Dragons (Jak vycvičit draky)
96/100 - 70×

Dragons(Jak vycvičit draky)

Poté, co Škyťák zjistí, že lze trénovat draky, se zdá, že je ostrov Blp v bezpečí. Vikingové však zjišťují, že existuje mnoho druhů draků, a vydávají se prozkoumat svět. Přitom všem musí však bojovat i se svými nepřáteli.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | Cartoon Network, Netflix | 22 minut
žánr
Animovaný, Dětský, Dobrodružný
hrají
Jay Baruchel (Škyťák), America Ferrera (Astrid), Christopher Mintz-Plasse (Rybinoha), Zack Pearlman (Snoplivec), Andree Vermeulen (Rafana), T.J. Miller (Ťafan), Nolan North (Kliďas), Chris Edgerly (Tlamoun), Mae Whitman (Heather), David Faustino (Dagur), Angela Bartys (Gothi), Alfred Molina (Viggo), J. B. Blanc (Ryker),

Mala

Mala

Vůdkyně kmene Ochránců Křídla.

Sezóny 3
2016 - 2018

Mala je vůdkyní kmene zvaného Ochránci Křídla, kteří uctívají Sopťodraka, jejich Velkého ochránce. Mala žije celý život na tomto ostrově a přísahala, že bude Velkého ochránce chránit. Bylo předpovězeno, že jednoho dne se na ostrově objeví muž z cizí země, který při boji zachrání královnu a stane se tak jejím králem.

Když byla Mala ještě malá, postihl jejich ostrov zemětřesení, které zastavilo přívod lávy ze sopky, což ohrozilo život Velkého ochránce. Láva však začala za nějaký čas zase téct a Sopťodrak zde mohl dál žít spolu s lidmi v míru. Mala se pak stala královnou ostrova.

Jakožto vůdkyně Ochránců Křídla, má mala zodpovědnost za celý ostrov a dělá vše proto, aby se ujistila, že její kmen zůstane v bezpečí, i kdyby to pro ni bylo sebevíc těžké. Mala se vyjadřuje kultivovaně, což můžeme zaznamenat vždy, když pokaždé oslovuje Škyťák jeho jménem i příjmením.

Protože je mala ochránkyní, tak chová k drakům velký obdiv a aktivně působí proti Lovcům draků a komukoli, kdo by se pokusil nějak ohrozit životy draků. I přes svou cynickou náturu je Mala čestná. Záleží jí také hodně na tradicích. Její kmen ji respektuje a nezpochybňuje žádná její rozhodnutí.

Mala je velmi zkušenou bojovnicí a v několika sekundách dokáže porazit nevítané hosty a to i svýma holýma rukama. Kromě toho má výborné reflexy a dokáže chytit rukou letící šíp. Je též mrštná, umí přemety a dokáže skočit vysoko i daleko. Male to jde v boji s mečem.

Mala se objevila v…

  • Dragons: Race to the Edge

Foto: DreamWorks

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Aktuální film

Jak vycvičit draka 3

Premiéra: 22. února 2019 (USA)
Režie: Dean DeBlois
Scénář: Dean DeBlois
Předloha: Cressida Cowellová (kniha)
Hudba: John Powell
Stopáž: 104 minut

Po pěti letech se opět vracíme do světa, kde žijí vedle Vikingů také draci. Na Blpu byla vytvořena drakovikinská utopie, ale protože se vždy najdou lidé, kteří draky chtějí vyhubit, bude muset Škyťák opustit svůj domov, najít bájný skrytý svět draků a bojovat za to, čeho si nejvíce cení.

PROFIL FILMU
OHODNOŤTE FILM
KRUŤAS KORMUTNÝ
BÍLÁ BĚSKA
OHODNOŤTE SI I DALŠÍ POSTAVY

Nepřehlédněte

Čeká nás vánoční speciální díl draků

Čeká nás vánoční speciální díl draků

I letos se můžeme v zimě těšit na speciální krátký film, který bude odvysílán 3. prosince. Bude se odehrávat po událostech třetího filmu, takže se můžeme těšit na obyvatele Nového Blpu, ale i na Bezzubku a jeho družku.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Nejoblíbenější draci

Plakáty

Plakáty

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama