Dragons (Jak vycvičit draky) Heather

Heather

Heather

Zprvu sladká a nevinná figurka, ale postupem času se z ní stala ostřílená a nabroušená válečnice, která hledá spravedlnost.

Sezóny 4
2012 - 2018

Heather je velice inteligentní a vynalézavá osoba, která si dokáže vyrobit potřebné věci a najít cestu z těch nejsložitějších situací. Je vnímavá a odhodlaná udělat vše pro to, za čím si jde. Již v útlém věku byla odloučena od své rodiny. Ujal se jí jeden pár, který ji vychoval jako vlastní dceru. Heather má zelené oči a dlouhé černé vlasy, které má spletené do copu, jenž nosí na pravé straně.

Můžeme si také všimnout, že Hetaher zezačátku ukazuje lidem svou prohnanou a nedůvěřivou tvář. Kromě toho má také problém někomu pořádně důvěřovat. Zprvu je tedy její povaha falešná a vrtkavá, lidem ve svém okolí lže a má svá tajemství, je také ochotná zneužít důvěru svých přátel a ublížit jim, aby se dostala ke svému cíli. Kvůli těmto jejím činům pak Dračí jezdce vystavovala nebezpečí. Díky jejímu chování to působí, že je na své podvodné schopnosti hrdá.


Poté, co přišla o svou adoptivní rodinu, byla více emocionálně nestabilní a udělala několik špatných rozhodnutí, protože věřila, že to dělá ze správných důvodů. Hether později zjistila, že je dcerou Oswalda Dobrotivého a tedy sestrou Dagura Vyšinutého.

Navzdory tomu všemu, co se jí přihodilo, se z ní nakonec stane jakýsi samozvaný strážce spravedlnosti, který vrací ukradené pirátské kořisti jejich právoplatným majitelům. Toto všechno dělala sama, protože nechtěla, aby se Dračí jezdci dostali do maléru.

Ze začátku byla Hether kolem draků nesvá, když krátkou dobu pobývala na Blpu, ale poté potkala svou věrnou dračí společnici Větrořezku, a začala se o draky více zajímat. Díky tomu je odhodlaná chránit některé druhy draků. Když dojde na cvičení draků, tak se učí velmi rychle.

Heather je také velmi všímavá a dobře informovaná. Později upustila od toho, že lidem ukazovala svou prohnanou a nedůvěřivou tvář a ukázala také svou starostlivou a pozornou stránku. Umí výborně vařit a nádherně zpívat. Je také velmi dobrá herečka, a když dojde na boj, tak se dokáže vyrovnat Astrid. Poté, co byla její vesnice napadena, se totiž stala mnohem silnější. Dokáže najednou vyřídit alespoň tři lovce draků. Heather preferuje souboj z blízka, protože se tak může dívat svým nepřátelům do očí. Její zbraní je hůl s dvojím ostřím.

Heather se objevila v…

  • Dragons: Race to the Edge

Foto: DreamWorks

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Aktuální film

Jak vycvičit draka 3

Premiéra: 22. února 2019 (USA)
Režie: Dean DeBlois
Scénář: Dean DeBlois
Předloha: Cressida Cowellová (kniha)
Hudba: John Powell
Stopáž: 104 minut

Po pěti letech se opět vracíme do světa, kde žijí vedle Vikingů také draci. Na Blpu byla vytvořena drakovikinská utopie, ale protože se vždy najdou lidé, kteří draky chtějí vyhubit, bude muset Škyťák opustit svůj domov, najít bájný skrytý svět draků a bojovat za to, čeho si nejvíce cení.

PROFIL FILMU
OHODNOŤTE FILM
KRUŤAS KORMUTNÝ
BÍLÁ BĚSKA
OHODNOŤTE SI I DALŠÍ POSTAVY

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Nepřehlédněte

Co můžeme čekat od filmu How to Train Your Dragon: Hidden World

Co můžeme čekat od filmu How to Train Your Dragon: Hidden World

Co nás čeká v poslední filmu z trilogie Jak vycvičit draka? V dračím světě to začíná vřít a tvůrce tohoto světa prozrazuje, co nás v nejnovějším filmu čeká a nemine.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Nejoblíbenější draci

Plakáty

Plakáty

Narozeniny herců

Hlídejte si nás