Teen Wolf (Vlčí mládě)
93/100 - 505×

Teen Wolf(Vlčí mládě)

Mladý středoškolák Scott, byl náhodou pokousán vlkodlakem. Scott brzy zjišťuje, že na normální život teenagera může zapomenout. Aby toho nebylo málo, dříve poklidný život v malém městečku naruší další vlkodlaci. Na jejich příjezd však přichází rychlá reakce a do města se přistěhovává rodina lovců i s půvabnou dcerou. Jak se Scott zachová a co bude muset podstoupit, aby ochránil své přátele?

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | MTV | 43 minut
žánr
Akční, Mysteriózní, Thriller
hrají
Tyler Posey (Scott McCall), Dylan O'Brien (Stiles Stilinski), Crystal Reed (Allison Argent), Holland Roden (Lydia Martin), Tyler Hoechlin (Derek Hale), Arden Cho (Kira Yukimura), Shelley Hennig (Malia Hale), Dylan Sprayberry (Liam Dunbar), Daniel Sharman (Isaac Lahey), Colton Haynes (Jackson Whittemore), Linden Ashby (Noah Stilinski), Melissa Ponzio (Melissa McCall), JR Bourne (Chris Argent), Ryan Kelley (Jordan Parrish)

Noah Stilinski

Noah Stilinski

Šerif Stilinski je Stilesův otec a šéf beaconhillské policie.

Sezóny 6
2011 - 2017

Šerif Stilinski je Stilesův otec a šéf beaconhillské policie. Je inteligentní a oddaný důstojník, i když jeho schopnostem dělat svou práci brání jeho neznalost nadpřirozených sil, které mají v Beacon Hills na svědomí mnoho zločinů.

Šerif a Stiles se navzájem podporují a chrání jeden druhého, zčásti kvůli smrti Stilesovy matky několik let před začátkem série. Stilinski si je blízký se Scottem a jeho matkou, Melissou. Často vyjadřuje svou lásku k zesnulé ženě a čas od času ukazuje i to, jak je na Stilese hrdý.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Golradir

6a série → neskutečný talent :)

14.2.2017 | 12:43:32
Marttas

No prostě Stilesův tatík.

1.9.2015 | 22:26:19
Kimberlly

konečne úžasný rodič! :D a tá jeho nevedomosť a zmätenosť ma zabáva! :D

17.8.2014 | 16:29:35

Stav titulků

Epizoda S06E20: The Wolves of War

cz100%
DOKONČENO

Nepřehlédněte

Teen Wolf čeká filmové pokračování

Teen Wolf čeká filmové pokračování

Po čtyřech letech od konce seriálu Teen Wolf bylo volání fanoušků vyslyšeno, protože bylo oznámeno, že služba Paramount+ připravuje na příští rok pokračování ve filmové podobě, kterého se ujme tvůrce seriálu Jeff Davis.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama