Tyler Posey

Tyler Posey

Celé jméno: Tyler Garcia Posey
Místo narození: Santa Monica, California, USA
Známé projekty: Teen Wolf, Krásná pokojská, Scary Movie 5

Datum narození: 18.10.1991 (32 let)

Tyler Posey, celým jménem Tyler Garcia Posey, je americký herec a hudebník, který se narodil v Santa Monice, v Kalifornii a nyní žije v okolí Los Angeles. Má mexický původ z matčiny strany a irský, anglický a indiánský z otcovy strany. Matka se jmenuje Cyndi Garcia a otec John Posey. Tyler má také dva sourozence – staršího bratra Dereka a mladšího bratra Jesse.

Mezi jeho koníčky patří psaní hudby, zpívání a skateboarding. Tyler je frontman a hráč na kytaru v kapele Disapearing Jamie, dříve nazývaná Lost in Kostko. Jejich první vystoupení bylo v Roxy v Los Angeles v roce 2012.

Co se týče Tylerovi herecké kariéry, v únoru 2002 se objevil ve filmu Collateral Damage. V prosinci toho roku hrál také syna Jennifer Lopez v romantické komedii Krásná pokojská. Když mu bylo 16, ucházel se o roli Jacoba Blacka ve filmové sérii Twilight, ale roli ztratil kvůli Tayloru Lautnerovi. Nicméně oba dva zůstali přáteli. Tyler také hrál s Twilight hvězkou BooBoo Stewartem ve filmu White Frog (2012).

Tyler se také objevil v různých seriálech, jako je například Beze stopy, Sue Thomas – Agentka FBI a Smallville. Nyní hraje v seriálu Teen Wolf. Série je založená na originálním filmu Teen Wolf z roku 1985.

Foto: MTV


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Teen Wolf Scott McCall 2011 2017 6

Filtr seriálů