Dragons (Jak vycvičit draky)
96/100 - 70×

Dragons(Jak vycvičit draky)

Poté, co Škyťák zjistí, že lze trénovat draky, se zdá, že je ostrov Blp v bezpečí. Vikingové však zjišťují, že existuje mnoho druhů draků, a vydávají se prozkoumat svět. Přitom všem musí však bojovat i se svými nepřáteli.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | Cartoon Network, Netflix | 22 minut
žánr
Animovaný, Dětský, Dobrodružný
hrají
Jay Baruchel (Škyťák), America Ferrera (Astrid), Christopher Mintz-Plasse (Rybinoha), Zack Pearlman (Snoplivec), Andree Vermeulen (Rafana), T.J. Miller (Ťafan), Nolan North (Kliďas), Chris Edgerly (Tlamoun), Mae Whitman (Heather), David Faustino (Dagur), Angela Bartys (Gothi), Alfred Molina (Viggo), J. B. Blanc (Ryker),

Kruťas Kormutný

Kruťas Kormutný

Dračí lovec, který se pyšní tím, že vyhubil všechny Noční běsy.

Sezóny 1
2019 - 2019

Kruťas Kormutný je lovec draků, který se pyšní tím, že vyhubil všechny Noční běsy. Věří, že všichni draci musí být vyhubeni nebo uvězněni, takže se podle toho tak i chová. Hnusí se mu myšlenka toho, že by lidé měli žít po boku draků v míru. Draky loví z nenávisti a pro potěšení.

Když se dozví, že přeci jen jeden Noční běs unikl svému osudu, je odhodlaný jej dostat, zabít a dokončit tak svou práci, a proto využije Bílou běsku, kterou chytili jiní dračí lovci, aby tak k sobě onoho Nočního běsa jménem Bezzubka nalákal.

Pro ovládání ostatních draků využívá Kruťas jedu Smrtidrapů, které taktéž omámil jejich vlastním jedem, aby jej na slovo poslouchali a byli zároveň odolní vůči příkazům alfa draka. Kruťas cestuje na jakémsi svém vzdušném trůnu, se kterým létají jeho věrní Smridrapové, kteří dokážou také vrhat ze svého chřtánu kyselinu. Smrtidrapům dává pokyny písknutím.

Tento lovec je vysoký a hubený, má protáhlý obličej, široká ústa a krátké bílé vlasy. Rád používá svoji malou kuš, kterou má nabitou jedem ze Smrtidrapů. Je zkušeným lovcem draků, který žije pro lov a nadšení z lovu. Dokáže vystopovat svou kořist a předpovědět každičký její pohyb. Je trpělivý, odhodlaný a vždy čeká na správný moment, kdy udeřit. Kromě toho dokáže bez problému létat na dracích.

Kruťas se objevil v…

Foto: DreamWorks

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Aktuální film

Jak vycvičit draka 3

Premiéra: 22. února 2019 (USA)
Režie: Dean DeBlois
Scénář: Dean DeBlois
Předloha: Cressida Cowellová (kniha)
Hudba: John Powell
Stopáž: 104 minut

Po pěti letech se opět vracíme do světa, kde žijí vedle Vikingů také draci. Na Blpu byla vytvořena drakovikinská utopie, ale protože se vždy najdou lidé, kteří draky chtějí vyhubit, bude muset Škyťák opustit svůj domov, najít bájný skrytý svět draků a bojovat za to, čeho si nejvíce cení.

PROFIL FILMU
OHODNOŤTE FILM
KRUŤAS KORMUTNÝ
BÍLÁ BĚSKA
OHODNOŤTE SI I DALŠÍ POSTAVY

Nepřehlédněte

Čeká nás vánoční speciální díl draků

Čeká nás vánoční speciální díl draků

I letos se můžeme v zimě těšit na speciální krátký film, který bude odvysílán 3. prosince. Bude se odehrávat po událostech třetího filmu, takže se můžeme těšit na obyvatele Nového Blpu, ale i na Bezzubku a jeho družku.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Nejoblíbenější draci

Plakáty

Plakáty

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama