to vybrečeli a je jim jedno, jaký dopad to má ne celou show, hlavně, že mají svůj pseudopár, tohle prostě nezkousnu. Škoda.

@JirkaD Bylo načese před několika lety, ne ted. Je to vynucené.

18.11.2016 | 9:19:58
Dianka.DL

Skvělé

17.11.2016 | 22:58:23
JirkaD

No ty krávo! :D To čekání za to stálo!! Jsem zvědavej, jak to bude dál! :O

A kdo tady nadával na vztah Lydia a Styles… Už několikrát to vypadalo, že se k sobě dost mají, takže mi to vůbec nepřijde nijak vecpaný do toho seriálu. Naopak bylo načase! Je fakt, že vztah Stylese a Malie nechali ze seriálu tak nějak vyšumět, což je dost matoucí…

Ale jinak jeden z nejlepších dílů celýho seriálu!! :D

17.11.2016 | 21:13:05

Teen Wolf: The Movie

Informace

Premiéra: 26.1.2023 (Paramount+)
Režie: Russell Mulcahy
Scénář: Jeff Davis
Délka filmu: 139 minut
Hrají: Tyler Posey, Crystal Reed, Holland Roden, Shelley Hennig, Dylan Sprayberry, Tyler Hoechlin, Colton Haynes, Linden Ashby, Melissa Ponzio, JR Bourne, Ryan Kelley, Ian Bohen, Orny Adams, Khylin Rhambo, Seth Gilliam, Vince Mattis, Amy Lin Workman,…

PROFIL FILMU
VAŠE HODNOCENÍ
VIDEA: teaser, trailer, ukázka
FOTO: hlavní plakát, plakáty postavfotky

Nepřehlédněte

Teen Wolf čeká filmové pokračování

Teen Wolf čeká filmové pokračování

Po čtyřech letech od konce seriálu Teen Wolf bylo volání fanoušků vyslyšeno, protože bylo oznámeno, že služba Paramount+ připravuje na příští rok pokračování ve filmové podobě, kterého se ujme tvůrce seriálu Jeff Davis.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama