Crystal Reed

Crystal Reed

Celé jméno: Crystal Marie Reed
Místo narození: Detroit, USA
Známé projekty: Gotham, Teen Wolf, Swamp Thing

Datum narození: 6.2.1988 (35 let)

Crystal, celým jménem Crystal Marie Reed, se narodila 6. 2. 1985 v Detroitu. Je americkou herečkou a nejvíce je známá pro svoji roli Allison Argent v seriálu Teen Wolf.

Crystal má staršího bratra Coreyho a sestru Daniellu. Odmala chodila na tancování, pokračovala v něm i na střední škole. V Detroitu byla také členkou místního divadla.

Během roku 2010 se objevila v několika epizodách seriálů CSI: Crime Scene Investigation, CSI: NY, Rizzoli&Isles a The Hard Time of RJ Berger. V roce 2011 dostala roli v seriálu Teen Wolf, kde hrála Allison Argent. Před druhou částí třetí série se rozhodla odejít ze seriálu, dělat jiné věci a získat zkušenosti i jinde. Ze seriálu odešla v roce 2014 – nechali Allison v seriálu zemřít. V roce 2019 ztvárnila budoucí ženu Aleca Hollanda, který se později přemění v nebezpečného Bažináče, v seriálu Swamp Thing z dílny DC Comics.

Foto: CC BY-SA 3.0


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Swamp Thing Abby Arcane 2019 2019 1
Gotham Sofia Falcone 2017 2018 1
Teen Wolf Allison Argent 2011 2014 3

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Filtr seriálů