Dragons (Jak vycvičit draky) Mala

Mala

Mala

Vůdkyně kmene Ochránců Křídla.

Sezóny 3
2016 - 2018

Mala je vůdkyní kmene zvaného Ochránci Křídla, kteří uctívají Sopťodraka, jejich Velkého ochránce. Mala žije celý život na tomto ostrově a přísahala, že bude Velkého ochránce chránit. Bylo předpovězeno, že jednoho dne se na ostrově objeví muž z cizí země, který při boji zachrání královnu a stane se tak jejím králem.

Když byla Mala ještě malá, postihl jejich ostrov zemětřesení, které zastavilo přívod lávy ze sopky, což ohrozilo život Velkého ochránce. Láva však začala za nějaký čas zase téct a Sopťodrak zde mohl dál žít spolu s lidmi v míru. Mala se pak stala královnou ostrova.


Jakožto vůdkyně Ochránců Křídla, má mala zodpovědnost za celý ostrov a dělá vše proto, aby se ujistila, že její kmen zůstane v bezpečí, i kdyby to pro ni bylo sebevíc těžké. Mala se vyjadřuje kultivovaně, což můžeme zaznamenat vždy, když pokaždé oslovuje Škyťák jeho jménem i příjmením.

Protože je mala ochránkyní, tak chová k drakům velký obdiv a aktivně působí proti Lovcům draků a komukoli, kdo by se pokusil nějak ohrozit životy draků. I přes svou cynickou náturu je Mala čestná. Záleží jí také hodně na tradicích. Její kmen ji respektuje a nezpochybňuje žádná její rozhodnutí.

Mala je velmi zkušenou bojovnicí a v několika sekundách dokáže porazit nevítané hosty a to i svýma holýma rukama. Kromě toho má výborné reflexy a dokáže chytit rukou letící šíp. Je též mrštná, umí přemety a dokáže skočit vysoko i daleko. Male to jde v boji s mečem.

Mala se objevila v…

  • Dragons: Race to the Edge

Foto: DreamWorks

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Aktuální film

Jak vycvičit draka 3

Premiéra: 22. února 2019 (USA)
Režie: Dean DeBlois
Scénář: Dean DeBlois
Předloha: Cressida Cowellová (kniha)
Hudba: John Powell
Stopáž: 104 minut

Po pěti letech se opět vracíme do světa, kde žijí vedle Vikingů také draci. Na Blpu byla vytvořena drakovikinská utopie, ale protože se vždy najdou lidé, kteří draky chtějí vyhubit, bude muset Škyťák opustit svůj domov, najít bájný skrytý svět draků a bojovat za to, čeho si nejvíce cení.

PROFIL FILMU
OHODNOŤTE FILM
KRUŤAS KORMUTNÝ
BÍLÁ BĚSKA
OHODNOŤTE SI I DALŠÍ POSTAVY

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Nepřehlédněte

Co můžeme čekat od filmu How to Train Your Dragon: Hidden World

Co můžeme čekat od filmu How to Train Your Dragon: Hidden World

Co nás čeká v poslední filmu z trilogie Jak vycvičit draka? V dračím světě to začíná vřít a tvůrce tohoto světa prozrazuje, co nás v nejnovějším filmu čeká a nemine.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Nejoblíbenější draci

Plakáty

Plakáty

Narozeniny herců

Hlídejte si nás